Vidaus namo durys – durys šiuolaikiniam projektui ir naminiam apstatymui

parašė , 2012-11-19 12:34

Kai jūs perkate naują namą ar iš naujo aprūpinate ir rekonstruojate vyresnį, yra daug daiktų, kad svarstytų – kas dažo, jūs norėtumėte dažyti savo sienas, ar jūs turite pakeisti savo izoliaciją, kaip patvirtinti kampus ir kraštus, kad jie nesusipurvintų, ar pakeisti grindis ar pridėti naujus skyrius.

Kodėl namo durys yra taip svarbios? Gerai, jie yra panaudoti labai, labai dažnai be mūsų, net suprasdami tai. Jei mes turime erzinančias duris, kurių spyna yra sulaužyta, ji trukdo mus, kai mes einame į tualeto kambarį ar bandome surasti kažkokią paguodą mūsų savame kambaryje.

Durys gali būti įkyrios, jei jie yra per sunkūs, sudėtingi atsidaryti, ar lengvai užkimštas, tokiu būdu daug apsvarstymo turi būti duotas namo durų tipui, jūs norite ir kelias, kuriame jūs įdiegiate juos.

Vienerios iš pagrindinių durų name yra išorinės durys. Tai gali būti jūsų paradinėmis durimis, pusės durimis, garažo durimis, ar vidaus kiemo durimis, ir matoma nuo išorės.

Išorinės namo durys sudaro lankytojams pirmą jūsų namų valstybės įspūdį, tokiu būdu gražu, jei jūsų išorinės namo grindys atitinka jūsų išorines sienas ir gana kietą žvilgsnį. Kietą atrodančios durys taip pat atremia vagis.

Stiklinės durys yra taip pat tinkamos vartoti išorinėms namo durims, jei jie yra labai atsparūs sudužimui ar dužimui (tokiam kaip Žirnių skydo stiklinė prie Žirnių Pramonės šakų). Geros kokybės plienas ir stiklo pluošto durys apima šiluminį lūžį (izoliacijos sluoksnis), kuris laiko šaltį iš išorės nuo gavimo viduje per rėmą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044