Šeši apsvarstymas patikimai, internetinei asmeninei greitas kreditasi be kreditingumo patikrinimų

parašė , 2015-09-09 16:06

Puikus būdas išspręsti finansines daugelio žmonių problemas konsoliduotų visą skolą į vieną vieną asmeninę paskolą. Deja, šitais recessionary laikais, daug finansiškai surištų žmonių, ypač tie su bloga kredito istorija, turi mažą galimybę sodinti paskolą tokią kaip tai nuo tradicinės plytos ir cemento skiedinio skolintojų. Alternatyvos šitiems skolintojams yra pasiekiamos.

Šeši Apsvarstymas

kreditas gavėjai gali pamatyti reklaminius skelbimus, tinkle pastumdami kreditus be kreditingumo patikrinimų. Su sveiku skepticizmu yra būdas, kuriuo prie skolintojų tokių kaip jie turi priartėti. Kad surastų patikimas skolintojas, kuris nedaro kreditingumo patikrinimų, svarsto kitus šešis informacijos punktus.
Vienas: Geresnis Verslo Biuras (BBB)

Kontrolė ta internetinė skolinanti firma. Vienas iš efektyviausių būdų padaryti tai turi nueiti tinkle ir išnaršyti verslo žinynus, pateiktus BBB. Jei jūs nerandate skolintojo, jūs svarstote šitose rinkmenose, jei galėtų būti apdairus praleisdamas tą skolintoją.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Du: Ištirkite Pranešimus

Jūs turite surasti pranešimus apie skolintoją ir reitingą pagal tai, kaip jie elgėsi su klientais praeityje. Tikėkitės būti įsitikinęs, kad skolintojas turi BBB accreditation ir kliento nusiskundimo įrašą. Pasirinkite skolintojus, kurie turi A-reitingą ir švarų verslo įrašą. Ieškokite penkių skolintojų atrodo, kurie pasiūlo geriausius terminus. Jūs turite pradėti žurnalą, kad brūkštelėtumėte kiekvieno skolintojo detales. Jūs galite apžiūrėti tai kaip apsipirkimo sąrašo rūšį.

Trys: Padarykite Apklausas

Priartėkite prie keturių ar penkių skolintojų, kurie perdavė BBB testus virš. Jūs turite apsipirkti aplink, kad surastumėte skolintojus, kurie siūlo interesų normas ir lengviausius terminus išmokai. Pradžioje, būkite įsitikinęs, kad skolintojas tikrai iš tikrųjų siūlo kreditus be kreditingumo patikrinimo. Aplankykite jų žiniatinklio svetaines ir pateikite paraiškas į visus. Sulaikykite savo skaičius tą patį per visas paraiškas, tokiu būdu jūs galite gauti pastovų žvilgsnį į, jie visi elgiasi su tais pačiais kreditas kriterijais.

Keturi: Būkite Atsargus

Ar skolintojas nori kalbėti su jumis per telefoną ar pasikalbėjimą per internetą, būti atsargūs. Saugokitės tų, kas žada jums greitą pritarimą. Kartais netikri skolintojai naudoja, tai yra atvyktas – ant pavogti jūsų anketos duomenis – tapatumo vagystė. Gaukite viską raštu ir nepasirašykite nieko, kurį jūs nesuprantate.

Penki: Suraskite Pasirašantįjį kartu su kitais

Tuo metu, kai skolintojas galbūt netikrina jūsų kreditingumo ataskaitos, jie gali paprašyti, kad jūs surastumėte, kad pasirašantysis kartu su kitais ir jie patikrins jų kreditą ir darbo padėtį. Bet tai yra gerai. Žinoma, pasirašantysis kartu su kitais turi žinoti, kad, jei jūs neįvykdote įsipareigojimų paskoloje, našta įdėtų lėšų grįžimui yra ant jų.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Šeši: vaizduokite Kainą

Stebėkite atidžiai nepaaiškintus mokesčius ar paslėptas kainas. Būkite įsitikinęs, kad skolintojas atskleidė kiekvieną kainą ar mokestį. Jūs turite žinoti palūkanų normas, taikomuosius mokesčius, ir administracinius mokesčius. Tai yra kita priežastis, kodėl svarbu apsipirkti aplink. Ir jei jūs naudojate skolintojus nuo BBB žinynų, jie turi būti gražūs viršuje priekis apie visa tai.

Skolintojų Darbas Will Su Jumis

Skolintojai nori jūsų verslo. Štai kodėl jie yra ten, kad padarytų kreditus žmonėms tokiu kaip savęs savarankiškai. Jei jūs būsite atsargus, jūs surasite skolintoją, kuris dirbs su jumis jūsų finansinės padėties šviesoje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044