Nekilnojamojo turto pardavimo agento požiūris skolinimas – kurie naminiai pirkėjai turi žinoti taip

parašė , 2012-12-11 12:35

Kaip nekilnojamojo turto atstovas jūs turite žinoti produktus ten pirkėjui. Aš turiu galvoje kreditas produktus. Kiekvienas ir bet kas galėjo nupirkti namus per klestėjimą! Dabar tai labai apribojama. Yra iš tikrųjų tiktai kelios kreditas:

#1 – vyriausybė reguliavo (Fannie Mae/Freddie Mac, FHA, VA)

#2 – kreditas Name (kredito sąjungos ir vietiniai bankai)

#3 – Galiausiai "Kieti Pinigai".

Vyriausybės reguliuotos kreditas yra reguliuotos – sunkiai. Bankai ir draudikai yra jaudinti, kad jie gali pritarti greitas kreditasi klaidingai ir būti užpuolami reguliuotojų. Tai labiausiai tikėtina atsipalaiduos per artimiausius mėnesius ir metai.
Kai kurios kreditas name yra daromos kredito sąjungų ir bankų. Jie nėra reguliariai daromi Fannie/Freddie ar FHA ar VA. Jie yra nereguliarios kreditas tokios kaip daug žemės ploto akrais, ūkių, ir taip toliau. Vietinės žinios yra iš tikrųjų būtinos šitiems paskolų tipams.

Kieti pinigai yra kažkas, kas įeina į jo savą. Buvo du straipsniai, parašyti neseniai apie kietus pinigus Wall Street Journal. Kaip nekilnojamojo turto pardavimo agentas aš sakau "padėkojimo gerumą" Kietiems Pinigams. Yra nedaug biurokratijos, reikalams gali pritarti ir aptverti tik kelios dienos. Nėra jokio biurokratizmo. Partijos, apimtos šio kreditas tipo, yra skolintojas (privatus investuotojas normaliai asmuo, kuris gyvena bendruomenėje), brokeris (tai turi būti padaroma per brokerį per gausius valstybinius ir Federalinius įstatymus), ir kreditas gavėjas.

Šis kreditas tipas gali būti panaudotas, kad nupirktų ar iš naujo finansuotų sąvartyno turtą, blogą kredito kreditas gavėją, nereguliarų pajamų kreditas gavėją, dideli grynieji pinigai lauke kreditas gavėjas, Tiltas skolina, ir taip toliau. Tai tikrai turi didesnės palūkanų normos paskolą, paprastai 12 % palūkanas, ir jūs turite turėti teisingumą, kad ruoštumėtės, bet paskui žemyn kelias, kurį kiekvienas gali iš naujo finansuoti. Tai stipriau ir faktiškai "visas grynųjų pinigų" pasiūlymas.

Nekilnojamojo turto rinkos vertės tiktai kyla, ir dabartinės kainos yra per geros, kad praleistų… kiekvieno kartais, nekilnojamojo turto pardavimo agentas turi nusiųsti jų pirkėją kietam pinigų brokeriui, kad padėtų gauti juos į jų naujus namus.

Ir štai kodėl aš sakau, "padėkokite gerumui už Kietus Pinigų Skolintojus!"

Dabar, jei jūsų Pirkėjas sugebės ruoštis tradicinei greitas kreditasi, jūs norėsite žinoti apie kreditas Pritarimo Užklojimo programas kitaip, jūs galėjote pralaimėti lauke ant to namo, kurio jie nori:

Draudikas ar kompanija gali sekti juos, AR jie gali pridėti papildomas taisykles ir reguliavimą anksčiau, negu jie pritars greitas kreditasi. Juos pavadina UŽKLOJIMO PROGRAMOMIS.

Kiekvienas Skolintojas kurį aš pažįstu, išskyrus labai nedaug, turi užklojimo programas, ir jie prideda daugiau reguliavimo prie gavimo vidaus kreditas, kuriai pritariama jūsų Pirkėjui – ir prarastas laikas. Ką aš rekomenduoju yra, randa iš tikrųjų gerą kreditas Pareigūną, kuris yra labai pažįstamas su šitomis tradicinėmis paskolomis ir žino, kiek užklojimo programų jų kompanija turi.

Mažiau užklojimo programos lengvesnis tai turi gauti paskolą, kuriai pritariama ir pirkėjas į jų namą!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044