Mažą įmonę ir skolinančias svarstomas problemas svarsto

parašė , 2013-01-13 15:04

Neseniai, aš kalbėjau su ledi, kuri pradėjo jos savą verslą, ir ji pažymėjo, kad buvo labai sunku jai gauti pinigus, kurių jai reikėjo ar gauti paskolą gauti ėjimą. Jokios Rizikos kapitalo investuotojai nesidomėjo, net vėl nepaskambino jai, ir su visa skolinga pagarba, jei aš būčiau VC sektoriuje, aš neturėčiau taip pat. Joks verslo bankas nesidomėjo, ir net turtingi žmonės rajone, potencialas meškerioja, investitoriai nebuvo sudominti kiek nors, ne net, kad klausytų jos metimo. Gerai taip, kalbėkime, būsiu mes?

Dabar tada, vyriausybė turi aprūpinti informaciją ir pagalbą būsimoms mažoms įmonėms, kad padėtų jiems gauti paskolą? Turi Amerikos vyriausybė ir SBA būti apimti verslo kreditas programų? Asmeniškai, aš pamačiau SBA kreditas programą, išnaudotą ne pagal paskirtį, Suteikdamas teisę Kompanijoms, ir gabių siekti mažumos ar verslo padėties moteriai priklausančios, kad gaučiau pinigus

Iš tikrųjų, aš turiu problemą su tuo, ne, kad aš nemėgstu mažumų, iš tikrųjų, aš dažnai randu juos daug geriau ir kietesnius darbuotojus negu vidutinis riebus, nebylus, ir laimingas amerikietis; nei aš turiu problemą su moterimis, aš myliu juos. Tai yra tik, kad mums reikia lygios ir išlygintos žaidimo aikštės – ir teisingas padorumas būtų lygios galimybės ir jokios laisvos išvykos ar avansai, pagrįsti seksu, lenktynėmis, religija, ar bet kuriuo iš daug kitų daiktų, kuriuos mes dirbtinai sukūrėme, kad padarytume kiekvieną lygų prie nesąmonės.

Tiesa būti pasakyta, mūsų SBA kreditas programa yra pokštas. Aš žinau, todėl, kad aš buvau franšizę parduodanti kompanija prieš išėjimą į pensiją, aš stebėjau, kaip jie veikė, laiko užlaikymai, kurie buvo dažnai psichiškai nesveiki, per didelis skaičius taisyklių, reguliavimo, ir per daug pabrėžimo mažumos ir firmų moteriai priklausančių, ne tiktai kreditas programoje bet taip pat ir vyriausybiniame sutarties sudaryme, tai yra gėda, maudyta patetiniame politiniame teisingume be galo arti. Tai kartu su tuo, kas tęsia šiandien, ir supranta mano patirtį sugrįžo prieš 10-15 metų, su Obama Administracija, valdančia visa tai, tai yra tik milžiniška eikvi biurokratija epinių proporcijų, kurioms vadovauja kvazisocialistai. Tai yra nuostabus veidmainiavimas, kai jūs žiūrite artimai į visa tai mano nuomone.

Wall Street Journal publikavo įdomų straipsnį, 2012 m. rugsėjo 25-ąją tituluotą;" Jungtinė Karalystė Planuoja Skolintoją Mažesnėms Firmoms," Nicholas Winning, Ainsley Thomson, ir Margot Patrick, kuri pažymėjo Jungtinės Karalystės vyriausybę įkūrimas programos, panašios į Amerikos vyriausybės SBA mažos įmonės kreditas programą.

Atrodo, tarytum Jungtinė Karalystė nori pamėgdžioti SBA programą, gauti vyriausybę garantuoti visa tai, kitaip verslo bankai tęs padaryti MOKSLŲ BAKALAURO kreditus, ir atsisakyti nuo to naujo pavojingo mažos įmonės paleidimo. Bet iš tikrųjų bankai nesugeba padaryti kvailas pavojingas kreditus, ir kai įpareigotas padaryti taip, ar jei tos kreditas bus garantuotos, jie padarys tonas iš jų. Jūs atsimenate apgyvendinimo burbulą JAV? Aktualus dalykas, tai yra tik bloga bankininkystė. Prašom svarstyti visa tai ir prašom galvoti ant to.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044