Pirmas kreditas nemokamai

parašė , 2012-11-29 17:52

Kredito bendrovės siūlo akciją pirmas kreditas nemokamai

Nemažai žmonių naudojasi greitų kreditų paslaugomis. Greiti kreditai – itin patrauklus būdas pasiskolinti pinigų, tad jų populiarumas laikui bėgant nekrenta, o tik didėja. Nenuostabu, juk greiti kreditai turi tiek daug privalumų. Pirma, pinigus gauti labai lengva, nes reikalavimai kreditą gaunančiam asmeniui yra minimalūs, o ir pats pinigų gavimo procesas yra visiškai nesudėtingas: tereikia internetu užpildyti trumpą paraiškos formą. Tai tikrai neužima daug laiko. Antra, pinigai pervedami labai greitai. Trečia, tai labai patogu: nereikia niekur eiti iš namų.

pirmas kreditas nemokamaiNepaisant viso šio privalumų sąrašo, kuris gali būti ir pratęstas, kredito bendrovės siūlo įvairių kitų lengvatų. Tai labai nestebina: kredito bendrovių yra ne viena, tad konkurencija tarp jų yra tikrai didelė. Akivaizdu, kad jos nori pritraukti naujų klientų ir išlaikyti esamus, ir apskritai gauti kuo didesnį pelną, tad jos ieško kelių, kaip įkalbėti pritrūkusius pinigų asmenis naudotis būtent jų paslaugomis. Viena iš priemonių – pirmas kreditas nemokamai. Besiskolinančiam pinigų asmeniui tai tikrai labai didelis pliusas: kai finansinė situacija yra prasta, mažiausiai norisi leisti papildomus pinigus mokant už palūkanas, tad akcija „pirmas kreditas nemokamai“ atrodo tikrai patraukli.

Pasvarstykime, kokie gali būti minusai? Greičiausiai jų net nėra. Jums reikia pinigų – juos gaunate ir nieko už tai nemokate. Žinoma, jei kreditai – dažnas jūsų problemų sprendimo būdas, akcija pirmas kreditas nemokamai pasinaudoti negalėsite. Bet nereikia nusiminti: kai kurios kreditų bendrovės teikia kreditus itin palankiomis sąlygomis, tad tikrai rasite, ką išsirinkti.

Be abejonės, yra ir kitų akcijų. Pavyzdžiui, galima atidėti kredito apmokėjimą vėlesniam laikui. Jei matote, kad jūsų piniginė vis dar tuščia, ir nežinote, iš kur gauti pinigų, tai – realiausias būdas negauti nuobaudų už kredito neatidavimą laiku. Bet nepamirškite, kad už tai turėsite sumokėti. Šiuo atveju lengvata „pirmas kreditas nemokamai“ naudingesnė, nes ji jums visiškai nieko nekainuos. Žinoma, nereikėtų per daug atsipalaiduoti ir laiku įvykdyti savo įsipareigojimus, t.y. atiduoti skolą iki nustatyto termino pabaigos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044