Greitas kreditas – kaip gauti kreditą

parašė , 2013-01-19 21:00

Kaip gauti greitąjį kreditą internetu?

Ar žinote, kaip gauti kreditą? Jei manote, kad tai yra labai sudėtinga ir užima daug laiko, labai klystate! Netikite? Mes jums įrodysime.

Tam, kad galėtumėte gauti kreditą, turite atitikti kelis minimalius reikalavimus: būti pilnamečiu Lietuvos Respublikos gyventoju, kuris turi mobilų telefoną bei banko sąskaitą. Neabejojame, kad dauguma šiuos kriterijus nesunkiai atitinka. Jei taip, imkimės tolimesnių veiksmų.

Visų pirma, jums reikės išsirinkti kreditą teikiančią įmonę ir užsiregistruoti jos internetinėje svetainėje. Nesibaiminkite, tai visiškai nesudėtinga, kadangi paprastai reikia pateikti tik pagrindinę informaciją, tokią kaip jūsų vardas, pavardė, gimimo data ar asmens kodas.Kai užsiregistruosite, jums bus suteiktas vartotojo ID bei slaptažodis. Prisiminkite juos, nes jų dar prireiks.

Kai jau būsite prisiregistravęs sistemoje, kreditą galėsite gauti internetu arba SMS žinute. Jei pasirinkote pirmąjį variantą, prisijunkite prie sistemos ir pasirinkite jums tinkamiausią kredito variantą (kredito sumą bei grąžinimo laikotarpį). Kai tai atliksite, nusiųskite paraišką kredito įmonei. Darbuotojai labai greitai peržiūrės jūsų paraišką ir atsiųs atsakymą. Jei jis teigiamas, jūsų greičiausiai bus paprašyta pervesti 0,01 Lt iš savo banko sąskaitos – tai būdas patvirtinti, kad banko sąskaita tikrai priklauso jums. Ir tai viskas, ką jums reikia padaryti. Pinigus gausite per 10-15 minučių (jei pervedimai bus atliekami skirtinguose bankuose, tai gali užtrukti truputį ilgiau).

Jei nusprendėte gauti paskolą SMS žinute, nurodytu numeriu išsiųskite žinutę, kurioje būtų įrašytas jūsų prisijungimo slaptažodis, kredito suma ir atidavimo terminas. Netrukus gausite atsakymą. Jei nėra jokių kliūčių gauti kreditui, tai bus patvirtinta gautoje trumpojoje žinutėje. Jei kredito sąlygos jums yra priimtinos, jums reikės išsiųsti tai patvirtinančią SMS žinutę.

Kaip gauti kredita

Kaip gauti kreditą?

Kai kuriose kredito įmonėse kreditą galima užsisakyti ir paskambinus telefonu. Tad, jei jums nepavyksta užsisakyti kredito SMS žinute, visada galite paskambinti ir išsiaiškinti, kaip gauti kreditą, – jūsų problemos bus akimirksniu išspręstos.

Galiausiai, jei nepasitikite kompiuterinėmis technologijomis arba neturite prieigos prie interneto, yra ir kitas būdas, kaip gauti kreditą. Kreditai yra teikiami ir spaudos kioskuose. Kiosko darbuotoja jums paaiškins visas sąlygas ir suteiks reikiamą informaciją. Tiesa, pinigų negausite taip greitai kaip užsakinėdami kreditą internetu ar SMS žinute, nes praeis šiek tiek laiko, kol jūsų paraiška bus perduota kredito įmonei.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044