Mokėjimo dienos kreditai iniciatyva nuo Misurio baleto, dabar

parašė , 2012-12-08 14:02

Mokėjimo dienos kreditas skolintojai Misuryje tęs paskolinti gyventojams po laisvu valstybiniu reguliavimu. Missourians Atsakingam Skolinimui, grupei už peticijos, nesugebėjo pasiūlyti pakankamai parašų, kad padėtų peticiją ant rinkimų biuletenio šį lapkritį. Buvo kita peticija, kad pakeltų minimalų darbo užmokestį, vadovaujant Duoda Missourians Kėlimą, kuris taip pat nepavyko su deramo parašų kiekio gavimu.

Missourians Atsakingam Skolinimui turėjo pakankamai parašų penki iš šešių rajonų, bet stokojo 270 parašų pirmame rajone. Kai partijos negauna pakankamai balsų, nei per didelis skaičius parašų diskvalifikavo, yra 10 dienų periodas, kad registruotų teisėtą iššūkį apžvelgti diskvalifikuotus parašus. Parašas bus diskvalifikuotas dėl rinkimų biuletenio, jei tai nebus aišku ar nepriklausys registruotam rinkėjui
Abi grupės registruos iššūkį su tikėjimu, kad rinkimų pareigūnai Šv Louis netinkamu būdu išmetė šimtus parašų.

Peticija nuo Duoda Missourians, Kėlimas buvo paleistas į darbą tik, kad prie pasirūpinti kelia minimalų darbo užmokestį į 8,25$ iki 2013, duotus padidėjimą, pagrįstą pragyvenimo minimumo reguliavimu ir federalinio įstatymo darbo užmokesčiu. Peticijos praleido parašo kvotą prie tik po 2000 parašais.

Dabar, faktas, kad mokėjimo dienos kreditas peticija nebus ant rinkimų biuletenio sulaikys palūkanų normas tą patį. Ši grupė už šios peticijos buvo viltyse užbaigti palūkanų normą 36 %. Ši kepurė apribotų mokėjimo dienos kreditas skolintojus ir taip pat tuos, kas daro automobilių pavadinimo kreditus.

Mokėjimo dienos kreditas kepurės mato priešininkai yra patenkinti, kad šis kredito pasirinkimas liks būti nesugadintas Missourians, kad turėtų šią opciją išgyventi. Mokėjimo dienos kreditas yra trumpalaikės kreditas, kurios yra panaudotos, kai per didelis skaičius nelauktų mokesčių vyksta netikėtai. Ši greitas kreditas atneš palengvėjimą kreditas gavėjui, kol jie negaus savo kito atlyginimo. Pilnas balansas kreditas plius mokesčiai yra skolingas ant gavimo to atlyginimo, kuris laikysis, žema kainos mokėjimo diena skolina įsiskolinusioms problemoms sutrukdymą. Didelis procentas, pridėtas prie šitų paskolų, kuris yra pagrindas peticijai, tiktai įeina į žaidimą, kai su greitas kreditas neatsiskaito laiku.

Grupės nepasidavė ant jų peticijų. Vis dar lieka dar neaiškiu dėl to, ar tikrai nusiskundimo sisteminimas gaus juos ant rinkimų biuletenio šį lapkritį. Jei rinkimų biuletenis tikrai turės savyje šitas iniciatyvas, Missourians turės galimybę perduoti ar atmesti iniciatyvas su jų rinkimų biuleteniais.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044