Užsienio nacionalinė komercinė greitas kreditas paskolina pagrindus

parašė , 2017-04-28 15:54

Kadangi JAV doleris tampa stipresnis, ir komercinės nekilnojamojo turto vertės kyla iki dienos, užsienio pirkėjai gali turėti tikrą stimulą tam, kad nupirktų investicinį turtą – ar tai komercinis ar gyvenamasis. Užsienio investitorių įtikinimas galvoti Amerikos ekonomikoje turi skirtingus stimulus be to.

Kai kurie faktai, kurie yra verti skaityti

Pagal Nacionalinę asociaciją NEKILNOJAMOJO TURTO PARDAVIMO AGENTŲ ®, užsienio pirkėjai, iki 2014 m. kovo, kurį investuojama daugiau kaip $99,2 milijardų Amerikos gyvenamasis nekilnojamasis turtas. Šitie skaičiai tęsia pakilti su laiku. Tokiu būdu kiekvienas tarptautinis pirkėjas, kas gali leisti sau investuoti kapitalą į Amerikos ypatybes ir kas tikisi gyventi užsenyje turi investuoti kapitalą į šalies nekilnojamojo turto investicijos rinką

Kai problema smogia užsienio nekilnojamojo turto investitoriams

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Opcijos tarptautiniam nekilnojamojo turto pirkėjui parinkti nuo gali būti žymiai apribotos, kadangi jie turės apskritai aprūpinti a:

JAV federalinis Mokesčio Identifikavimo numeris

JAV Banko sąskaita

Valstybinė Patvirtinta Korporacija, LLC, ILGAI GRIEŽIANTI PLOKŠTELĖ, ar bet kokia aktyvi kompanija

Gyvenamosios vietos įrodymas

Ir jei užsienietis bus nesugebantis, kad aprūpintų bet kurį iš šitų daktarų, tai asmuo neabejotinai bus netinkamas, kad gautų tradicinę paskolą ir kitą panašų finansavimo pasirinkimą. Užsienio pirkėjai, tačiau, gali užmokėti grynuosiuose piniguose – bet kadangi palūkanų normos yra žemos per Jungtines Valstijas, jiems teikia pirmenybę pirkėjams, kad finansuotų jų investicijas. Ir tai yra, kai užsienio nacionalinė greitas kreditas gali būti didelės pagalbos bet kokiam užsienio nekilnojamojo turto investitoriui.

Užsienio nacionalinės komercinės kreditas supratimas paskolina

Užsienio nacionalinės komercinės kreditas kreditas yra pasiekiamos kiekvienam neAmerikos gyventojui, kas yra, tikisi investuoti kapitalą į bet kokį vidaus turtą. Tačiau, bet koks užsienio tautietis neras šios kreditas tradiciniuose bankuose. Ir net terminai ir sąlygos ar šios specifinės kreditas reikalavimai keisis nuo vieno skolintojo kitam.

Apskritai, užsienio nacionaliniai kreditas skolintojai siūlo šį kreditas tipą mokėjime grynaisiais, kuris pradeda kur nors apytiksliai 30 procentų pirkimo kainos. Tačiau, mokėjimas grynaisiais gali net nueiti taip aukštai kaip 40 procentų – kuris priklauso nuo dydžio kreditas, dėl kurios bet koks užsienietis gali kreiptis.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Išskyrus didelį mokėjimą grynaisiais, ši greitas kreditas yra panaši į tradicinę paskolą. Procesas gauti šią paskolą yra, taip pat kaip toks sekė, kad gautų vidaus paskolą. kreditas gavėjo profilio statybai, skolintojams reikės:

Jų pasai

Mokesčio Identifikavimo numeris, duotas Vidaus pajamų Paslaugos

Vertingo dalyko įrodymas, kuris yra patikrintas bet kokia globaline finansų įstaiga

Laiškas apie Profesinę Užuominą Nuo Buhalterio ir ar Bankininkas

Užsienio kreditas gavėjai turės apskritai mokėti didesnę palūkanų normą negu tie duoti Amerikos gyventojų. Bet kreditas gavėjai gali gauti komercinę paskolą su metinių palūkanų norma taip žemai kaip penki procentai dėl didesnio mokėjimo grynaisiais ir istoriškai žemų palūkanų normų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044