Asmeninės kreditai – viskas jūs norėjote žinoti

parašė , 2017-01-24 11:21

Svarbiausios ypatybės yra: Tai yra negarantuota greitas kreditas, tinkama bet kokiu tikslu Kaip:

– Išsimokslinimas – Santuoka – Medicinos tikslas – Pirkimas Turto ar Vertingų dalykų – Grąžina senas kreditus – Investicijas – Šventes – Dovanos… ir taip toliau.

Tai yra laisva kankynė. Jokie laiduotojai ar saugumas / įkeistas turtas nereikalingas. kreditas į gaunantį atlyginimą & savinaudotas. Ypatingi pasiūlymai Profesionalams kaip Gydytojai, Auditoriai, Inžinieriai, Architektai, Kompanijos sekretoriai, MBA’s ir taip toliau. kreditas yra pasiekiamos nuo Rs. 50, 000/-į Rs. 20 lakh. Atmokėjimo pasirinkimas nuo 12 iki 60 mėnesių lengvame EMI’s. kreditas, pasiekiamos prieš surogatines pajamas bet kokio automobilio, asmeninę ar vidaus paskolą.
Minimali dokumentacija & greitas pritarimas. Kas yra Įvairūs asmeninių pasiekiamų paskolų tipai? Asmeninės kreditas gali būti plačiai padalytos į įkurtas pajamas ir neįkurtas pajamas. Pajamos bazavosi, kreditas yra duotos pajamų pagrindu per mėnesį/per metus gaunančiam atlyginimą ir pats naudotos atitinkamai. Ne pajamos bazavosi, kreditas taip pat žino, kadangi surogatinės kreditas yra duotos pagrįstos atmokėjimo profesinėmis patirtimis egzistuojančių asmeninių paskolų, automobilių paskolų, vidaus kreditas ir Kreditinių kortelių nuo pritartų bankų. Minimalios įmokos, Užmokėti/Mėnesiai ant reikalingų knygų, yra 9-12 mėnesių.

KAS YRA TINKAMUMAS CRITERIAS? Tinkamumo kriterijai gaunantis atlyginimą ir pats naudotas yra:

GAUNANTIS ATLYGINIMĄ: Pretendentas turi būti Indijos gyventojais, dirbančiais ir gyvenančiais Mumbai. Minimalus reikalingas amžius yra 21 metai ir Maksimumas 58/60 metai. Minimali Darbo Patirtis 1 mėnuo einamojoje kompanijoje ir 3 metai iš viso. Minimalus Tinklas Parveda namo – Rs. 20, 000/-per mėnesį. Gyvenamoji vieta – ar Priklausantis, išnomuotas, ar kompanija apsirūpino. Telefoninis/mobilus privalomas gyvenamojoje vietoje. Šiuo metu dauguma bankų apsirūpina, negarantuotas skelbimas pažinčių skyrelyje skolina tiktai tarnautojams Private Ltd, Apribotų ir daugiataučių kompanijų.

PATS NAUDOTAS: Pretendentas turi būti Indijos Gyventojais, Dirbančiais ir gyvenančiais Mumbai. Minimalus reikalingas amžius yra 23/25 metai ir Maksimalūs 65 metai. Minimalūs 3 metai patiria tame pačiame versle. Minimalios pajamos Rs. 2. 50 lakh per anum. Gyvenamoji vieta/Įstaiga – ar Priklausantis, išnomuotas, ar kompanija apsirūpino. Ar gyvenamoji vieta, ar įstaiga turi būti pats valdytos. Telefoninis/mobilus privalomas gyvenamojoje vietoje ir įstaigoje. Partnerystės firmos, Private Ltd kompanijos ir buvo nuomonės, Ribotos atsakomybės bendrovės turi teisę.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

KAIP TINKAMUMAS yra APSKAIČIUOTAS?

Skirtingi bankai turi skirtingus būdus apskaičiuoti tinkamumą. Atveju Gaunantis atlyginimą apskritai dauguma bankų apskaičiuotų tinkamumą, kad būtų 1/1. 5 kartai kasmetinių pajamų. Faktoriai tokie kaip egzistuojantys kreditas įsipareigojimai, vidutinis banko balansas, profesinė patirtis egzistuojančiose kreditase, kompanijos profilis & kreditas kadencija taip pat atlieka vaidmenį tinkamumo sprendime. Atveju Pats Employed tinkamumas priklausytų nuo apyvartos, egzistuojančios profesinės patirties, grynojo pelno, grynųjų pinigų kreditas / kredito perviršio riba turėjo, specializacija, pinigų cirkuliacija, banko sąskaitos išrašas, egzistuojanti kreditas atsakomybė tarp kitų daiktų. Apskritai kreditas kiekis yra apribotas 1. 25 į 4 grynųjų pinigų naudos kartus sukūrė mažiau egzistuojančius įsipareigojimus ar tam tikrą procentinį dydį apyvartos mažiau egzistuojantys įsipareigojimai.

KAS YRA kreditas KADENCIJA?

kreditas kadencija yra periodas, viduje kurio pretendentas nori grąžinti paskolą. kreditas gali būti grąžintos nuo 1 metų iki 5 metų. Taisyklė nykščio būdamas ilgesnis kadencija aukščiau būtų kreditas tinkamumas ir atvirkščiai. Amžius pretendento greta periodo paslaugos, kurią paliekama taip pat, daro įtaką kreditas kadencijai.

KAS YRA PRIEMOKOS UŽ APTARNAVIMĄ?

