Pirkimas ir statyba jūsų pirmo naminio, padaryto įperkamas

parašė , 2015-07-12 09:03

Aš esu "Pirmas laikas naminis pirkėjas", planuojantis nupirkti ar pastatyti mano pirmus naujus namus. Gali jūs, prašom suteikti man truputį informacijos apie Pirmą Naminį Savininkų planą Grant ir žyminio mokesčio lengvatas, pasiekiamas man nuo vyriausybės? – Pirmas laikas Naminis Pirkėjas

Sveikas Pirmas laikas Naminis Pirkėjas,

Jūsų klausimas yra ir įdomus ir savalaikis. Šiuo metu, Australija patiria didelį statybos bumą su Queensland ir Vakarų Australija, tampančia didžiausiais rėmėjais į bumą.

Aš nežinau, nuo kokios valstybės ar teritorijos jūs esate. Bet, aš tikrai žinau, kad tai yra geriausias laikas jums, perka turtą. Einamoji nekilnojamojo turto rinka, kartu su Pirmais Naminiais Savininkais Grant (FHOG), plano pašalpa ir žyminio mokesčio lengvatos, kurias vyriausybė aprūpina padės jums pirkti jūsų pirmus namus lengvai
Jūs galite net būti maloniai nustebintas žinoti, kad jūs galite gauti geresnį reikalą dabar, negu, ką jūs būtumėte gavęs prieš kelis metus.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Iš pradžių Naminiai Savininkai Grant (FHOG) Planas ir Žyminio mokesčio Lengvatos, pasiekiamos Pirmam laikui Naminiai Pirkėjai

" Pirkimas "ar" statyba" jūsų pirmi nauji namai turi būti jūsų svajonių įvykdymu. Ir kiti daiktai padės jums to įvykdyme:

> > įvairūs "Pirmi Naminiai Savininkai Grant (FHOG)" planai, pasiekiami jums kaip pirmas laikas naminis pirkėjas.

> > diapazonas "Žyminio mokesčio" lengvatų ar lengvatų, pasiekiamų kai kuriose valstybėse ir žemyne esančios valstybės dalies teritorijose, padeda jūsų naujo turto kainos sumažinime.

Supratimas Pirmo Naminio Savininko Grant (FHOG) Planas

Pirmas Naminis Savininkas Grant (FHOG) Planas:

> > Yra vienkartinė dotacija, mokėtina jums kaip pirmas laikas naminis pirkėjas, jei jūs norite "nupirkti" ar "pastatyti" naują privačią nuosavybę, kad gyventumėte; ir

> > Yra nacionalinis planas, finansuotas kiekvienos valstybės ir žemyne esančios valstybės dalies teritorijos, ir yra valdytas po jų savais įstatymais.

Supratimas Žyminio mokesčio Lengvatų Pirmą laiką Naminis Pirkėjas

Kiekviena valstybės ir žemyne esančios valstybės dalies teritorija turi pirmą laiką naminė pirkėjo lengvata vietoje žyminiam mokesčiui, kuris skiriasi ganėtinai žymiai tarp kiekvienos valstybės ir teritorijos.

Kaip daro Iš pradžių Naminį Savininko Plano darbą Grant?

Procesas yra panašus per Australiją. Tačiau, jūs turite aprūpinti palaikymo kanceliarinį darbą, kad įrodytumėte jūsų tinkamumą, apimdamas:

> > tapatumo įrodymas (jūs turite būti Australijos gyventoju ar nuolatiniu gyventoju);

> >" Pardavinėjimo kontraktas" (t.y. jei jūs "perkate" naujus namus), ar "kontraktas, kad pastatytų" (t.y. jei jūs "statote" savo naujus namus); ir

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

> > Įrodymas, kad jūs ir jūsų sutuoktinis turbūt anksčiau nevaldėte namų Australijoje

Pažymėkite: papildomai informacijai apie kiekį dotacijų, žyminio mokesčio lengvatų ir lengvatų, mokėtinų prie kiekvienos valstybės ir teritorijos, prašom aplankyti savo regioninę valdžią ar teritorijos žiniatinklio svetaines.

Gaukite Eksperto Paslaugas

Kaip su bet kokiu trokštančiu nauju naminiu savininku, perkančiu ar statančiu jūsų pirmus naujus namus bet kokioje gyvenimo stadijoje, gali būti triuškinančiu procesu. Jūs turėsite surasti specializuotą skolintojo/kredito tiekėją, kuris nori ir sugeba padėti jums. Visi šitie daiktai gali gąsdinti ir daug darbo reikalaujantys. Taip, turėdamas patyrusį finansų brokerį ant jūsų pusės išgelbės jus daug laiko ir padės jums užbaigti jūsų naminį pirkimo procesą skubiai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044