Skriskite per pasaulį su šiais žemėlapiais ant drobės

parašė , 2022-08-02 23:51

Drobės namuoseAr esate pasiruošę susikrauti lėktuvus, susikrauti lagaminus ir palikti šią mėlynąją planetą? Tuomet metas pradėti planuoti kelionę aplink pasaulį su šiais nuostabiais žemėlapiais ant drobės. Interjero dizaino įmonė, kurios specializacija – nestandartinės sienų instaliacijos, baldai ir aksesuarai. Neseniai jie pristatė naują kūrybinių gaminių liniją, sukurtą pagal senovinius kelionių plakatus. Šiuose naujuose dizainuose vaizduojamos klasikinės kelionių vietos, tokios kaip Niujorkas, Paryžius, Tokijas, Roma ir daugelis kitų, perkurtos kaip nuostabūs žemėlapiai ant drobės. Šiuos gražius sienų meno kūrinius galima įsigyti internetu . Taigi, jei ieškote unikalios dovanos arba norite pasisemti įkvėpimo kitoms atostogoms, skaitykite toliau ir sužinokite daugiau apie šiuos fantastiškus žemėlapius ant drobės ir pažiūrėkite, kuris iš jų patiks jums! Plačiau: https://drobiunamai.lt puslapyje.

Roma aplink pasaulį sienų meno drobė

Pradėkime šį straipsnį nuo vieno iš mūsų mėgstamiausių – sieninės meninės drobės "Roma aplink pasaulį". Kaip rodo pavadinimas, šiame žemėlapyje Roma vaizduojama kaip pasaulio centras, o aplink ją išsidėstę kiti žemynai. Dizaineriai sumaniai panaudojo spalvingą retro spalvų schemą, kuri atgaivina vaikystės prisiminimus apie spalvotas dėliones. Šis dizainas ypač tinka, jei namuose turite vaiko kambarį arba jei norite lengvai į kambarį įnešti spalvų, nedažydami sienų ar nekabindami dešimčių plakatų! Dar vienas puikus šio žemėlapio privalumas – jį galima eksponuoti ištisus metus. Aišku, turėsite pakeisti sezono tematikos dekoracijas, pritaikytas konkrečiam metų laikui. Pavyzdžiui, vasarą galite naudoti saulėgrąžas ir kaktusus, o rudenį – krentančius lapus ir moliūgus Helovinui!

Niujorkas visame pasaulyje

Jei esate labiau niujorkietis nei londonietis, šis Niujorko aplink pasaulį žemėlapis – puikus pasirinkimas. Šiame žemėlapyje pavaizduotas kultinis Niujorko geltonasis taksi, keliaujantis per pasaulį ir pakeliui žymintis visus garsius Niujorko lankytinus objektus ir turistų lankomas vietas. Šis dizainas puikiai tiktų tiems, kurie jau turi Niujorko tematika dekoruotą kambarį. Jis taip pat būtų puiki dovana, jei dekoruotumėte Niujorką mėgstančio vaiko kambarį. Jei dekoruojate vaiko kambarį, žemėlapyje esančius lankytinus objektus netgi galite pakeisti į vaiko mėgstamiausius. Šis dizainas taip pat būtų puiki dovana draugui, kuris lankosi Niujorke. Galite pažymėti visus turistinius objektus, kuriuos jie turi pamatyti, ir įrašyti juos į žemėlapį, kad nepasiklystų! Žemėlapiai ant drobės ir kiek kainuoja tokia produkcija?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044