Ateitis – šviesolaidinis internetas! Štai kodėl ir kaip jis veikia

parašė , 2022-07-11 23:37

SpliusŠiame straipsnyje aptarsime šviesolaidinio interneto privalumus ir trūkumus. Ar gyvenate Kanadoje? Esate vienas iš daugelio žmonių, kurie namuose naudojasi sparčiuoju internetu? Jei taip, tuomet jums pasisekė. Dauguma kanadiečių gali naudotis šviesolaidinio interneto paslaugomis, kurios yra greitos, patikimos ir saugios. Kas yra šviesolaidinis internetas? Na, tai patobulinta standartinės kabelinės arba DSL paslaugos versija. Ji užtikrina iki 10 kartų didesnį greitį nei senosios paslaugos. Būtent todėl jis ir vadinamas šviesolaidiniu. Kanadoje vis dar yra vietovių, kuriose galima naudotis kabelinio interneto paslaugomis. Tačiau didėjant didesnės spartos poreikiui, vis daugiau vartotojų pereina prie šviesolaidinio interneto paslaugų namuose, užuot pasikliovę lėtesniu fiksuotu laidiniu ryšiu, kurį teikia kabelinės ir telefono ryšio bendrovės. Splius – rinkoje gerai žinomas prekės ženklas.

Kas yra interneto paslaugų teikėjas?

Paprasčiau tariant, interneto paslaugų teikėjas, arba interneto paslaugų teikėjas, yra įmonė, teikianti interneto paslaugas jūsų namams. Priklausomai nuo paslaugos tipo, interneto paslaugų teikėjas paprastai pasirūpina jūsų namų laidais, technine įranga ir tinklu. Visas turinys, pavyzdžiui, filmai ir nuotraukos, siunčiamas ir atsisiunčiamas tarp kliento, pavyzdžiui, jūsų modemo, maršrutizatoriaus ir kompiuterio, ir serverio. TP-Link, populiarus maršrutizatorių prekės ženklas, turi integruotą modemą. Tai reiškia, kad jums nereikia pirkti atskiro modemo, kad galėtumėte prijungti modemą prie interneto paslaugų teikėjo. Dar vienas dalykas, kurį reikia turėti omenyje, yra tai, kad interneto paslaugų teikėju gali būti bet kuri bendrovė, teikianti interneto prieigą namams ar įmonėms. Yra didelių telekomunikacijų paslaugų teikėjų ir net tik internetą teikiančių bendrovių. Geriausiai jūsų poreikius atitinkančią paslaugą galite rasti internete ieškodami "interneto paslaugų teikėjų apžvalgų". Daugiau informacijos rasite https://splius.lt/sviesolaidinis-internetas puslapyje.

Kas yra šviesolaidinis internetas?

Šviesolaidinis internetas – tai internetas, kuriame duomenims perduoti gigabitiniu greičiu naudojami šviesolaidiniai kabeliai ir optiniai pridėtiniai tankintuvai (OADM). Šviesolaidis yra daug patikimesnis už tradicines kabelių sistemas. Ji nepriklauso nuo elektromagnetinių signalų, kaip kabeliai ir palydovai, todėl yra daug stabilesnė ir saugesnė. Šviesolaidžiu duomenys perduodami naudojant šviesą. Taigi, kai esate prisijungę prie šviesolaidinio interneto, signalų perdavimas ir priėmimas yra daug efektyvesnis. Tai reiškia, kad yra mažesnė tikimybė, jog jūsų greitis bus nutrauktas. Svarbu pažymėti, kad šviesolaidinis internetas nėra tas pats, kas palydovinis internetas. Tiesą sakant, dauguma šviesolaidinio interneto tiekėjų siūlo ir šviesolaidines, ir kabelines linijas. Šviesolaidinis ryšys turi daug privalumų. Jis yra greitas, patikimas, saugus ir daug ekologiškesnis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044