Pasirinkite teisingą rūšį vidaus kiemo baldų ir paverskite savo lauke gyvenantį rajoną

parašė , 2013-02-06 13:57

Vidaus kiemo baldų pasirinkimas reikalingas kažkokio tyrinėjimo anksčiau, negu jūs nupirksite. Tuo metu, kai jūs galite norėti prie gražių skėčių ir žavaus pasiekiamo miško, neskubėdamas įsitikinti, kad jūs pasiekiate, teisingi terasos baldai jūsų specifiniam poreikiui padės jums padaryti pasirinkimą, kuris aptarnaus jus per daug ateinančių metų. Šitie žingsniai turi padėti jums rinkti teisingus vidaus kiemo baldus.

Nustatykite Biudžetą

Galimybės yra tokios, kad jūs būsite gundomas prie kažko gražaus, kurį jūs iš tikrųjų negalite leisti sau. Jei jūs neturite neriboto biudžeto, jūs norite sugebėti saugoti prieš šį galimą atvejį. Pažiūrėkite į savo terasos baldai ir nuspręskite kiekį, kurį jūs norite išleisti anksčiau, negu jūs išvyksite savo apsiperkančioje kelionėje.

Nuspręskite Savo Poreikį

Lauke virtuvinis prekystalis, rodytas parduotuvėje, gali atrodyti didelis, bet jei jūs neturite grilio, galimybės yra jūs, daug nenaudos prekystalio, kai tik jūs gaunate tai namo. Vietoj to jūs turite turėti mintį apie tai, kas dirbs jumyse anksčiau, negu jūs pasirinksite tai, ką jūs ketinate gauti. Žinokite, kiek kėdžių yra minimumas stalo komplektui, pavyzdžiui, ir kiek būtų terasos baldai Panaudokite šituos nurodymus, kad nustatytumėte jūsų apsiperkančią kelionę.

Matas, Matas, Matas!

Senos dailidės patarlė, kad “būtumėte dukart, trumpėkite, kai tik” prisitaiko prie didelio pirkimo sukūrimo be to. Išmatuokite erdvę, kurią jūs turite savo baldams anksčiau, negu jūs išrinksite komplektą. Įsitikinkite, kad leistumėte kambariui manevruoti bet kokius baldus ir taip pat žmonėms, kad lengvai pasiektumėte aplink baldus. & nbsp; Taip pat svarstykite, kaip jūs gausite vidaus lauko baldai ant savo vidaus kiemo, ypač jei to aplink jūsų namus nešimas bus kankynė. Niekas nėra labiau apviliantis negu dalies radimas, jūs mėgstate tiktai atrasti, kad jis netiks erdvėje, kurią jūs turite omeny.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044