Kudikio patalynes komplektai. Kas tai ir kaip teisingai pasirinkti?

parašė , 2018-08-02 17:56

Vos gimę kūdikiai didžiąją savo laiko dalį miega, kaupia jėgas. Būtent todėl patalynė kūdikiui vaidina labai svarbų vaidmenį ir ją reiktų rinktis labai atidžiai. Svarbu, kad patalynes komplektas kudikiui būtų pagamintas iš natūralių medžiagų ir audinio sudėtyje nebūtų dažiklių.

Paprastai kudikiu patalyne parduodama komplektais, kuriuos sudaro:

  1. pagalvė;
  2. pledas arba antklodėlė;
  3. patalynes kudikiams reikmenys vaikiškai lovelei su borteliais.

Jei patalynės komplektai kudikiams – gana nesudėtingai įsigyjama prekė, tai renkantis pagalvę ir antklodėlę teks gerokai paprakaituoti. Juk šiems gaminiams keliami ypatingi reikalavimai:

  • pagalvė neturi būti kietai prikimšta ir neturėtų būti didelė;
  • antklodėlė turi būti lengva ir gerai pralaidi orui;
  • užpildas neturi sukelti vaikui alerginių reakcijų;
  • šių gaminių valymas neturėtų sukelti sunkumų.

Vis dažniau tėvai renkasi gaminius iš vilnos. Vilnos antklodes kudikiams gerai sugeria drėgmę, lengvos, be jokių užpildų puikiai išlaiko šilumą.

Vaikiškos antklodės ir pagalvės iš vilnos

Egzistuoja tik trys vilnos rūšys, iš kurių gaminama patalynė kūdikiams į lovelę:

  • avies;
  • kupranugario;
  • merino.

Vaikiška patalynėPatalynes komplektai iš avies vilnos dažniausiai naudojami šaltuoju metų laiku, kadangi avies vilnos patalynė pasižymi puikiomis šilumą saugančiomis savybėmis. Avies vilnos pagalvės nedirgina kūdikio odelės ir yra įvairiausių formų, pradedant klasikinėmis stačiakampėmis, baigiant gyvūnų siluetais. Be to, avies vilna – puikus būdas sutaupyti, nepakenkiant kūdikio sveikatai.

Kupranugarių vilna pasižymi tomis pačiomis savybėmis, kaip ir avių vilna. Kadangi suaugusių kupranugarių vilna „kandžiojasi“, ji naudojama uždaros formos, tai yra, ji patalpinama į švelnaus audinio impilą kaip užpildas. Dažniausiai patalyne naujagimiams gaminama, naudojant jaunų kupranugariukų vilną, kadangi ji dar švelni, tačiau jau pasižymi visomis geriausiomis charakteristikomis, būdingomis suaugusių kupranugarių vilnai.

Merino vilnos patalynė labiau tinka demisezoniniam laikotarpiui arba nešaltoms žiemoms. Vasarą su merino vilnos antklode kudikiui nebus karšta, bet tuo pačiu merino vilnos pledas kudikiui patikimai saugos jį nuo vėjo gūsių.

Vaikiški vilnoniai pledai

Vaikiški pledai – universalus daiktas: vilnos pledas kudikiui gali tarnauti puikiu užklotu vykstant į keliones ar tiesiog išėjus pasivaikščioti, vilnonis pledukas kudikiui atstos grindų kilimėlį, kai mažylis pradės šliaužioti ir sėdėti. Vilnonis pledas užima nedaug vietos, nedaug sveria ir tuo pat metu vilnonis pledas kudikiui puikiai atlieka savo funkcijas.

Optimaliausias pasirinkimas – merino vilnos pledai kudikiams. Jie minkšti, nedirgina jautrios vaiko odelės, pralaidūs orui, sudėtyje neturi dažiklių. Merino vilnos pledai kudikiams – puiki dovana, kuri neabejotinai pradžiugins kiekvieną vaiką ir jo tėvelius.

Kur įsigyti vaikišką merino vilnos pleduką

Vilnonis pledas – itin populiarus gaminys, todėl jį galima isigyti bet kuriame vaikiškų prekių parduotuvės skyriuje, tame tarpe ir internetinėje parduotuvėje. Kidy.eu – europietiškų populiarių prekės ženklų gaminių parduotuvė. Čia kiekvienas turi galimybę ne tik įsigyti vaikišką patalyne internetu pigiau, bet ir susipažinti su didžiuliu prekių asortimentu ir jų charakteristikomis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044