Kas svarstyti, apsipirkdamas bankui

parašė , 2017-03-28 10:00

Namų ruošai manyti, kad teisingas bankas pritaiko jūsų verslą, reikia, gali būti gąsdinimo užduotimi. Tai yra būtina ir svarbu nors. Kaip minėtas mūsų ankstyvesniame straipsnyje, "Laikydamas jūsų Atskirą Verslą", būtina sulaikyti jūsų verslo ir asmeninius pranešimus atskirus. Taip, kas yra kai kurie daiktai, kuriuos jūs norite svarstyti, apsipirkdamas aplink jūsų finansų įstaigai?

Jūs turite neatidėliotiną poreikį kaip vieta sulaikyti jūsų pinigus, žinoma. Bet, jūs taip pat norite numatyti į jūsų kompanijos ateitį. Jūs norite banko, kuris siūlo paslaugas, kurios duos jums vietą nueiti, kadangi jūsų verslas auga., Pavyzdžiui, bankas turi ekspertus investiciniame pasirinkime? Tai daro jūsų gyvenimą paprastesnį jau turėti vietą užaugti su negu turėti apsipirkti aplink vėl, kai jūsų poreikis keičiasi

Jūs galite būti palinkęs padaryti savo bankininkystę su stambiais bankais. Pranašumai ten yra tokie, kad jie gali pasiūlyti žemesnes normas ir daugiau vietų. Neigiamas aspektas yra, kad jų mokesčiai yra linkę būti aukštesni. Mažesni bankai galbūt nėra kaip konkurencingas, bet jūs tikėtina sutaupysite mokesčiuose ir turėsite geresnę galimybę, būdamas pritartas mažos įmonės greitas kreditasi. Kitas mažo banko pranašumas yra paslauga, yra labiau individualizuotas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kredito sąjungos tapo vis labiau ir labiau populiariu pasirinkimu. Būdami nekomerciniai patogumai, jie siūlo žemesnius mokesčius negu tas tradicinių bankų. Taip pat, jų normos gali būti žemesnės kreditase ir normose aukščiau ant taupomųjų sąskaitų. Ne visos kredito sąjungos siūlo verslo kreditus nors, taip užduokite daug klausimų.

Kažkas, kas gali iš tikrųjų sudėti yra banko mokesčiai. Žinoma, jūs norite išvengti jų visų kartu, bet gyvenimas vyksta. Kai tai daro, jūsų bankas ketina priversti jus mokėti pašėlusią kainą? Stambūs bankai krauna vidurkį 35$ kiekvienam kredito perviršio atsitikimui. Taip, yra kredito perviršio apsauga, bet yra vis dar mokesčių. Kiti mokesčiai gali apimti palaikymo mokestį tik už tai, kad turėti pranešimą ar kristi žemiau minimalaus balanso reikalavimo. Jūs norėsite žinoti iš anksto, ką bankas krauna mokesčiams. Jūs nenorite, kad tai taptų netikėtumu.

Kalbėjimas apie mokesčius… būti įsitikinęs, kad tikrins ATM’s turėjimą. Tai nuliūdę, kad turėtų įmokėti įmokas, kad išimtų JŪSŲ SAVUS PINIGUS! Jei bankas turės minimalias vietas jums, kad panaudotų jų ATM, jūs neturėsite jokio pasirinkimo, kaip tik įmokėti įmokas. Tačiau, kai kurie bankai siūlo laisvą atitraukimą nuo specifinio trečiosios šalies ATM’s.

Ypatybė, kurią aš visiškai mėgstu yra mobili bankininkystė. Tai yra gyvenimo keitimas! Patogumas buvimo gabus deponuoti čekį nuo mano smartphone yra neįkainojamas. Tai yra toks laiko taupytojas. Neabejotinai žr., jei tai yra kažkas jūsų būsimi banko pasiūlymai. Jūs būsite laimingas, kad jūs padarėte.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Liūdnai, kažkas, ant kurio mes nedarome pakankamai namų darbo iš anksto yra klientų aptarnavimas. Mes sužinome per vėlai, kad darbuotojai negrąžina paklausimų savalaikiame būde. Per dažnai, mes esame uždėti, laikosi dideliam laikui, kad gautų pagalbą, kurios mums reikia. Didelis patarimas kurį aš pamačiau turėjo tikrinti juos iš anksto. Nusiųskite elektroninį paštą ir žr., kaip ilgai tai ima jiems, kad grįžtų jums. Jūs galite taip pat susisiekti su jais per jų klientų aptarnavimo liniją, kad užduotumėte klausimus ir pamatytumėte, kaip ilgai jūs turite laukti. Tai išgelbės jus laikas vėliau.

Paskutinis, bet ne mažiausiai, ištirkite ir paklauskite nuomonių apie savo perus. Jūs galite taip pat tikrinti forumus tinkle, kad pamatytumėte tai, ką kiti žmonės turėjo pasakyti apie finansų įstaigas, kurias jūs svarstote. Yra kažkoks namų darbas padaryti. Bet, tai yra, kur jūs laikote savo kietus uždirbtus pinigus. Aš manau, kad jūs sutiktumėte, kad tai yra gera jūsų laiko investicija.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044