Įsiskolinę sprendimo derybų patarimai

parašė , 2017-05-14 18:25

Sprendimas pabandyti įsiskolinusį sprendimą yra pagrindinis finansinis sprendimas bet kam, kas kovoja mokėti jų sąskaitas kas mėnesį. Tuo metu, kai šis procesas yra geras kelias kažkas, kad išvengtų bankroto ir/ar sumažintų jų skolas lig įperkamo lygmens, svarbu suprasti jūsų pasirinkimą, taip pat kaip potencialias įsiskolinusio sprendimo pasekmes. Yra daug kompanijų ir advokatų, kurie siūlo įsiskolinusias sprendimo paslaugas. Nors nereikia pasamdyti kažko, kad išspręstų jūsų skolas jums, daug žmonių nusprendžia pabandyti derėtis savarankiškai, ypač tie su skolos gana mažu kiekiu apsimokėti.
Jei jūs nuspręsite pabandyti sprendimą savarankiškai, jūs turbūt pradėsite, kai taps šiek tiek sudėtinga užmokėti sąskaitas. Bet kas, kas negali padaryti jų minimalių užmokesčių yra neabejotinai kandidatas į šį procesą, bet sprendimas nėra apribotas iki žmonių, kurie kovoja su jų sąskaitomis. Iš tikrųjų, daug žmonių nusprendžia padaryti tai tiesiog todėl, kad jie nori sumažinti savo bendrąją sumą skolos, kurią jie turi. Pradėkite, įrašydamas į sąrašą lauke visas sąskaitas ir skolas, kurias jūs šiuo metu įsiskolinate. Būkite įsitikinęs, kad apimsite savo sąskaitos numerius, bendroji suma, kurią jūs įsiskolinate, minimalus užmokestis, ir palūkanų norma. Po sąrašo kompiliavimo, padarykite užrašų knygelę, kuri turi skyrių kiekvienam kreditoriui. Derėjimasis gali paimti daugialypius pokalbius telefonu per savaites ar net mėnesius, darydamas gerus organizacijos įgūdžius reikalingumas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Pradžia, kviesdamas pirmą kreditorių jūsų sąraše. Paprašykite kalbėti su kažkuo įsiskolinusiose derybose ar sprendimo skyriuje. Dažnai, bankai tvirtins, kad jie neturi tokie kaip skyrius, kad išvengtų jūsų paklausimo, bet svarbu būti atkaklu. Gali reikėti kelių pastangų pasiekti teisų asmenį. Kai tik jūs siekiate teisų asmenį, paaiškinkite savo finansinę padėtį ir paklauskite jų, jei jie norėtų priimti mažesnį užmokestį. Savarankiškai, jūs galite laukti to paimti kelias savaites jūsų pasiūlymui į apgalvotą, paskui sutiktas su priešingu pasiūlymu. Užrašykite vardus žmonių, su kuriais jūs kalbate su kiekvienu pokalbiu telefonu jūsų užrašų knygelėje, taip pat kaip trumpa reziumė to, kas buvo aptarta.

Visur procese, laukite, kad sulaikysite kanceliarinio darbo daug taką. Daugumos sprendimo skyrių reikės įrodymo pajamų ar finansinio sunkumo, ir beveik kiekvienas bankas turės savo savą unikalų kanceliarinio darbo komplektą užpildyti. Apskritai, laukite, kad praleisite apytiksliai dešimt iki trisdešimt valandų telefonu kiekvienam kreditoriui jūsų sąraše.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Dėl laiko ir kankynės, apimtos su derėjimusi savarankiškai, daug žmonių nusprendžia pasamdyti įsiskolinusį sprendimo teisininką, kad susitartų ir išsiaiškintų jų vardu skolas. Dauguma profesinių įsiskolinusių sprendimo teisinių paslaugų įmonių jau išvystys santykius su daugeliu pagrindinių skolintojų ir yra patyrę derybininkai, pažįstami su ins ir įsiskolinusio sprendimo proceso outs. Tai reiškia, kad jie gali sugebėti sukurti greičiau ir geresni rezultatai, negu jūs galite, derėdamasis savarankiškai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044