Plastikiniai langai

parašė , 2012-12-19 10:20

Namai – tai užuovėja, šiluma bei jaukumas, vieta, kur nepasiekia jokie skervėjai… Jei sakoma, jogei būstas perpučiamas vėjo, prieš akis iškyla seni, nesandarūs langai apsiblaususiais, šviesos nepraleidžiančiais stiklais. Langai – tatai butų akys į pasaulį – palydinčios į kelią ir sutinkančios grįžtančius, saugančios namų paslaptis taip pat šilumą. Sandarūs taip pat kokybiški langai – tatai ne tik šviesos šaltinis, o bei pagrindinė komforto sąlyga. Langai ne tiktai saugo namus nuo išorės triukšmo, bet taip pat reprezentuoja namą.

Įsigyti naujus langus – ypač reikšmingas pasirinkimas, ne tik keičiantis namų išvaizdą, bet taip pat visapusiškai pakeliantis jo vertę, bet per ilgesnį laiką – taip pat taupantis išlaidas už šildymą. Paskaičiuota, jog per nesandarius langus, prarandama ligi 40 proc. namų energijos, iš lauko puola daug šalto oro.Daugelis personų supranta, idant tiesiog privaloma įsigyti naujus taip pat kokybiškus langus.

Nauji langai – tatai nemenka investicija į namų gerinimą netgi tuo atveju, jeigu rengiatės gyvenamąjį plotą keisti. Pasvarstykite, šiek tiek galite pralaimėti, bandydami parduoti butą su senais langais?.. Jei bei pavyktų jįjį parduoti, tatai už žymiai menkesnę kainą nei galėtumėte pasiimti už sutvarkytą.

Tačiau daugelis personų pirmiausia rūpinasi asmens šeimos gerove bei būsto jaukumu, todėl teisingai elgiasi, pradėdami tatai atlikti nuo langų. Iškart galime pasakyti, idant esminių patirtis rodo: šitos investicijos per keletą metų atsiperka. Šiuolaikinės technologijos užtikrina labai gerą energijos bei triukšmo izoliaciją. Tačiau būtina nepamiršti, idant langai turės tarnauti daugelį metų, todėl neapsirikite, kadangi čiagi kaip niekur kitur pasitvirtina taisyklė, jog šykštus moka dvigubai. Besivaikantys pigių siūlymų, nereikalujantys langų kokybės sertifikatų, garantijų taip pat atsisakantys kokybiško meistrų pemontavimo, po kelerių metų (bene netgi patogiau) langus bus priversti keisti, kad gi jie deformuosis, praleis šaltį, iškils eilė kitų bėdų.

Bet galbūt Jūs esate iš tų, kurie gi gali sau leisti įsigyti tatai, kas brangiausia ir tikite, jogei už kokybę visada verta nemažai atiduoti? Tatai – tik dalis tiesos. Kalbant apie langus, ne visad patys brangiausi esti bei patys kokybiškiausi. Drįstume pasakyti, jogei optimaliausią rezultatą duoda protingas kainos ir kokybės santykis, apspręstas meistrų kompetencijos.

Lankų kokybės ramsčiai

Plastikiniai langai labai svarbu, o jų kokybiškumą lemia 4 pagrindiniai komponentai: lango profilis, stiklo paketas, apkaustai taip pat sumontavimo darbai. Net bei geriausio profilio plastikinis langas nebus uždaras ir kokybiškas, jei tebus sumontuotas, naudojant nekokybiškas medžiagas ir technologijas.

Vertinant kainos ir naudos santykį, geriausia esti rinktis kokybišką 5 kamerų profilį. Tam tikslui racionaliausi įprasti 5 kamerų, 70 mm pločio „Veka Efect-Line“ arba „Aluplast Ideal 4000 Classic“ modelio langai, geriausi tiek daugiabučiams, tiek privatiems namams, atitinkantys specifinius duomenis, įprastinę išvaizdą ir protingą kainą.

Daugiau kamerų plastikinį langą, tarkime, daugiabučio namo gyventojui įsigyti neverta vien dėl to, jogei lango profilis tebus šiltesnis nei buto siena. 3 bene 4 kamerų langas tebus ne šitoks tvirtas, užtat po kurio laiko jam gresia „išsiklaipyti“, tatai yra, gali pasikeisti jo geometrinės formos, konstrukcijos standumas.

Argi svarbu sudedamoji lango dalis, nuo kurios priklauso, ar langas gerai saugos šilumą, esti stiklo paketas, todėl reiktų atkreipti dėmesį į jo šilumos laidumo koeficientą. Kuo pastarasis įvertinimas mažesnis, tuo geriau. Pagal kainą taip pat naudą Lietuvoje optimaliausia rinktis skaidraus stiklo paketą, kurio energijos laidumo įvertinimas (U) yra 1.1.

Langų saugumas ir varstymo patogumas. Tie dalykai priklauso nuo apkaustų. Čiagi irgi patikimiausia pasitikėti meistrų patarimais. Idant taip pat dėlei paprasčiausio dalyko – visko išmanyti pačiam tiesiog neįmanoma. Nepamirškite pasiteirauti bei apie mikroventiliacijos priedą, rankenų apsaugą, varčios sukėlimo mechanizmą… Klauskite, kol įsitikinsite, jog renkatės tai, kas jums patikimiausia bei tinkamiausia.

Kokybiškas montažas

Net patys vertingiausi bei kokybiškiausi langai neužtikrins butų šilumos taip pat jaukumo, jei nebus deramai sumontuoti ir užsandarinti specialiomis medžiagomis. Visus langų montavimo ( taip pat – taip pat senų langų demontavimo) darbus patikimiausia patikėti prityrusiems specialistams ir apskaičiuoti dėlei to patiriamą komfortą. Jums patogiu per nustatytą laikotarpį atvykę meistrai neatpažįstamai pakeis namų dizainą – argi ne malonumas… Beje, senų konstrukcijų demontavimas klientams, kurie gi perka produktus su sumontavimo paslaugomis, atliekamas be mokesčio!

Kokių išmatavimų langų jums verta? Kiek gali kainuoti patys langai taip pat visi įstatymo ir apdailos darbai? Jūs būtų galima pasiskaičiuoti patys, pasinaudojant mūsų pateikta skaičiuokle. O mes rekomenduotume kviestis specialistus, kurie gi išmatuos, pateiks techninį projektą ir tikslius paskaičiavimus. Taip išvengsite klaidų bei papildomų sunkumų.

Neskubėkite įsigyti langų iš tų, kurie gi teigia, idant pakankamai didelė kaina – už specialią kokybę. Neskubėkite pasitikėti… skubančiais. Juk neveltui teigiama, jogei skubos darbą velnias ant uodegos nusineša. Nesijaudinkite, jogei ateina ruduo, bet jūsų namai – dar su senais langais. Lietuvoje ruduo ilgas, dėl to – suspėsite.

Mes žinome, jog ruduo ir žiemos pradžia – geras laikas keisti langus. Vėsus oras – geriausias langų sandarumo kontrolierius, neleisiantis palikti nei menkiausio plyšelio… čia jaugi nereikia būti specialistu, kad pajustum kur pučia.

Susisiekite su mumis. Išsiaiškinsime Jūsų poreikius, nemokamai patarsime, kokių langų reikia jūsų būstui. Sutaupysite nemažai laiko taip pat pasiliksite apsaugoti nuo neteisingo pasirinkimo!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044