Situacijos, kuriose paskolų sujungimas tiltu gali būti geru pasirinkimu

parašė , 2017-05-29 19:10

Išimdamas finansinius produktus, jūs turite suprasti tai, kuo jūsų pasirinkimas yra ir kiekvieno už ir prieš.

Tai reiškia, kad jūs turite žinoti visus apie paskolų sujungimą tiltu.

Pastaraisiais metais, šitos kreditas tapo vis labiau ir labiau populiarios ir yra kelios to priežastys, apimant faktą, kad blogas kredito reitingas neturi jokios reikšmės į jūsų galimybes gauti tokį.

Taip pat, šie kreditas tiekėjai nori paskolinti didesnes sumas negu bankai ir kiti pagrindinės gatvės skolintojai ir turėti mažiau griežtus reikalavimus, kurie turi būti atitikti.

Jei jūs padarėte savo tyrinėjimą, jūs žinosite, kad sujungiančios tiltu kreditas yra trumpalaikiai finansiniai sprendimai ir nebūti pasitikimos ateityje dėl didelių procentų atlygių, pridėtų prie jų

Kokiose situacijose tada tai surinktų kreditas, atstovauja geriausiam keliui pirmyn?

Vienas populiarus naudojimas tam, kad sujungtų tiltu kreditus turi palaikyti vietą turto pardavinėjimo grandinėje. Yra dvi padėtys, kuriose jūs galėjote pasirodyti šiuo atžvilgiu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Pirmas yra, kur jūs suradote naują namą, jūs norėtumėte nupirkti, bet nepardavėte savo egzistuojančio turto.

Tokioje situacijoje, jūs galėjote laukti savo namų, kad parduotumėte, tačiau, yra geros galimybės, kad dar kas nors nupirks turtą, jūs turite savo akį ant to, anksčiau, negu jūs sugebėjote pakelti būtinus finansus.

Tai yra, kur viena iš šitų paskolų įeina. Atidaryta sujungimo tiltu greitas kreditas yra toks, kurį jūs išimate, kai jūs esate abejojantis apie tai, kai jūs galite grąžinti paskolą. Nėra jokios paskirtos atmokėjimo datos, reiškiant, kad jūs neturite jokio galutinio termino, kad susitiktumėte ir kadangi jūsų namai galėjo paimti mėnesius, kad parduotų, tai yra naudinga ypatybė.

Scenarijus, skaičius du, yra, kur jūs apsikeitėte kontraktus ant savo namų, bet negavote fondų. Uždaryta šios kreditas versija gali būti panaudota, kad leistų jums užbaigti pirkimą jūsų naujų namų ir yra tada sumokėta, kai sandoris, apimantis jūsų egzistuojančius namus, buvo užbaigtas.

Daug pirkėjų aukcionuose naudoja šią paskolą, kad gautų kai kuriuos iš daugelio pasiekiamų sandėrių. Priežastis, kodėl tokie finansai yra populiarūs aukcionuose yra tokia, kad kreditas gali būti sutvarkytos per dvi savaites ir kadangi greitis yra esminis aukcionuose, tai yra patraukli nauda.

Jūs galite taip pat panaudoti vieną iš šitų paskolų, kad nupirktumėte apleistas ypatybes, kurias jūs ketinate suremontuoti ir parduoti ant aukštesne kaina. Kadangi dauguma bankų nenori paskolinti tokioms ypatybėms, sujungdamas tiltu finansus yra paprastai naudojamas turto supirkėjų.

Tai nėra tik vartotojai, kurie gali turėti naudos iš sujungimo tiltu paskolų, bet firmų be to. Finansų sujungimas tiltu yra paprastai naudojamas, kad palengvintų pinigų cirkuliacijos problemas ir apyvartiniam kapitalui. Be to, daug komercinių organizacijų naudojimo sujungimo tiltu paskolų, kad padėtų jiems sutikti nurodymus ir grąžina jiems, kai tie nurodymai buvo užmokėti.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Anksčiau, negu jūs pakelsite telefoną ir prietaiso ciferblatą, sujungiantį tiltu kreditas telefono numerius, jūs turite būti visiškai įsitikinęs, kad sujungimo tiltu greitas kreditas yra geriausias kelias pirmyn.

Net jei jūs turite blogą kredito reitingą, kuris gali ne būtinai ketinti sujungti tiltu finansus, yra jūsų geriausias pasirinkimas. Daug priklausys nuo to, kam jums reikia pinigų ir ar jūs turite tikėtiną išėjimo strategiją vietoje.

Kaip toks, kalbėdamas su finansiniu patarėju ir aiškindamas, kuo jūsų ambicijos yra gali atlaikyti jus geroje vietoje ir pamatyti jus vengiant padaryti bet kokias brangias klaidas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044