Mintys tam, kad pagyvintų nuobodžią klasę

parašė , 2012-12-22 09:07

Klasės yra linkusios nebūti labiausiai įkvepiančios Kas Vyksta Kaune, kuris mokyti ir pasimokyti. Dažnai, jie yra metų ir pritaikyti su bjauriai žiūrėdami baldais, kurie atrodo kaip reliktas viduramžių su papildomu bitu grafitų, sukeverzotų visur, ir džiovinta kramtomoji guma įsmeigė strategines vietas. Tuo metu, kai šiuolaikinės klasės gali būti švaresnės ir girti daugiau ergonomikos ir estetinių baldų, jie gali būti per daug sterilūs.

Kad paverstų nuobodžią klasę į įkvėpimą, išaugindamas aplinką, išbando jūsų kūrybiškumą. Pakeitimai neturi kainuoti žemės, bet padarys vaikus ir mokytojus daug laimingesnius praleisdami laiką, laikytą uždarius viduje.

Jei jūs nesate menų ir amatų mokytojas savarankiškai, pradedate pasikalbėjimą su jūsų kolega pietų mete. Galbūt vaikų kitas projektas meninėje klasėje galėjo būti, kad pagyvintų viršuje jų klasę? Jie galėjo sukurti paveikslus, freskas, koliažus, ar atnešti truputį gamtos viduje, kurdami “sodą” iš šakų ir krepino lapų ir gėlių. Pridėtam malonumui, užkelkite origamį ar jausti-įpjovimo gyvūnus ir paukščius ant Sportas Kaune.

Gavo biudžetą ir nervą paprašyti jūsų mokyklinio leidimo viršininko padaryti kažkokią tapybą? Ryškesnės sienos ar baldai galėjo būti tik, kas būtina, kad pagerintų atmosferą klasėje.

Kai kuriose šalyse tokiose kaip Latvija ir Lietuva, laukiama, kad tėvai prisidės prie kainų tapybos perdažys klasę, ir siūlys padaryti darbą. Tuo metu, kai pinigų prašymas galbūt nėra galimas dauguma atvejų, jūs galėjote paprašyti pagalbos gavime darbo, padaryto, kuris žymiai mažina išlaidas.

Yra taip pat kitas būdas, kuriuo jūs galėjote įrašyti vaikų tėvų pagalbą. Jei kiekvienas galėtų paaukoti kilimėlį, antklodę ar pagalvėlę, jūs turėtumėte tiksliai, ką tai ima, kad pastatytų jaukų skaitymo kampą ant vienos klasės pusės. Tai turi padrąsinti vaikus praleisti laiką, skaitant, ypač jei oro žiaurus ir lauke malonumas ir žaidimai nėra galimi per priešpiečių lūžį.

Jei jūs esate entuziastingas akademinio vibe klasėje drąsinimas, Sportas Kaune plakatai yra turbūt jūsų geriausias pasirinkimas, taip pat kaip akademiniai pasiekimo apdovanojimai ir motyvacinės citatos valdybos. Priklausomai nuo temų, dėstytų klasėje, jūs galite nupirkti plakatus, kurie susieja programos turinį. Pavyzdžiui, muzikos kambariui tai galėjo būti pastabos diagramomis ar lyrika, ir Anglijos Studijavimo kambariui tai galėjo būti ištraukomis iš istorinių romanų.

Mokslo klasės yra tarp lengviausio, kad pagyvintų kaip mokslas, kurį mokomieji ištekliai paprastai aprūpina visu visuals šeimininku, kad iliustruotų miglotas sąvokas nuo rimtumo į klampumą. Dažnai, plakatai rodo multiplikaciją ar Sportas Kaune.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044