Kaip keisis greitieji kreditai 2020 metais?

parašė , 2020-01-22 22:13

Dar tik prasideda 2020 metai, bet greitųjų kreditų poreikis ir paklausa nemažėjo, o priešingai – auga. Lietuvos BVP didėja kiekvienais metais kaip ir visame pasaulyje, nes šiuo metu vyksta ekonomikos augimo bumas. Tai padaro daugiau ir daugiau žmonių mokiais ir todėl galinčiais gauti greitąjį kreditą. O kai patys žmonės žino, kad gauna pajamas ir gali todėl galės nesunkiai grąžinti trumapalaikį kreditą, jie yra linkę pasiskolinti pinigų iš šių bendrovių.

Greitieji kreditaiYra ir kita medalio pusė – gaunantys didesnes pajamas (nes jos auga visoje šalyje) žmoėns galėtų būti linkę skolinti ne iš tokių bendrovių, bet iš bankų ar kredito unijų. Kodėl? Ten vartojimo kreditai būna pigesni ir tie skirtumai gali būti reikšmingi. Tačiau toks veiksnys paveikia tik nedidelį dalį žmonių, nes daugumai atlyginimai neauga taip greitai, kad jie galėtų spragtelėję pirštais persimesti iš greitųjų kreditų prie vartojimo paskolų. O ir be to yra įvairių argumentų, kodėl žmonės nebūtų linkę to daryti. Greitasis kreditas yra paprasčiausia ir greičiausia paslauga, kai reikia pinigų greitai. Skolintis iš banko ar tuo labiau kredito unijos – visai kitas pasaulis ir reikalauja visai kitokių laiko investicijų. Viskas tikrai nėra ten taip paprasta kaip su greituoju kreditų, kurį beveik 100% atvejų galima gauti internetu be didelių pastangų ar bereikalingų biurokratinių kliūčių.

Bet kas liečia 2020 metus ir greituosius kreditus, ko mes galime tikėtis? Kaip jau galėjote suprasti, galime tikėtis bendro greito kredito išdavimų skaičiaus. Tai turėtų nutikti dėl visų minėtų priežasčių. Galima pasakyti, kad augančios ekonomikos sąlygomis, kreditai bedarbiams kai kuriais atvejais irgi gali būti išduodami, nes jie turi daug didesnes galimybes pradėti gauti su darbo santykiais susijusias pajamas ir kreditą grąžinti be didesnių kliūčių, ypač jei tas kreditas dar yra trumpalaikis, nedidelės vertės ir suteiktas su palūkanas ar kitus mokesčius sumažinančia nuolaida/akcija.

Galime tikėtis ir su greitasisi kreditais susietų paslaugų paklausos ir pasiūlos augimo. Labiausiai čia verta paminėti paskolų refinansavimą, kuris kartais gali būti tiek pat aktualus ar net aktualesnis ir reikalingesnis greitųjų kreditų įsipareigojimų turėtojams nei bet kokia kita panaši ir susijusi paslauga.

2020 metais greitieji kreditai dar turėtų ir pigti, kas turbūt ir yra svarbiausia tokių paslaugų ieškotojams ir jos paklausos sudarytojams. Pigti jos turėtų dėl tų pačių priežasčių: auganti pasiūla ir konkurencija, gerėjantis ekonominis klimatas ir pan.

Daugiau informacijos apie greituosius kreditus bei jų pasiūlymų ieškokite https://www.amcredit.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044