Kaip aš moku savo studentų kreditus

parašė , 2012-11-29 17:14

Studentų kreditas yra gana karšta svarstoma problema šiomis dienomis. Viena vertus, daug žmonių mano, kad tie mūsų, kas pasiskolino pinigų ir lankė mokyklą su jais turi būti laikyti atsakingi už jo atmokėjimą. Tuo pačiu metu, daug žmonių su didelėmis studentų kreditas skolomis jaučia, kad jiems davė blogą reikalą. Kai jie išėmė originalias kreditus (18 metų), jie nežinojo, kad darbo rinka ketino būti siaubinga, kai jie baigė universitetą, ar kad jie užstrigs, dirbdami ties greito maisto restoranu, kad paskirtų jų visą tikrinimą, kad paskolintų užmokesčius. Jie jaučia, kad jie buvo medžioti skolintojų ir kad jų gyvenimai yra šiuolaikinė indentured vergijos forma.
Aš turėjau papratimą būti stovykloje, kuri manė, kad studentų kreditas buvo suktybė ir kad turi būti tam tikros rūšies atleidimo. Aš baigiau universitetą su apytiksliai 75.000$ verte kreditas skolos, ir buvau laimingas surasti darbą tuoj pat. Deja, tas darbas užmokėjo apytiksliai 30.000$ per metus. . ne tiksliai sukūrimas to lengvas sutikti mano mėnesinius užmokesčius.

Kas persigalvojo buvo, kai aš supratau, kad tam tikras hobis, kurį aš pakėliau galėjo padėti man mokėti mano studentų kreditas sąskaitas kas mėnesį.

Aš turėjau prakurų palūkanas dėl tinklo projekto kelis metus, bet tik niekada ne suradau laiką persekioti tai. Po to, kai aš baigiau mokyklą ir dirbau reguliarios valandos, nors, aš pradėjau pakelti ant jos vis daugiau.

Ir aš supratau, kaip VISIŠKAI PAPRASTAS tai iš tikrųjų galėjo būti. Po studijavimo nedaug, aš suradau, kad pagrindinės svetainės pakėlimas galėjo būti nudėtas tik apytiksliai viena valanda. Ir paskui, kad pagrindinis svetainės šablonas galėjo būti pakartotinai naudotas nuolat, kad padarytų taip daug svetainių, kaip aš norėjau.

Tikras prasiveržimas atvyko, kai aš sužinojau, kad Google ir Amazonė iš tikrųjų UŽMOKĖS man, kad padėtų jų skelbimus ant mano svetainės. Aš žinojau, kad aš sumušiau auksą, ir aš nesižvalgiau atgal nuo to laiko.

Kadangi aš pradėjau daryti šitas svetaines, aš nepadariau vieno kreditas užmokesčio iš savo atlyginimo. Kiekvienas doleris, kuris eina į studentų kreditus atvyksta iš svetainių, kurias aš darau.

Mano viltis yra tokia, kad būdamas gabus užmokėti studentų kreditas sąskaitas yra tik pradžia mano kelionės į pelnymą internete. Ilgalaikis tikslas kurį aš užsibrėžiau man pačiam savarankiškai baigia mano darbą iki 2013 m. kovo 8-osios ir paskirti mane patį visas darbo laikas į mano interneto verslą.

Atsakomybė yra vertė, kuri yra ypač svarbi man. Nors aš vis dar jaučiu, kad studentų kreditas kompanijos yra predatorily, skolinantis naïve vaikams, aš tikrai manau, kad tai yra mano atsakomybė atsiskaityti su skola, kurią aš kaupiau. Ir dabar aš jaučiu, kad aš sutinku tą atsakomybę. Leisdamas mažiau kaip 2 valandas kiekvieną dieną šis projektas duoda daugiau kaip 500$ per mėnesį.

Gale, nesvarbu kokia jūsų nuomonė apie studentų kreditas pramonę gali būti, yra kelių tiems mūsų šioje šiuolaikinėje vergijoje, kad ištrūktų į laisvę nuo finansinių grandinių ir gyvų gyvenimų, kuriais mes didžiuojamės.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044