Užmokesčio draudimo draudimas kreditaie parduotas skolintojų

parašė , 2017-03-12 07:49

Asmeninių paskolų kaina galėjo padidėti, sako skolintojai po to, kai lenktyniavimo sarginis šuo reikalavo užmokesčio apsaugos draudimo pardavinėjimo draudimo tuo pačiu metu, kadangi kreditas yra suorganizuotos.   Komisijos pasiūlymai seka tyrimą, trunkantį šešiolika mėnesių į rinką užmokesčio apsaugos draudime, kuris yra vertas 5 milijardų svarų kasmet. Draudimas, kuris buvo parduotas šalia paskolų, kreditinių kortelių ir kitų kredito rengimų, išmoka, jei poliso savininkas negali dirbti dėl ligos, ar nelaimingo atsitikimo ar jei jie yra atleisti.   sarginis šuo sako, kad lenktyniavimas rinkoje yra suvaržytas, kadangi didžioji dalis trylikos milijonų esamos politikos buvo parduota tuo pačiu metu, kadangi poliso savininkai išėmė kažkokią kredito formą
Daugelis šitų poliso savininkų nesuprato, kad jie galėjo apsipirkti aplink šiai dangai, ir skolintojai dažnai duodavo suprasti, kad draudimo nuo skolintojo paėmimas padidino jų galimybę gauti paskolą. Kai kurie klientai net pasakė, kad jie nežinojo, kad jie nupirko užmokesčio apsaugos draudimą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

  komisija, pasakė, kad ji svarstė visų skolintojų sukūrimą laukti prieš keturiolika dienų prieš tai, kai jie galėjo iš naujo susisiekti su savo klientu, kad pasiūlytų draudimą. Tai turi leisti klientui apsipirkti aplink. Taip pat laukiama, kad jų pasiūlymai garantuos, kad skolintojai duoda vartotojams dvi citatas, aiškiai išdėstydami kainą politikos, ir kaina politikos savarankiškai ir paskui visa kaina kai pridėtas prie kreditas atmokėjimo.   Taip pat laukiama, kad jie bus vieno aukščiausios kokybės užmokesčio apsaugos draudimo draudimas. Ši draudimo forma yra dažnai brangiausias būdas nupirkti dangą, kadangi kaina dangos per visą kreditas periodą yra pridėta prie kreditas vienoje bendrojoje sumoje, kai greitas kreditas yra išimta. Tai reiškia, kad greitas kreditas yra daug didesnė, ir tai savo ruožtu traukia didesnių palūkanų užmokesčius.   Daug komentatorių pasveikino šituos pasiūlymus, nepaisant įspėjimo nuo skolintojų, kad pakeitimai galėjo būti aukštesnių kainų priežastis. Ne tiktai skolintojai atlaiko sumažinti savo naudą, jei užmokesčio apsaugos draudimo pardavimai krinta, bet Komisija surado įrodymą, kad draudimo premijos subsidijavo kreditus ir laikė palūkanų normas žemą.   Pramonės šaltiniai jau pranešė, kad skolintojai jau padidino ribas asmeninėse kreditase dėl kredito girgždesio, ir draudimo pardavimų praradimas galėjo pabloginti situaciją. Vartotojo grupė, Kuris? pasakytas, kad jie būtų labai nusivylę, jei tik todėl, kad padažo traukinys yra užbaigiamas, kreditas gavėjai yra nubausti. Bet jie prisidėjo, "skolintojai turi niekšiško elgesio istoriją".

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

  problema buvo trūkumas aiškumo užmokesčio apsaugos draudimo pardavinėjime, ir tai bent jau atvyktų į galą, jei skolintojams uždraustų pikti subsidijavimo produktai.   draudikai manė, kad Komisijų pasiūlymai galėjo išvykti, žmonės, statyti finansiniam pavojui, turi jie susirgti blogai ar būti atleisti. Britanijos Draudikų Asociacija pasakė, kad po praėjusių dvylikos mėnesių buvo 69 procentų padidėjimo skaičiumi užmokesčio apsaugos klientų, reikalaujančių ant politikos po jų darbo pralošimo.   Tai galėtų būti teisinga, jei daug žmonių panaudojo naują reguliavimą, kad išvengtų išimti draudimą. Tikėkimės, kad pramonė randa naujus būdus pardavinėti, kuriems mažiau nesiseka, kad anksčiau, bet kurie yra daug teisingesni.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044