Kam paprastieji vekseliai yra panaudoti?

parašė , 2015-08-08 17:26

Paprastasis vekselis, sutrumpintas kaip tik pastaba, yra teisėtas dokumentas, apibrėžiantis kreditas kontraktą detaliai. Tai apibrėžia detales kiekio, pasiskolinto, pavadinto pagrindiniu kiekiu, sąrašu tam, kad sumokėtų kiekį, ir palūkanų normą, kurias įkraus. Tai gali taip pat apibrėžti nubaudimą už sukūrimą vėlyvų užmokesčių, ar leisto grakštumo periodo. Nors kiekviena partija gali paruošti paprastąjį vekselį, apskritai tai palieka skolintojui, kad garantuotų, kad visos sąlygos yra paminėtos tame. Po to, kai abi partijos pasirašė dokumentus, jie yra teisiškai surišti terminų, paminėtų paprastajame vekselyje.
Pastabos Prieš skolos raštus

Skolos raštas (aš Įsiskolinu Jums), pastaba yra kitokia negu paprastasis vekselis, kadangi su ankstesniu negali elgtis kaip teisėtas popierius, nepaisant notaro pritarimo ženklo turėjimo. Nors skolos raštas patvirtina skolos buvimą, tai galbūt neturi savyje specifinių detalių tam, kad sumokėtų paskolą, kuri prieštarauja visapusiam paprastajam vekseliui. Kompanijos komercinio skolinimo versle nuolatos reikalauja kreditas gavėjo, kad perskaitytų išsamius terminus ir sąlygas kreditas prieš dokumento pasirašymą. Be to, kreditas gavėjas turi išsaugoti pastabą, kol užmokestis prieš paskolą nėra skolingas. Tai yra todėl, kad dokumentas apskritai apima reikšmingą informaciją apie normą palūkanų ir visą sumą, apimdamas viršininką, kuris turi būti sumokėtas. Kadangi skolos raštai neapima finansinio sandorio detalių, tų nelaiko teisėtais kaip paprastieji vekseliai.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Labai paprastas pavyzdys daryti paprastąjį vekselį yra, kai kažkas perka naują automobilį. Kadangi dauguma pirkėjų neužmokėtų visos automobilio kainos vietoje, jie ima paskolą nuo skolintojo, ir tas pats yra gautas. Prieš pinigų pakeitimų ranką, skolintojas siūlytų užmokesčio terminus, kurie yra atspausdinti, tada popierius yra pasirašytas abiejų partijų. Šis dokumentas, turėdamas teisėtą įrišimą abiem apimtoms partijoms, yra taip geras kaip paprastasis vekselis. kreditas gavėjas gali nueiti kur nors ar padaryti tai, ką jis mėgsta su pasiskolintu kiekiu, skolintojas turi įrodymą paskolinti kiekį.

Teisėtumo Svarstomos problemos

Turėjimas ir gaminimas tinkamai formuluoto paprastojo vekselio, tinkamai pasirašyto kreditas gavėjo, yra galiojantys bendrosios teisenos teisme tam, kad paduotų į teismą, jei kreditas gavėjo finansinių įsipareigojimų nevykdymas ant kreditas užmokesčių. Dar, yra tam tikrų išimčių. Kai asmuo, pasiskolinantis pinigų, gali nustatyti teisme, kad jis ar ji pasirašė dokumentą, būdamas priverčiamas skolintojo, teismas gali atsisakyti priimti pastabą. Jei kreditas gavėjas nepasirašė raštiško prižadėto dokumento jo gale, tai nėra paimama kaip teisėtas dokumentas. Tai duoda suprasti, kad, jei kažkas pasirašo tuščią puslapį, to negali svarstyti kaip įrišimas. Be to, toks dokumentas neturi apimti neįprastų sąlygų, kurias gali laikyti neteisėtomis kažkokioje kitoje vietoje, kaip neįtikėtinai didelis procentas palūkanų, ar papildomos baudos, neišdėstytos raštu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044