Didelės investicijos planavimas? yra, kodėl jūs turite patikėti kietu pinigų skolintoju

parašė , 2015-09-25 16:09

Tokiu būdu jūs suradote puikią investiciją, ir jūs esate pasiruošęs padaryti pirkimą. Problema yra tokia, kad jūs neturite kasoje esantys pinigų. Jūs galėjote nueiti pas antros normos finansininką, kuris tiktai nori uždirbti pinigus nuo jūsų kreditas palūkanų. Bet yra geresnė alternatyva: kieti pinigų skolintojai. Jų įkeistu turtu pagrįsta skolinimo programa ir žemi kursai visada daro juos geresniu pasirinkimu, ir yra kodėl.

Jokia Kredito Diskriminacija

Daugumos kreditas normų bazuojasi nuo pretendento kredito rezultato. Tai reiškia, jei jūs padarėte kelias klaidas ar nepastatėte deramos istorijos, jūs mokėsite labiau ilgainiui. Nėra jokio būdo išvengti multimėnesio ar net multimetų kreditas trukmės su didžiausiomis investicijomis. Neišvengiamai, jūs mokėsite palūkanas dėl kažkokios formos ar kito
Ir tai neturi paminėti visų papildomų mokesčių, kurie yra pritvirtinti į procesą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).p pastūmėjimas ({});

Kietas pinigų skolintojas nesidomi jūsų kredito reitingu. Jie įkuria savo sprendimą nuo pasiūlyto įkeisto turto ir projektas, kurį jūs bandote fondui. Jei jūs turėsite didelę mintį, jų investitorių komanda pripažins šį potencialą ir sieks būdo padėti jums sektis. Jie nėra sudominti jūsų gebėjimo uždarymu pasiskolinti, bet daugiau keliu, kuriame jūs planuojate sėkmingai jų fondų investavimas.

Neįtikėtinai Žemi Mokesčiai

Kietas pinigų skolintojas gerai žino netvarkingus mokesčius, kuriuos jūs užmokėsite tipiškame banke ar kitoje įstaigoje. Štai kodėl jie ne tiktai siūlo konkurencingas normas, kurios bazuojasi šalin plokščio procentinio dydžio, bet jie taip pat šalina didelius "paslėptus" mokesčius, kuriuos jūs užmokėtumėte kitur. Jie nesidomi paėmimu jūsų pinigų ar jūsų gebėjimo žalojimu sektis. Iš tikrųjų, jie siekia padaryti kaip tik atvirkščiai.

Pasakykime, kad jūs esate turto supirkėjas, ir jūs esate pasiruošęs plėstis į rajoną jūsų miesto, kurį jūs jaučiate, turi nepanaudotą potencialą. Jūs padarėte savo tyrinėjimą, ir jūs turite kietą verslo pasiūlymą viso komplekso, kuris sukurtų darbo vietas ir firmas rajone. Jūsų paskyrimas ir pastangos prisidėti prie ekonomikos jau duoda jums, kraštas, bet jūsų kieta mintis laimės jus kreditas kiekis, kuris sieja tarpusavyje į jūsų poreikį. Ne tiktai šitos personalinės įmonės yra daug daugiau sudomintos jūsų verslo pasisekimu, bet jie taip pat duos jums dorą kritiką, jei jie jaus, kad jūsų planas turi potencialias duobes ar trūkumus. Net procesas aptarti finansavimą su kietu pinigų skolintoju galėjo būti toks tiksliai, kas jūs turite gauti savo projektą nuo pagrindo.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Įkeistas turtas Nustato kreditas Kiekį

Jūsų įkeistas turtas yra didelė dalis būdo, kuriuo kietas pinigų skolintojas atkreips į jūsų poreikį dėmesį kaip kreditas gavėjas. Jei jūs turite aukštos vertės nekilnojamąjį turtą savo portfelyje, jūs turite didelę galimybę pasiskolinti kiekį, kuris sieja tarpusavyje į jo vertę. Net aukštos vertės turtą kaip brangieji metalai, mineralai, ar net automobiliai ir kolekcijos retenybės visi svarstys kaip kietas palaikymas jūsų prašymui.

Kai kurios įstaigos turi sudėtingesnius prašymus, kadangi jūsų kreditas kiekis viršyja 100 000. Jūsų vertingi dalykai ir holdingai formoje akcijų ir obligacijų, taip pat kaip jūsų verslo savarankiškai, galėtų būti panaudoti kaip įkeistas turtas. Tik turėkite galvoje, kad, jei jūs pasiskolinate pinigų dėl teisingų priežasčių, šitos įstaigos nori, kad jūs sektumėtės. Nėra jokios priežasties bijoti, kad jūs prarasite bet kurį iš savo įkeisto turto.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044