Radimas privačių skolintojų, kurie siūlo žemam balandžiui blogą kreditą negarantuotos asmeninės

parašė , 2015-06-11 18:53

Dauguma žmonių ieško privačių skolintojų, kurie aprūpina žemiausią metinę procentinio dydžio normą (BALANDIS) blogai negarantuotos asmeninės kreditas taip pat kaip įperkamas mėnesinis atmokėjimas, kai jie nepakelia įkeisto turto savo kreditas paraiškai. Kadangi jūs žinote, kad tai pavojinga, kad gautų tokias kreditus, kadangi jūs turite pakelti pasekmes, kai jūs negalite atsiskaityti su savo greitas kreditas kaip sutartas.

Paprastai, daug žmonių skundžiasi, kad sunku surasti privačius skolintojus, kurie siūlo įperkamus finansinius sprendimus žmonių su blogu kreditu. Todėl, yra paprastas metodas, kad jūs galite pabandyti ieškoti gerbiamų privačių skolintojų vartojant tai, RANDA, KVIEČIA, GAUNA CITATĄ ir LYGINA metodą (ar taip pat žinomas kaip FCGC metodas)

Kaip pradėti su RANDA, KVIEČIA, GAUNA CITATĄ, ir LYGINA metodą?

Pradėkime nuo, "RANDA", kuris pažodžiui ketina ieškoti ir Geresnio Verslo Biuro (BBB) ir non-BBB akredituotų ne banko skolintojų. Yra kai kurie žingsniai sekti:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

· Pirma, nustatykite vietą artimiausių kreditas kompanijų ar ne banko skolintojų vartojant paieškos įrankį nuo BBB žinyno.

· Nuo BBB žinyno, įvykdykite reikšminio žodžio paiešką "kreditas" ar "asmeninės kreditas" vartojant paieškos įrankį ir įsitikinkite, kad jūs netikrinate "BBB Akredituota" dėžė.

· Tada, apžiūrėkite BBB Verslo Apžvalgos puslapį kreditas kompanijų ar ne banko skolintojų ant radinių puslapio. Svarstykite tas kompanijas ar skolintojus su aukštais BBB reitingais.

· Brūkštelėkite tų kompanijų ir skolintojų kontakto detales.

· Ištyrinėkite "Krypčių" etiketę, kad gautumėte kryptis nuo jūsų namo ar įstaigos, rinkdamas – jūsų adrese į duotą paieškos formą.

Tada, vėl imkimės "PAKLAUSIMO", kas ketina vadinti kreditas kompanijas ar skolintojus apklausoms apie jų blogą kreditą negarantuotais kreditas produktais. Jūs turite užduoti kitus klausimus per apklausos procesą:

· Jūs siūlote negarantuotą asmeninę paskolą, kuri yra skirta žmonėms su blogu kreditu? (Valstybė jūsų tikras FICO kredito rezultatas, kai galimas)

· Kas yra tikslus blogos kredito kreditas BALANDIS? Tai taisoma ar netaisoma?

· Galima, kad aš galiu turėti įperkamą mėnesinį atmokėjimo planą?

· Kas visa greitas kreditas yra kainuota negarantuotos asmeninės kreditas?

· Kas tikra greitas kreditas yra kainuota, jei aš pasirašau pasirašantįjį kartu su kitais negarantuotą paskolą?

Atkreipkite dėmesį, kad jūs turite svarstyti tuos skolintojus, kurie sugeba atsakyti šituos aukščiau minėtus klausimus. Nepamirškite užduoti taip daug klausimų kiek galima, kadangi jūs turite teisę padaryti kad protingas vartotojas.

Paskui, "PASIEKIA, CITATA’ reiškia, kad jūs turite prašyti citatos, kad jūs galėtumėte sužinoti visą kreditas kainą nuo ne banko skolintojo anksčiau, negu jūs pradėsite lyginti kitus kreditas reikalus, pasiūlytus kitų kreditas kompanijų. Nesvarstykite tų skolintojų, kurie nenori aprūpinti įkainio pašnekovams telefonu. Jie nusiųs citatą ar per elektroninį paštą ar faksas, pagrįstas jūsų pirmenybe. Jūs turite gauti įkainį nuo įvairių ne banko skolintojų tiek, kiek galimas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Galiausiai, "LYGINKITĖS" – iš esmės ketina lyginti kreditas produktus, kurie yra pasiūlyti įvairių ne banko skolintojų ir pasirenka blogą kreditą negarantuota greitas kreditas, kuri turi žemiausią BALANDĮ ir žemiausią mėnesinį atmokėjimą. Jūs turite ištyrinėti įkainį, kurį jūs rinkote anksčiau ir smulkmeniškai lyginate tikrą kreditas kainą nuo skirtingų privačių skolintojų.

Išvadoje, jūs galite galbūt surasti privatų skolintoją, kurie siūlo žemam BALANDŽIUI negarantuotas kreditus žmonėms su blogu kreditu, pagrįstu FCGC metodu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044