Kas padaryti, jei jūs gaunate numatytąjį pranešimą: daiktai jūs turite žinoti apie numatytąją

parašė , 2015-06-26 15:19

Daug žmonių susiduria su pavojumi tęsti numatytąją paskolą kiekvieną pavieniui dieną, ir saugu pasakyti, kad jų dauguma nežino, kas padaryti, kad taisytų šią situaciją. Finansinių patarimo karštųjų linijų paklausimas užims didžiąją dalį jūsų laiko, neduodamas jūsų rezultatai, kurių jums reikia.

Konsultavimas su finansų analitiku, tuo metu, kai tai gali būti naudingiausia šioje situacijoje, labai gąsdins ir įtemptas. Dėl šios priežasties, rekomenduojama, kad jūs paimtumėte ankstyviausioje stadijoje numatytojo kreditas vaisto prie savęs savarankiškai.

ra kai kurie daiktai, kurie padės jums, jei jūs svyruosite, kas padaryti, jei jūs gaunate numatytąjį pranešimą. Apsvarstykite šitas problemas, ir jūs tikrai sugebėsite įsitraukti iš šios finansinės netvarkos.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Pirma, susisiekite su savo kreditas kompanija kiek galima greičiau. Tai gali būti nedaug probleminis todėl, kad, galimybės yra, jūs turbūt negavote žinių iš to, kol jūs nepradėjote nepajėgti sutikti jūsų užmokesčius.

Jei jūs turite problemas, susisiekdamas su jais telefonu, tai jūs geriau einate į jų brokerių įstaigą asmeniškai. Susisiekite su vienu iš savo kreditas atstovų ir derėkitės dėl kreditas pasikeitimo. Prieštaraukite jums, tai nebus lengva užduotis. Tie, kas ruošiasi šiai paslaugos rūšiai yra paprastai tiktai tie, kas neturi jokios priemonės mokėti jų sąskaitas, ir tie, kas yra bent jau trys mėnesiai vėlai ant jų užmokesčių.

Dėl šios priežasties, dauguma tų, kas kreipiasi dėl kreditas pasikeitimo nepajėgia pritarti jų paraiškai. Didžiąją laiko dalį, žmonės, kurie turėjo nueiti šiam pasirinkimui baigia tuo, kad susiduria su teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimo procesu. Kai jūsų pranešimas smogia šiai fazei, nėra paprastai nieko daugiau, kaip jūs galite padaryti.

Tuo metu, kai tai gali atrodyti atšiauru, jūs esate geriau apsirūpinęs naujos vietos radimas pasilikti namie negu bandymas persvarstyti jūsų kreditas terminus. Tačiau, jūs turite garantuoti, kad jūs visiškai suprantate teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimo terminus anksčiau, negu jūs susitarsite dėl kažko. Žmonės dažnai padaro mąstymo klaidą, kad jie yra jau skola, laisva ant jų namo jei pašalintas.

Tai tiktai teisinga pavyzdžiams, kai įvertinta struktūros vertė yra lygi įsiskolintam kiekiui. Žr. į tai, kad jūs turite kietą supratimą su savo brokeriais, kad išvengtumėte būsimų finansinių problemų. Dauguma tų, kas pasirodo šioje situacijoje nusprendžia įeiti į trumpą pardavinėjimo sutartį, kur jie parduos namą už daug mažiau ir nurašyti balansą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Nusileidimas į šį maršrutą yra paprastai saugesnis todėl, kad kiekvienas pavieniui nepadarytas mokestis yra įsitikinęs, kad bus atsiskaitytas. Jei jūs esate vienas iš laimingų nedaugelis, kas yra gana laimingas pakeitęs jų kreditus, tai jūs geriau matote į jį, kad jūs prikimbate prie visų naujos sutarties taisyklių.

Po šitų apribojimų garantuos, kad jūs neįsitraukiate toje pačioje situacijoje vėl. Su pakankamai laimės ir su reguliariais ir savalaikiais užmokesčiais, žinoma, jūs turite būti ne numatytojoje kreditas situacijoje akimirksniu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044