Pamirškite šias senienas interjerui

parašė , 2019-01-29 17:32

Interjero stiliaus naujienas sekantys salonai, tokie kaip Dubingiai.lt, padės jums susigaudyti, kas dabar madinga interjere. Tačiau savo žinias reikėtų atnaujinti nuolatos. O taip pat pravartu ir patiems suprasti, kas dabar madinga, kas ne. Gal reikėtų sakyti ne "nemadinga", o labiau – atgyvenę ar ne visai tinkama dabartiniam gyvenimo būdui. Štai keletas tokių pavyzdžių.

Visiškai balta virtuvė

Dubingių interjerasTurbūt visi pastebėjote, kad balta spalva interjere karaliauja jau kuris laikas. Kai pagaliau kažkam į galvą ateina mintis, kad senasis geltonas "euroremontas" iš pigiausių lenkiškų medžiagų yra nieko gero. Ateina tas supratimas, kad reikia kažką keisti. Deja, kai taip viskas vėluoja, tai vėluoja ir pasirinkimai. Tada paaiškėja, kad viską sterilizuoti galėtų balta spalva. Juk pintereste ir instagram tinkle tiek daug įvairiausių puikių nuotraukų, kuriose vaizduojami balti interjerai, kartais ir visiškai balti. Štai čia ir kyla klausimas, kaip tą interjerą pigiai pakeisti, kad būtų madingas? Daug kas pasirenka lengviausią kelią – baltų dažų kibirėlį ir perdažo viską: nuo apačios iki viršaus. Gal tai ir yra geriau nei tai, kas buvo prieš tai, bet… Atsiliekate dešimtmečiu, jeigu tai jūsų naujausias interjero patobulinimo sprendimas. Tad jeigu yra galimybė – venkite tokių permainų ir ieškokite normalių sprendimų. Pasidomėkite tuo, kas vyksta. Nepalikite visiškai baltos virtuvės ar kitų baltų kambarių, nes pasijusite kaip ligoninėje. Juo labiau, kad panašiai atrodo ir daug kitų vietų.

Stumdomos durys iš plokštės

Į madą ateina ir išeina ne tik spalvos, bet ir medžiagos. Gal teko girdėti, kad dabar labai madingas interjere yra medis. Tačiau nesupraskite klaidingai. Medis ir medžio drožlių plokštės – visiškai skirtingi dalykai. Kaip ir popierius bei malka, ar net: popierius ir kartonas. Medis bei kitos neapdirbtos medžiagos į interjerą ateina dėl noro turėti kuo daugiau natūralumo ir neapdirbtų dalykų namuose. Tad būtent dėl to ir stumdomos durys iš plokštės, ar netgi tiesiog apskritai plokštė, naudojama spintoms gamintis, yra ne pats geriausias pasirinkimas.

Nesibaigianti pilka

Ne tik balta, bet ir pilka spalva jau išeina iš mados. Daug kas prie baltos ėjo prie pilkų atspalvių, bet jie jau įkyrėjo. Tai neutralus pasirinkimas ir patrauklus tiems, kas nori patys kažką daryti, bet nesupranta. Ir visgi daug geriau, kai ta nesibaigianti pilka kaip nors pasibaigia ir vietoje jos į interjerą įžengia tikros ir drąsios spalvos. Glamūro protrūkiai neturėtų dominuoti, bet atsargiai rinktis svarbias spalvas tikrai reikėtų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044