Vestuviniai tortai ir svečiai, kurie myli, kai jie – patarimų pirkimas apsaugo jūsų piniginę ir

parašė , 2012-12-20 14:03

Kaip jauna mergaitė (ar berniokas) užaugimas, jūs esate turbūt panaudotas pyragui partijose. Galų gale, gimtadienio vakarėlis be Tortai ir žvakių yra iš tikrųjų tik surinkimas mano knygoje. Tai pasakė, labiausiai didžiajai jūsų partijų, jūs turite turėti labiausiai didįjį visų pyragų!

Aš neketinu įeiti į daug detalės apie tai, koks vestuvinis tortai yra. Jei jūs nežinote, kad iki šiol, jūs turite problemas, per dideles, kad išspręstumėte per tinklo straipsnį.

Dauguma kepėjų nenori pasakyti jums, ar jūsų Tortai bus iškeptas naujas ar užšaldytas iš anksto. Bet jūs gausite geras mintis, pagrįstas tuo, kiek vestuvių jie gali padaryti savaitgalyje. Jei jie aptarnauja pyragus 10 + vestuvės viename savaitgalyje, ir tai yra maža vienos parduotuvės operacija, yra gana geros galimybės, tortai yra šaldomas iš anksto. Kitaip, matematiškai neįmanoma iškepti 10 didžiulių pyragų viename ryte.

Taip pat, jūs turite svarstyti, ar tortai pakopos turi būti sukrautos tiesiai ant viršūnės vieno kito, Didelio Mac-stiliaus. Ar jei jūs norite mažų skilčių, skiriančių tortai sluoksnius.

Mano nuomone, šis sprendimas reiškia vieną iš skonio prieš projektą. Žmonės, kurie priverčia vestuvinius pyragus mėgti minkštą saldainį todėl, kad jis išvaduoja jų projekto galimybes. Jūs galite nudažyti minkštą saldainį į bet kokį atspalvį (galvokite Tiffany mėlyna spalva!) Suformuokite tai į bet kokią formą, ir kepėjui lengva dirbti su. Jei jūs planuojate ant sudėtingo projekto, ar teikiate pirmenybę netekstūruotam žvilgsniui, minkštas saldainis yra jums. Būkite įspėtas, tačiau, kad daug žmonių nemėgsta kelio minkšto saldainio skonis. Tai turi storą vaškišką jausmą į tai ir labai saldu. Tai yra kažkas, kad būtų paragaujama prieš pirktas.

Buttercream glajus yra, kai jūsų centras yra ant skonio. Sveikas žmonės?! Tai turi žodį “sviestas” IR “grietinė” tame. Žodis vienišas ragauja nepaprastai skanus! Buttercream yra daugiau tradicinio glajaus stiliaus vestuviniams pyragams, dėl tai yra baltas spalvotas ir visuotinis skonio kreipimasis. Tai gali būti panaudojama beveik bet kokiam Tortai skoniui (užpildytas vaisius, šokoladas, vanilė, ir taip toliau) .

Tai turėjo papratimą būti, kad jūs galėjote turėti bet kokį skonį iki tol, kol tai buvo vanilė ar šokoladas. Bet… oh, kaip laikai pasikeitė! Šiomis dienomis jūs galite užpildyti savo pyragą beveik bet kokio tipo vaisiaus, liquer ar kreminio centro. Jūs galite net sumaišyti tortai sluoksnius, tokiu būdu keli yra skirtingi skoniai nuo kitų. Garantuotas būdas surasti pirmą kompromisą ką tik susituokusiai porai! Būkite įspėtas, tačiau, kad kai kurie kepėjai apkaltins jus papildomas tam, kad turėtų daugialypius skonius tame pačiame pyrage. Neabejotinai paklauskite atviras, jei tai yra atvejis su jūsų kepėju.

Kokie vaisiaus užpildymai įeina į vestuvinius pyragus?

Jei jūs nusprendžiate nueiti su vaisiaus užpildymu (ir aš labai rekomenduoju, kad jūs padarytumėte, ir paskui pakviestumėte mane suvalgyti likučius), jūs turite visada būti sutelkiamas ties parinkimu vaisiaus, kuris yra sezoną jūsų atvejo laiku. Atsiminkite, kad vestuviniai tortai yra užsakyti gerai prieš vestuvinę dieną, tokiu būdu vaisiai sezoną užsakymo laiku gali būti skirtingi negu, kas yra sezoną žuvies produktai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044