Trumpa įžanga į Kanados kreditus

parašė , 2012-12-28 11:17

Jūs galvojate apie jūsų pirmų namų pirkimą? Sveikinimai! Ne tiktai būsto nuosavybė gali būti praturtinančiu finansiniu sprendimu, ji gali taip pat turėti emocionalią pašalpą be to. Kai jūs valdote savo savus namus, tai jūsų! Ir galbūt vienas iš geriausių daiktų apie jūsų savų namų turėjimą yra, kad jūs daugiau nepasidalijote sienomis su kaimynais. Jūs kada nors gyvenote šalia kažko bute, kur jūs galėjote išgirsti jų televiziją, ar bosą nuo jų muzikos, ar net jų pasikalbėjimo? Jei jūs valdysite savo savus namus, jūs neturėsite nieko gyvenančio kitame kambaryje daugiau ne!
Bet namų pirkimas gali būti painia patirtimi pirmą kartą pirkėjai; yra tiek daug pasimokyti! Tik apsipirkimas greitas kreditasi gali painioti dėl įvairių pasiekiamų tipų. Pažiūrėkime į kai kuriuos iš bendrų tipų paskolų, pasiekiamų Kanadoje. Tie jūsų, kas anksčiau gyveno Jungtinėse Valstijose gali pastebėti, kad kai kurie iš jų yra panašūs konfigūracijoje į kreditus, pasiekiamas valstybėse, dar jie yra įtakoje specialiai Kanados faktorių (tokių kaip Bankas Kanados svarbiausia palūkanų norma):

Pastovi palūkanų norma – pastovios palūkanų normos greitas kreditas yra nustatyta dėl derliaus obligacijų rinkoje. Kadangi obligacijų rinka yra nenuspėjama, normos pastoviame kreditas pakeitime reguliariai. Tačiau, jūs galite užrakinti savo normoje, ir jums garantuoja tą normą jūsų kreditas gyvenimui. Jei jūs sugebate gauti gerą normą, tai gali būti jūsų geriausiu pasirinkimu. Papildomai, tai atvyksta su žinojimo patogumu tiksliai, kiek jūs mokėsite kas mėnesį.

Kintama norma (kartais taip pat pavadintas plaukiojančia norma) – Šis kreditas tipas turi palūkanų normą, kuri keičiasi pagrįstas Banku Kanados svarbiausia palūkanų norma. Svarbiausias yra pagrįstas infliacija, taip, jei infliacija yra žema, svarbiausias bus žemas (ir tokiu būdu palūkanų norma ant jūsų kreditas bus žema). Jei infliacija kyla, tokiu būdu daro Svarbiausias, ir jūsų palūkanų norma – taip pat.

Uždarytas – Tai siunčia pas paskolą susitartam trukmę, kuri gali būti kur nors nuo mėnesių iki metų. greitas kreditas turi būti užmokėta per šį laiką, ir yra nubaudimo, jei jūs traukiatės anksti, kuris apima atsiskaitymą su tuo anksti. Nubaudimas gali būti trijų mėnesių verte palūkanų ar daugiau.

Atidarytas – Tai yra greitas kreditas be išankstinio apmokėjimo nubaudimo. Jūs galite atsiskaityti su tuo, kad ir kada jūs norite, net anksčiau, negu kreditas trukmė yra viršuje. Taip, jei jūs parduodate namą tuoj pat, ar jei jūs įeinate į daug pinigų ir norite atsiskaityti su visa tuo, jūs galite padaryti taip be svarstomos problemos. Šio kreditas tipo neigiamas aspektas yra, kad palūkanų norma yra aukštesnė negu uždaryta greitas kreditas. Palūkanų norma uždarytoms paskoloms yra paprastai Svarbiausia minus kažkoks procentinis dydis. Su atidarytomis paskolomis tai Svarbiausia plius kažkoks procentinis dydis. Kad papildoma laisvė atvyktų su didesne palūkanų norma.

Skolintojai taip pat norės tikrinti jūsų kredito istoriją prieš pateikimą jums greitas kreditas. Kanadoje, TransUnion of Canada and Equifax Canada Inc gali abu duoti jums jūsų kreditingumo ataskaitos kopiją. Jūs galite norėti tikrinti savo kreditingumo ataskaitą prieš kreipimas dėl kreditas, kad įsitikintumėte, kad nėra jokios nuostabos ant ten.

Pastaraisiais metais, Kanados nekilnojamojo turto rinka liko truputį stabilesnė negu Jungtinėse Valstijose. Viena galima to priežastis yra tokia, kad, skirtingai nuo to JAV, subsvarbiausios kreditas niekada nesudarė daugiau kaip 5 % visų paskolų.

Yra taip pat didesnio nubaudimo Kanadoje paskoloms negu JAV. Pavyzdžiui, jei jūs nepajėgiate užmokėti savo paskolą, skolintojai gali užgrobti jūsų taupomosios sąskaitos balansus ir net jūsų automobilius!

Kai jūs esate pasiruošęs gauti paskolą, jūs turite aptarti bet kokius klausimus, kuriuos jūs galite turėti su savo finansiniu patarėju ir potencialiais skolintojais.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044