Naminė statybos greitas kreditas – tiksliai, ko jūsų bankas nori?

parašė , 2016-12-24 19:50

Vienas greitas paklausimas turi padaryti tai. Jūs tik nueisite pas savo bankininką ir dėl jūsų didelio santykio, ji įkurs jus su statybos greitas kreditas, jūs turite pastatyti savo namus. Dabar, kur yra kad "lengvas mygtukas"?

Gerai, galbūt jūs nemanote, kad bus, kad lengvas, bet tikrai tai negali būti viskuo kas keliantis susirūpinimą, teisingai? Statybos greitas kreditas yra unikalus gyvūnas. Nedaug skolintojų yra nusimanantys tame, ir daug skolintojų net nelies to. Reikia kažkokios tikros patirties ir geros vadybos skolintojui, kad kontroliuotų tai ir gautų naudą.

Tik, Kas Yra Statybos greitas kreditas?
Naminė statyba paskolina fondams jūsų naminį pastato projektą. Tai apžiūrima kaip pavojingas tvirtinimas skolintojo. Jų paprašo finansuoti pažadą. Visos kreditas yra pažadas užmokėti, taip, bet statybos greitas kreditas yra pažadas užmokėti be daug įkeisto turto. Nėra jokių namų ten, kad iš naujo turėtų, jei tai nėra užbaigiama. Ne kažkas visi bankai yra trokštantys dalyvauti.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Šitos kreditas gali būti naudingos skolintojams, bet jie turi sumažinti savo pavojų tiek kiek įmanoma anksčiau, negu jie paves. Būtent šis pavojaus sumažėjimas priverčia juos atrodyti tiek priekabus apie jų kvalifikacijos standartus.

Yra tuo, kas jūs turite klausti savo skolintojo anksčiau, negu jūs suarsite priekyje su jūsų homebuilding planais. Jų atsakymai apšvies jus apie jų reikalavimus.

Jie priims jus kaip Savininko Statybininką ar reikalingas pripažinto rangovo?

Būkite įsitikinęs, kad jūsų bankininkas žino, koks jūsų tikslas yra. Jūs esate ištikimas savininko statybininkas? Jūs samdysite Bendrą Rangovą? Kas yra jų politika dėl savininko dalyvavimo?

Jūsų bankas rodo rangovus ekrane pritarimui?

Daug bankų ir kiti skolintojai turės paskutinį žodį ant statybininko ar Bendro Rangovo, kurį jūs naudojate. Kiti, kurie leidžia Savininko Statybininko programas tikėtina reikalingas Naminio Pastato Trenerio. Kaip jie pritaria jiems?

Kokį teisingumą bankas reikalingas, kad jūs turėtumėte iš pradžių?

Jūsų žemė turės būti laisva ir laisva nuo kokių nors paskolų ar apsunkinimo? Jūs privalėsite padėti papildomus grynuosius pinigus į projektą?

Jie naudoja "statybininko kontrolę" sistema tam, kad užmokėtų sąskaitas?

Kaip pinigus moka visur jūsų naminiame pastato projekte? Jūs būsite atsakingas išmokėtų pinigų? Į ką kanceliarinis darbas panėšės? Kiek tai kainuos valdyti?

Bus jūs privalėti daryti statybos kreditas užmokesčius?

Jei jūs nedarote kreditas užmokesčių savo statybos paskoloje palei kelią, kiek palūkanų atsargos jūs turėsite apimti į paskolą?

Kiek mėnesių yra statybos kreditas trukmė?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Namo statančios statybos kreditas yra tipiškai labai trumpalaikės kreditas. Jie svyruoja šeši iki 12 mėnesių vidutiniškai. Kas yra jų politika, jei jūs baigiate tuo, kad reikiate daugiau laiko?

Bus greitas kreditas automatically apvirsti į 30 metų paskolą?

Jūs galite pamatyti nuo to, kad svarbu pradėti šį pasikalbėjimą anksti. Yra daug lankų, kad šokinėtų per, ir tai yra tebevykstantis procesas. Jūs negalite sugebėti tęstis tiksliai būdas, kuriuo jūs numatėte.

Pagaliau, kreditas gavimas pastatyti jūsų svajonę yra tik dalis tikrovės gavimo to padarytas. Mano patarti turi nueiti su srautu ir aprūpinti jūsų bankininką tuo, ko jai reikia. Ji nori padaryti tai taip pat! Tik būkite įsitikinę, kad susisieksite gerai. Užduokite klausimus ir supraskite reikalavimų priežastis. Tai padarys gyvenimą lengvesnį jums. Net jei jūs veikiate be to vaiduokliško "mygtuko".

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044