Urmas perka geras jūsų ebay verslui?

parašė , 2013-02-06 09:15

Bet kas mažai pažįstamas eBay turbūt prasideda, parduodamas nepageidaujamus Didmeninė prekyba namų apyvokos reikmenimis ir yra dažnai stebinamas, kiek jie daro ant to iki šiol ‘beverte’ medžiaga. Pardavimo klaidos įkandimai ir nėra nieko name parduoti? Dabar, kas?

Bendriausias žingsnis turi apsispręsti didmeninė prekyba namų apyvokos reikmenimis vienkartinių dalykų tokių kaip kolekcionuojami daiktai ir senoviniai daiktai ar bitai ir dalys, pakeltos sendaikčių turguose ir aukcionuose; ar pasirinkite vietoj to plataus vartojimo prekes su reguliariu pardavimo potencialu tokias kaip apsirengimas ir namų prekės, prijaukintas aprūpinimas, sodo baldai ir nuo verslo prie verslo įranga.

Tie vienkartiniai dalykai yra dažnai dideli naudos gamintojai, dažnai jie viršija aukcioninius kainos rekordus. Bet kadangi daugiau žmonių sužino apie kartais neįtikėtinas aukštas kainas, atneštas ant eBay, kuo intensyvesnis kainos siūlymas didmeninė prekyba namų apyvokos reikmenimis aukcionuose, tuo labiau nustatyti prekybininkai pradeda pirkti sendaikčių turguose anksčiau, negu visuomenė atvyks, ir mažiau apimties, ten yra mažesniems ir nepatyrusiems prekybininkams į grynuosius pinigus ant jų neįtikėtinas ‘stebuklas finds’.

Jokie tokie apribojimai neegzistuoja pirkimas plataus vartojimo prekių nuo didmenininkų, ir tai yra paprastai geriausias būdas užauginti naudingą eBay verslą, ir priežastį, tai yra taip pat aukščiausias produktas sourcing pasirinkimas visos pasaulinės viršūnės eBay pardavėjai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044