Kodėl verta atlikti riebalų nusiurbimą?

parašė , 2017-04-13 17:00

Plastikos chirurgaiEstetinės plastikos centruose siūloma tokia paslauga kaip riebalų nusiurbimas (pavyzdžiui, http://www.tautrimas.com/riebalu-nusiurbimas). Ši paslauga domina bent kartais turbūt visus žmones, norinčius padailinti kūno linijas ir turinčius šiek tiek nereikalingų riebalų. Tačiau ne visada iškart verta pradėti nuo riebalų nusiurbimo ir plastinės chirurgijos. Kiekvienas geras specialistas pirmiau pasiūlys pacientui susireguliuoti mitybą ir numesti antsvorį. Deja, būna atvejų, kada tai nepadeda, tačiau išeitį siūlo plastinė chirurgija.

Kūnas gali būti neproporcingas

Priežastis, dėl ko kartais geriausiai padėti gali būtent riebalų nusiurbimas, yra ta, kad visi žmonės turi skirtingus kūnus ir kūno tipus. Vieniems pasisekė labiau ir jie gavo tobulas, proporcingas figūras. Kitiems ne taip gerai pavyko gauti iš gamtos, ir jiems kažkas užaugo neproporcingai. Tarkime, gali būti lieknas kūnas, bet atsikišęs riebalų pilvas. Arba ant nugaros nusėdę riebalų sluoksniai. Arba didžiulis pagurklis. Įvairiais atvejais tos riebalų sankaupos labai nervina ir kankina žmones. Atrodo, kad tam, jog jas ištirpdytų, jie turėtų sulieknėti iki griaučių, o jeigu tik bent kilogramą priaugtų svorio, vis tiek iškart jo priaugtų būtent tose probleminėse vietose. Taip yra, taip veikia mūsų kūnai, todėl ir gali padėti plastinė chirurgija, kuri nevers žmogaus badauti ir atrodyti kaip iš koncentracijos stovyklos, idant pavyktų atsikratyti kažkokio nereikalingo apvalumo, o tiesiog nusiurbs riebalus.

Sulieknėjus sankaupos neišnyksta

Panašiai nutinka ir lieknėjantiems žmonėms. Kartais tik tada, kai jie pirmą kartą gyvenime numeta daug svorio, jie sužino, kad kūne buvo tokių vietų, kurios visgi buvo neproporcingos. Kai visas kūnas yra užlietas lašinių jūra, tada nesimato to reljefo ypatybių. Tačiau sulieknėjus išryškėja probleminės vietos. Dažnai lieknėjantys žmonės būna labai ryžtingi ir nori išgauti maksimaliai tobulą išvaizdą, tad pagalba sau sulieknėjant yra praplečiama ir tuo, kad dar ir nusiurbiami riebalai. Įgavus gražią išvaizdą, keičiasi savęs vertinimas. Didesnis pasitikėjimas savimi – geresnis gyvenimas. Kai kam tai padeda susirasti antrąsias puses, kiti dėl to ima jaustis laisvesni ir geresni karjeroje ar kitose srityse.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044