Dėmesys automobilio stiklui – investicijos, kurios atsipirks

parašė , 2019-01-29 17:39

Tvarkingas automobilis užtikrina vairavimo komfortą, jūsų ir kitų eismo dalyvių saugumą, o tinkama transporto priemonės eksploatacija neatsiejama nuo tvarkingo, skaidraus, pažeidimų neturinčio priekinio automobilio stiklo. Kad būtumėte tikri patikima stiklo priežiūra, remonto ar keitimo darbais, bendraukite su patyrusiais meistrais. AGN stiklai pasirūpins jūsų automobiliu ir pasiūlys racionaliausią sprendimą konkrečiu atveju, t. y. atsiradus pažeidimui ant stiklo, rekomenduos, kokių veiksmų turėtumėte imtis, patars, ar jums reikalingi stiklo remonto, ar jo keitimo darbai.

Kodėl svarbu rinktis profesionalius meistrus?

AGN stiklaiAutomobilio stiklas skirtas ne tik vairuotojo apsaugai. Tai svarbi automobilio korpuso sudedamoji dalis, užtikrinanti transporto priemonės tvirtumą. Tvarkingas automobilio stiklas garantuoja geras matymo sąlygas ir neblaško vairuotojo dėmesio. Ant stiklo esantis pažeidimas, priešingai, gali nukreipti dėmesį ir kelti pavojų vairuotojo ir jo keleivių saugumui.

Nusprendus sutvarkyti automobilio stiklą, būtina kreiptis į profesionalius meistrus, kuriais galite pasitikėti. Visų pirma, bendraudami su šios srities ekspertais, būsite tikri, kad visi darbai bus atlikti tvarkingai ir kokybiškai, laikantis transporto priemonės gamintojo reikalavimų ir naudojant patikimas darbo priemones. Antra, sąžiningi meistrai racionaliai patars, kokį sprendimą priimti konkrečiu atveju. Kadangi stiklo keitimas yra gerokai brangesnė procedūra, nesąžiningi darbuotojai gali rekomenduoti stiklo keitimą net ir tais atvejais, kai pažeidimas gali būti lengvai sutvarkomas remonto metu.

Kada atliekamas remontas, kada – stiklo keitimo darbai?

Deja, net ir esant vienam pažeidimui, stiklo remontas galimas ne visuomet. Remontas atliekamas tik tuo atveju, jei pažeidimo skersmuo nėra itin didelis, jei pažeidimas nėra pernelyg nutolęs nuo krašto ir neapėmęs didelio stiklo ploto. Jei stiklas turi itin daug pažeidimų ir įtrūkimų, remontas taip pat neatliekamas. AGN stiklai meistrai teigia, kad norint išvengti brangaus stiklo keitimo, reikėtų neatidėlioti remonto darbų, o tuo atveju, jei remontas yra neįmanomas, – stiklo keitimą patikėti profesionalams: „keičiame stiklus sunkvežimiams, autobusams ir lengviesiems automobiliams, bendradarbiaujame su tarptautinėje rinkoje vertinamais stiklų gamintojais ir galime užtikrinti atliktų darbų kokybę“. Ilgametę patirtį turinti įmonė dirba su kokybiškomis, laiko patikrintomis medžiagomis, siūlo optimalų kainos ir kokybės santykį.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044