Kaip panaudoti google orą api jūsų tinklalapyje

parašė , 2013-01-15 10:33

Yra daug priežasčių pridėti Orų prognozė Kaune programavimo sąsają prie jūsų žiniatinklio svetainės. 124 000 000 paieškos klausimų “Orų prognozė Kaune” yra apdirbami kas mėnesį, ir kartais jis yra susijęs su jūsų verslu. Kaip jūs galite pridėti tai? Kaip surasti tokį, kuris pritaikys jūsų pageidaujamą rajoną? Yra laisvas įrankis tinkle, kad pastatytų tai?

Atsakymas visa tam abejoja, yra Google Oro programavimo sąsaja. Google turi programavimo sąsają, kuri apdirbo informaciją apie Oro temperatūrą ir sąlygas 5 dienas, neseną ir 4 dienos pirmyn. Kaip visa kitų programavimo sąsaja, kurią Google išvystė, tai laisva.

Iš esmės jūs turite būti daug žinantis su HTML KALBA, CSS ir PHP. Kodas turi savyje informaciją puller (PHP), ir projektuotojo kodą (HTML & CSS).

PHP dalis (ši dalis bus pridėta prieš kitą HTML/PHP kodą), xpath (“/xml_api_reply/weather/current_conditions”);//gauna einamąją temperatūrą ir sąlygą

$information = $xml-> xpath (“/xml_api_reply/weather/forecast_information”);//gauna kitą dienų temperatūrą

$forecast_list = $xml-> xpath (“/xml_api_reply/weather/forecast_conditions”);//gauna kitas dienų sąlygas

?>

Tai užtrauks visą informaciją apie vietą, kurią jūs pasirinkote, ir būsite pasiruošęs būti paskirtas jūsų puslapyje su PHP kodu.

HTML & PHP dalis Niujorko Miesto Orų prognozė Kaune

Ši dalies vieta jūsų duomenys kartu su jo savu projektu. Svarbu suprojektuoti tai, kadangi jūs norėsite padėti tai tam tikrame taškelyje ant puslapio, ir panaudoti jūsų žiniatinklio svetainės spalvą. Paskui jūs surasite CSS kodą, kad aš turėjau papratimą sukurti paprastą Orų prognozė Marijampolėje stalą.

CSS dalis

weather {width:245px; height:40px; fonas: # d7d7d7; padding:2px; riba-bottom:2px;}

weather img {float:left;}

weather.condition {width:200px; height:40px; float:right; tekstas-align:left;}

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044