Kaip montuoti kasetines ritinines žaliuzes?

parašė , 2022-11-14 18:30

1 žingsnis – išmatuokite savo langą

Pirmasis žingsnis – išmatuoti langą ir nustatyti, kur dėsite laikiklius. Ritinėliai būna skirtingo pločio, todėl įsitikinkite, kad perkate tokius, kurių pločio užteks jūsų langui uždengti. Matuodami turėtumėte įskaičiuoti laikiklių plotį. Dauguma laikiklių yra maždaug 4 colių pločio, jie dedami lango rėmo šone. Tačiau juos taip pat galite uždėti lango rėmo viršuje arba apačioje. Kronšteinai turėtų būti dedami bent 12 colių atstumu nuo lango rėmo galų. Tarp laikiklių turi būti maždaug 1 colio tarpas. Vėlgi įsitikinkite, kad laikikliai netrukdo vaizdui. Solemlux.lt pasiūlys visas paslaugas.

2 žingsnis – Pasirinkite spalvą ir audinį

SolemluxKitas žingsnis – išsirinkti žaliuzių spalvą ir audinį. Dauguma roletų gaminami iš sintetinių audinių. Galite rinktis iš daugybės medžiagų, spalvų ir raštų. Dauguma roletų audinių yra atsparūs UV spinduliams ir pelėsiui. Jie gali atlaikyti kasdienį naudojimą ir dažną valymą. Galite rinktis audinius su raštais arba be jų. Galų gale pasirinkimas priklauso nuo jūsų. Galite vadovautis savo asmeniniu stiliumi ir pageidavimais, taip pat galite priderinti roletus prie užuolaidų, kilimų ar kitų kambario aksesuarų.

3 žingsnis – išpjaukite laikiklius ir bėgelius

Nusprendę, kokio pločio bus jūsų žaliuzės, galite išpjauti laikiklius ir bėgelius. Bėgelius nupjaukite maždaug 1/4 colio trumpesnius už žaliuzių ilgį. Kronšteinai ir bėgeliai paprastai būna pažymėti išmatavimais, kuriais lengva vadovautis. Jei taip nėra, galite išmatuoti juos patys, naudodami liniuotę. Kronšteinai ir bėgeliai paprastai gaminami iš plastiko, tačiau galite rasti ir metalinių. Saugokitės plastikinių bėgelių: nors juos lengva pjaustyti ir su jais dirbti, jie nėra labai patvarūs ir gali lengvai sulūžti. Plačiau: https://www.solemlux.lt/produktai/e-parduotuve/roletai/kasetiniai-roletai čia.

4 veiksmas – sumontuokite laikiklius

Išpjovę laikiklius, galite juos pritvirtinti prie lango rėmo. Yra du pagrindiniai kronšteinų montavimo būdai. Pirma, laikiklius prie lango rėmo galite pritvirtinti varžtais arba vinimis. Galite naudoti elektrinį arba rankinį atsuktuvą (priklausomai nuo to, kokį kronšteiną įsigijote), o jei reikia įsukti į medinį lango rėmą – grąžtą. Prie lango rėmo pritvirtintus laikiklius nuimti šiek tiek sunkiau nei prie pačios žaliuzės pritvirtintus laikiklius. Antra, laikiklius galite pritvirtinti prie roletų galinės dalies. Kadangi roletai yra labai ilgi, turėtumėte naudoti tokius laikiklius, kurie atitiktų jų ilgį. Tai palengvins roletų montavimą ir nuėmimą. Kronšteinus, pritvirtintus prie pačios žaliuzės, nuimti daug lengviau nei kronšteinus, pritvirtintus prie lango rėmo. Juos taip pat galima naudoti ritininėms žaliuzėms, kurios yra trumpesnės už roletus, montuoti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044