Paskola įkeičiant automobilį

parašė , 2015-06-21 11:22

Įvairios paskolos ir greitieji kreditai Lietuvoje kasmet vis labiau populiarėja. Dabar gauti reikiama sumą pinigų tapo labai paprasta. Tereikia pasirinkti tinkančią kredito įstaigą ir susipažinus su jų sąlygomis pasirašyti sutartį. Netrukus savo banko sąskaitoje turėsite pinigų.

Situacijos, kuomet staiga prireikia pinigų, yra pačios įvairiausios. Galbūt vėluoja atlyginimas, o gal per daug išlaidavote. Nesvarbi priežastis, svarbiausia žinoti, iš kur galima pasiskolinti reikiamą sumą pinigų. Šiuo metu siūloma Mogo paskola. Ji lankstesnė, nei kitos siūlomos paskolos. Labai svarbu sutartyje surasti skiltį, kur parašyta, kiek palūkanų turėsite sumokėti. Taip pat, kokiam laikotarpiui suteikiama paskola. Priklausomai nuo poreikių reikia atsižvelgti ir į kitas sąlygas, pavyzdžiui, laiku negražinus paskolos gali grėsti rimtos problemos arba įstaiga siūlo sumokėti palūkanas ir papildomą mokestį, o mokėjimą atidėti. Įvairių sąlygų buvimas padeda apsidrausti nuo daugelio problemų.

Paskolos įkeitus automobilįDažnai paskolos skirstomos į tas, kurios suteikiamos su užstatu ir tas, kurios suteikiamos be užstato. Pastarosios dažnai patogios tiems, kurie neturi ką užstatyti. Priklausomai nuo bendrovės užstatu gali būti nekilnojamasis turtas ar automobilis. Didžiausias skirtumas tarp šių dviejų paskolų rūšių – palūkanų dydis. Paskolos be užstato įprastai kainuoja brangiau, nei tos, kurios suteiktos už užstatą. Taigi, jei turite lengvąjį automobilį ar nekilnojamojo turto, tai peržvelkite siūlomas sąlygas, galbūt jos bus daug palankesnės, nei, pavyzdžiui, greitieji kreditai, kurie suteikiami be užstato.

Siūloma Mogo paskola suteikia geras sąlygas visiems, kurie turi automobilį. Nustatoma automobilio rinkos kaina ir per vieną dieną tokia pat suma pinigų pervedama į kliento banko sąskaitą. Įprastai galima gauti iki 90 procentų automobilio rinkos kainos sumą. Neverta nerimauti, kad automobilis liks bendrovei. Taip tikrai nebus, nes po sutarties pasirašymo, kuomet transporto priemonė bus užregistruota Mogo vardu, jūs ir toliau naudositės savo automobiliu.

Prie palankių sąlygų galima priskirti ir tai, kad įmokos paskirstomos iki 72 kartų, o pačią paraišką galima greitai užpildyti tiesiog internetu. Tai labai praktiška. Tiesa, sutartį reikės pasirašyti Mogo klientų aptarnavimo skyriuje, partnerių biuruose ar PayPost skyriuose. Įprastai viskas trunka labai greitai, todėl nesugaištama daug brangaus laiko.

Paskolos, kurios teikiamos su užstatu, visuomet bus naudingos klientui. Juk tai mažesnės palūkanos ir palankesnės išsimokėjimo sąlygos. Taip pat ir pinigų sumos skolinamos gerokai didesnės, nei imant paskolas be užstato. Tai labai gera paslauga.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044