Plazminė televizija – tai yra dujos

parašė , 2013-01-14 12:28

Jūs galite lengvai būti užvaldytas prie būti plačiu rinkiniu televizorių, kurie yra dabar pasiekiami, jei jūs norite apsipirkti aplink televizoriui. Šią dieną ir amžius, yra daug valstybės meninių Televizoriai nuo Azijos srities. Yra taip pat novatoriškų parodymo sistemų kaip skystakristalės parodymo Televizoriai ir plazminės televizijos dabartinėje rinkoje.

Elektroninio vamzdžio technologija yra technologija, kuri yra panaudota pabandytame ir išbandė tradicines televizijas, su kuriomis dauguma mūsų užaugo. Katodo ginklas formuoja atvaizdą ant stiklinio ekrano, kraudamas ir uždegdamas elektronus ekraną. Šitie atvaizdai susiformuoja kaip vaizdo elementai trijose pagrindinėse spalvose, kurios gali pagaminti milijonus spalvų kai sujungtas. Ši technologija buvo puiki suderintas ir išvystytas per amžius, kad duotų mums didelius televizijos vaizduoklius. Tačiau, yra tam tikras apribojimas į tai, ką tradicinė elektroninio vamzdžio televizija gali padaryti.

Pavyzdžiui, elektroninio vamzdžio ar tradicinės Televizoriai ekranas turi dydžio apribojimą todėl, kad tai pastatoma iš stiklinės. Dauguma tradicinių televizijų, kurios naudoja elektroninio vamzdžio technologiją yra mažiau kaip 42 coliai dydyje. Šis dydis yra įstrižas atstumas tarp nuo vieno galo kitas ir ne aukštis ar televizijos plotis. Tai reiškia, kad didžiausia tradicinė televizija, kurią jūs galite turėti yra apytiksliai 42 coliai. Tradicinės televizijos yra taip pat griozdiškos, suvaržomos atvaizdo dydyje ir uždarytas dėžės apribojimui, jie yra įmontuoti.

Naujesnės parodymo technologijos buvo priežastis geriau, šiuolaikinės televizijos kaip plazminė televizija. Vyresnė elektroninio vamzdžio technologija buvo palikta už atominę technologiją šiuolaikinėse televizijose. Mūsų apžiūrėjimo patirtis buvo padidinta mūsų gebėjimo valdyti ir kontroliuoti atominių dalelių elgesį. Tai yra technologija, kuri yra naudojama plazminėje televizijoje. Plazma yra dujos, kurios turi savyje laisvai sklandžius jonus ir elektronus. Fotonai yra išleisti ir aprūpina apšvietimą, kai elektrinį kaltinimą perduoda per šią plazmą.

Šis apšvietimas yra panaudotas likusios dalies Ausinės televizijose, kad sukurtų tris pirmines spalvas ir rodytų juos kaip atvaizdus. Ši šiuolaikinė televizija taip pat keičiasi, apšvietimo intensyvumas, kad pagamintų spalvą keičiasi tokiu pat būdu, elektroninio vamzdžio televizijos naudoja skirtingą dalelių intensyvumą, kad pagamintų skirtingas spalvas.

Dauguma tradicinės televizijos trūkumų yra neigti plazminės televizijos projekte. Dydis nėra daugiau apribojimas todėl, kad griozdiškas elektroninis vamzdis nėra naudojamas. Plazminė televizija yra taip pat labai plona, tokiu būdu griozdiškos dėžės nėra reikalingos. Šiomis dienomis, didžioji dalis plazminių televizijų pasirodo daugmaž kaip meno kūriniai, kabantys jūsų svetainėje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044