2006 m. rugpjūčio oro peržiūra

parašė , 2012-12-09 12:00

Ką vyras gali padaryti į net rezultatą? Kaip mes galime žinoti iš anksto, kur didžiulė nelaimė sumuš? Kaip mes galime numatyti blogį ir apsaugoti kitus ir savęs savarankiškai? Stebuklingai, žemės gyventojai turi pastatytą – išankstinio įspėjimo sistemoje, kuri galėjo padėti virtime stalų ir daugiau negu apmokės vyrą jo pastangoms jo paslapčių studijavime. Pagal exogenic klimato teoriją, pajėgos už žemės atmosferos ribų daro įtaką ant Žemės orai Klaipėdoje. Koreliacija buvo laikyta nuo aušros laiko tarp tam tikrų planetinių reiškinių ir žemės atmosferinių sąlygų. Deja, šiuolaikinis vyras apžiūrėjo kaip donkichotiškas net labiausiai blizgantis istorijos protų, kurie studijavo ir sėkmingai naudojo šias žinias. Johannes Kepler, atradėjas planetinių įstatymų judėjimo, iš pradžių tapo garsus savo ilgo diapazono orai Klaipėdoje prognozėmis tokiomis kaip toks, kuris išpranašavo spiginančio šalčio žiemos, kurie padeda Styermark, Vokietija ant ledo 1593. Isaac Newton pranašavimas, pagrįstas tam tikromis dangaus sąlygomis, naikinamųjų audrų ir aštrių žemės drebėjimų, kurie būtų Londono uola 1750, materializuota tiesiai metais “, planuoja dvidešimt trys” po jo mirties!

Vienas neturi būti geresnio mokslinio ūgio, kad efektyviai nuspėtų besiartinančią oro struktūrą. Dvidešimtas amžius pagamino kelis puikius astrometeorologists, iš kurių vienas buvo G.J. McCormack. 1962-3, Ponas. McCormack publikavo seriją ilgo diapazono prognozių mėnesių iš anksto Panašioje mokslinėje fantastikoje, Mokslo Fakto žurnale. Jis buvo įvertintas kaip tikslūs 93 procentai. Ponas McCormack buvo inžinierius elektrikas iš profesijos.

Panašioje venoje, John Nelson, radijo skleidimo analitikas RCA ir mėgėjiškas astronomas, sukrėtė mokslinį pasaulį 1950-aisiais, skelbdamas jo atradimą įtakos planetinių kampinių santykių ant žemės magnetinių orai Klaipėdoje. Per daug metų po to jis publikavo savo ilgo diapazono prognozes, tiksliai nustatančias datas sunkių magnetinių audrų, kurios iššluostys trumpabangio radijo perdavimą.

Pagrįstas Kepler ilgu diapazonu nuspėja metodą, Pietryčių JAV per Ohajo Slėnį yra sunkaus oro raundui apie rugpjūčio 14-ąją ir 15-ąją. Vienas scenarijus rodo atogrąžinę sistemą, artėjančią prie vakarų pakrantės Floridos ir pastumiančią šalies gilumoje su lietų mirkymu. Kitas modelis siūlo stiprias audras su kenksmingais vėjais ir galimu patvinimu per tą patį rajoną. Bet kuriuo atveju, turi būti labai aktyvi orai savaitei struktūra, kuri neturi praeiti nepastebėta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044