Naujos medienos grindys su privačiomis pinigų paskolomis

parašė , 2017-01-08 08:12

Dekoratyviniai susižavėjimai atvyksta ir eina, bet yra viena ypatybė namuose, kuri yra visiškai begalinė: mediena. Medienos paklotas buvo aplink apytiksliai iki tol, kol menas pakloto savarankiškai, ir yra labai trokštama ir patraukli ypatybė bet kokiuose šiuolaikiniuose namuose. Bet medienos paklotas nėra beveik taip paprastas, kadangi jis turėjo papratimą būti. Šiandien, yra begalinis pasirinkimas, kuris yra nepaprastai patrauklus bet kam, teikiasi – sąmoningas būsto savininkas. Bet yra vienas suvienijimo faktorius, kuris daro įtaką kiekvienam stiliui: kaina. Tai nėra slapta, kad kietmedžio paklotas gali būti brangus, ir daug žmonių susidūrimo nuliūdę barjerai, bandydamas gauti finansavimą. Bet jei jūs turėjote bėdą su banko paskolomis praeityje, ar tik nenorite turėti reikalo su banko paskolų kankyne pirmiausia, jūs galėtumėte svarstyti privačios pinigų kreditas gavimą vietoj to

Daug būsto savininkų randa, kad daug lengviau įsigyti kietą pinigų paskolą dėl daugelio priežasčių. Pirma, jie atvyksta iš privačių skolintojo fondų, ir todėl jie nėra aprišti biurokratizmo ir pasirašymo nurodymų, kurie gali padaryti banko kreditus labiau stimuliuojančias įsigyti. Jie taip pat bazuojasi ant jūsų turto, o ne jūsų kredito rezultato, tokiu būdu jūs galite lengvai gauti tokį, net jei jūs turėjote kredito problemas praeityje.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jei jūs svarstote montavimo medines perdangas su privačiomis pinigų paskolomis, pažiūrite šitame trijuose populiariame pasirinkime

Kietas Medienos Paklotas – visų medienos pakloto tipų karalius yra kietas medienos paklotas. Nors tai gali būti tad brangiu, ir todėl reikalingas didesnės kietos pinigų kreditas, jos šiluma ir grožis yra neprilygstami. Tai gali taip pat pridėti, kad tikra vertė į jūsų namus turi jūs laukti, kad kada nors padės tai ant rinkos vėl. Didėjantis žmonių skaičius nusprendžia panaudoti kelis skirtingą mišką durstinio projektui, užuot naudoję tą pačią stiliaus medieną visur name.

Du svarbiausi kieto medienos pakloto stiliai yra ruožai ir lentos. Ruožai yra padaryti iš medienos juostų, kurios yra tarp 1 ¾ ir 3 ¼ storas ir jungiasi kartu su liežuviu ir griovelio sistema. Lentos yra storesnės, tarp tavęs ir septynių colių pločio, ir jungiasi kartu su sraigtais ir kaiščiais.

Bambukinis Paklotas – Jei jūs norite nueiti su kažkuo, kas yra labiau šiek tiek egzotinis, jūs galėtumėte svarstyti bambukinį medienos paklotą. Vienas iš geriausių bambukinės medienos pranašumų yra, kad tai gerokai mažiau tikėtina, kad įlenktų negu kitos medienos rūšys. Taip, jei jūs turėjote numesti kažką ant bambukinių grindų, tai negalėtų net pasirodyti, tuo metu, kai tai galėtų reikšti, kad jūs turite iš naujo baigti, jei tai atsitiktinai rado medinę perdangą. Taip pat daug lengviau palaikyti todėl, kad tai priešinasi drėgmei lengviau negu medinės perdangos. Ekologiškai sąmoningas, tai taip pat pranašiau buvimo labai eco draugiškas. Kadangi bambukas gali pasidaryti greitesnis negu kitos medžių rūšys, tai yra daug daugiau atnaujinamų išteklių.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Įdiegdamas kietmedžio paklotą, geriau praleisti žalius bambukinius ruožus jūsų kambaryje apytiksliai tris dienas prieš montavimą, kad leistų tam įprasti į jūsų tam tikrą klimatą.

Sluoksniuotas Medienos Paklotas – Jei jūs norite žvilgsnio medienos grindų, bet norite išleisti šiek tiek mažiau jūsų privačios partinės kreditas, jūs galėtumėte svarstyti sluoksniuotą medienos paklotą. Sluoksniuotas medienos paklotas yra tik plonas sluoksnis kietos medienos, kuri yra sukombinuota su storesniais mažiau brangios medienos sluoksniais. Be buvimo mažiau brangus, tai taip pat pranašiau buvimo daug lengvesnis įdiegti, kuris todėl gali išgelbėti jus net daugiau pinigų įdiegimo kainose.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044