Paskola uzstatu automobilis

Paskola įkeičiant automobilį

parašė , 2015-06-21 11:22

Įvairios paskolos ir greitieji kreditai Lietuvoje kasmet vis labiau populiarėja. Dabar gauti reikiama sumą pinigų tapo labai paprasta. Tereikia pasirinkti tinkančią kredito įstaigą ir susipažinus su jų sąlygomis pasirašyti sutartį. Netrukus savo banko sąskaitoje turėsite pinigų.

Situacijos, kuomet staiga prireikia pinigų, yra pačios įvairiausios. Galbūt vėluoja atlyginimas, o gal per daug išlaidavote. Nesvarbi priežastis, svarbiausia žinoti, iš kur galima pasiskolinti reikiamą sumą pinigų. Šiuo metu siūloma Mogo paskola. Ji lankstesnė, nei kitos siūlomos paskolos. Labai svarbu sutartyje surasti skiltį, kur parašyta, kiek palūkanų turėsite sumokėti. Taip pat, kokiam laikotarpiui suteikiama paskola. Priklausomai nuo poreikių reikia atsižvelgti ir į kitas sąlygas, pavyzdžiui, laiku negražinus paskolos gali grėsti rimtos problemos arba įstaiga siūlo sumokėti palūkanas ir papildomą mokestį, o mokėjimą atidėti. Įvairių sąlygų buvimas padeda apsidrausti nuo daugelio problemų.

Paskolos įkeitus automobilįDažnai paskolos skirstomos į tas, kurios suteikiamos su užstatu ir tas, kurios suteikiamos be užstato. Pastarosios dažnai patogios tiems, kurie neturi ką užstatyti. Priklausomai nuo bendrovės užstatu gali būti nekilnojamasis turtas ar automobilis. Didžiausias skirtumas tarp šių dviejų paskolų rūšių – palūkanų dydis. Paskolos be užstato įprastai kainuoja brangiau, nei tos, kurios suteiktos už užstatą. Taigi, jei turite lengvąjį automobilį ar nekilnojamojo turto, tai peržvelkite siūlomas sąlygas, galbūt jos bus daug palankesnės, nei, pavyzdžiui, greitieji kreditai, kurie suteikiami be užstato.

Skaityti visą straipsnį “Paskola įkeičiant automobilį” »

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044