Priemokos už aptarnavimą, kreditas apdirbimo kaltinimai, banko kaltinimai yra įvairūs būdai apibūdinti mokesčius, kuriuos bankas išieško už apdirbimą ir paskolų išmoką. Tai išskaitoma tiesiogiai nuo kreditas kiekio ir apskritai suvaržoma iki 2 % į 3 % kreditas kiekio. Tai yra vienas laiko mokestis.

KAS DOKUMENTAI yra REIKALINGI?

GAUNANTIS ATLYGINIMĄ:

– Fotografija. – Kaistuvo kortelės kopija. – Einamasis gyvenamosios vietos įrodymas. – Atlyginimas paslysta 3 mėnesius. – Banko sąskaitos išrašas 6 mėnesius. – Paskyrimo laiškas ir darbo patirties įrodymas. – Sankcijos laiškai apie egzistuoja/uždaro kreditas.

PATS NAUDOTAS:

– Fotografija. – Kaistuvo kortelės kopija. – Gyvenamoji vieta ir įstaigos adreso įrodymas (Ar gyvenamoji vieta, ar – Įstaiga turi būti pats valdyta). – TAI Sugrįžimai – MAŽDAUG patvirtinti nuorašai 2 metus užbaigtas komplektas. – Verslo tęstinumo/egzistavimo įrodymas 3 metai. – Verslo bankininkystė 6 mėnesiai. – Visi egzistuojantys kreditas sankcijos laiškai. – Kvalifikacijos įrodymas profesionalams.

KAS YRA kreditas PROCESAS?

Kiekvienas gali kreiptis dėl asmeninės kreditas bet koks laikas laukiant greito, įkyrėti laisviems ir negarantuotiems finansams bet kokiu tikslu. Patikrinimo procesas gyvenamojoje vietoje ir įstaigoje yra fiziškai padarytas per 2/3 dienas ant visų reikalingų dokumentų pasidavimo. Yra vienalaikis kreditingumo patikrinimas, padarytas, kad sužinotų kredito istoriją pretendento banke, pritaikytame kaip taip pat kiti bankai. Jei visas tikrinimas yra teigiamas, kad kredito pareigūnas normaliai turi ar telefoninę, ar fizinę diskusiją su pretendentu jo darbo įstaigoje/vietoje.

Priklausantis diskusijai būdama teigiamas pretendentas turi pasirašyti sutartį ir taip pat perduoti PDC’c (Pašto Pasenęs Tikrinimas) ar leidimas ECS (Elektroninė Išaiškinimo Sistema). Pretendentas apskritai gauna ar tiesioginį kreditą jo/jos pranešime ar gauna Projektą 2/3 darbo dienų viduje po sutarties mirties bausmės įvykdymo. Visas Procesas gali paimti 5/7 darbo dienas.

KAS GALI KREIPTIS?

Gaunantys atlyginimą asmenys ir Pats samdyti asmenys, Partnerystės firmos, Pvt. Ltd and Deemed Ltd kompanijos gali kreiptis.

Kas yra Pajamos Criterias Gaunančiam atlyginimą? Gaunantis atlyginimą Asmuo turi turėti N-TĄJĮ Minimumą (Tinklas Parveda Atlyginimą namo) Rs. 20000/-po pusiaudienio.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kas yra pajamų kriterijai pats naudotas? Minimalios Rs Pajamos. 2. 5 į Rs. 3 lakh per metus yra priimta norma.

Kas yra minimalus ir maksimalus kreditas kiekis? Minimalus kreditas kiekis gaunantis atlyginimą yra Rs. 50, 000/-ir maksimalus Rs. 15 lakhs. Pats naudojo minimalią paskolą, yra Rs. 1 lakh ir maksimalūs 20 lakh.

KAS YRA AMŽIUS CRITERIAS? Gaunantis atlyginimą minimalus amžius yra 21 metai ir maksimalūs 60 metų. Pats employed’s Minimalus reikalingas amžius yra 25 metai ir maksimalūs 65 metai.

Nėra jokia pasiekiama pajamų Įrodymo greitas kreditas? Taip, gaunantys atlyginimą asmenys ir pats employed’s gali prisitaikyti egzistuojančios asmeninės kreditas pagrindu, automobilio greitas kreditas & vidaus greitas kreditas seka, ant kurio minimumo 9/12 EMI’s buvo užmokėti.

KAS YRA kreditas KADENCIJA? Minimali kreditas kadencija yra 1 metai ir maksimalūs 5 metai.

Saugumas ar laiduotojai yra reikalingi asmeninei greitas kreditasi? Joks saugumas, hypothecation, laiduotojai ar kreditas nėra reikalingi asmeninėje Paskoloje.

Gali asmuo, užtrunkantis, nuompinigiai prisitaiko? Taip, pretendentai, liekantys ar ant priklausantis, išnomuotas, ar kompanija, jei sutarimas gali prisitaikyti. Nuolatinės gyvenamosios vietos adreso įrodymas gali būti reikalingas atveju nomuoto/nuomoto, kompanija, pateikta sutarimą.

KAS YRA PROCENTINĖS IŠMOKOS? Procentinės išmokos priklauso nuo įvairių faktorių kaip kreditas Kiekis, Kompanijos profilis, kvalifikacija & Pajamos ir taip toliau. Tai galėjo keistis nuo 16 % į 26 % mėnesiniu pažeminančiu pagrindu.

UŽ PASKOLĄ GALI MOKĖTI Į PRIEKĮ? Taip, už paskolą gali mokėti į priekį po 6 įmokos mokėjimo.

TEN IŠANKSTINIO APMOKĖJIMO KALTINIMAI? Apskritai visi bankai krauna 4 % į 5 % principo, nepadaryto kaip išankstinio apmokėjimo kaltinimai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044