Mokestis už mokslą: absolute (ir būtinas) išlaidos

parašė , 2012-11-17 11:55

Mums tėvai, svarbiausia atsakomybė, kurią mes turime vaikams yra gera sveikata ir geresnis išsimokslinimas. Mūsų noras įsitikinti jie yra sveiki ir išsilavinę, gerai pririša emocionalų savęs savarankiškai kaip Tėvus. Mes visada girdime tai nuo kartos kartai, geriausias palikimas, kurį mes galėjome duoti kitam yra išsimokslinimas.

Kaip mes iš tikrųjų susidorojame su išlaidomis, atneštomis mums Mokymo kaip toks, ir kitų susijusių išlaidų, kurios atvyksta su mokymu? Mes apribojame kitas namų ūkio išlaidas tik, kad patenkintume mokymo užmokestį, kuris yra visada būtina sąlyga mūsų vaikų Periodiniams Egzaminams? Ar mes planuojame priekyje ir sekame griežtą biudžetą? Bet kuriame iš šitų situacijų, pastebėkite jus, kad, kad ir kada Mokymo tvirtinimas atvyksta, nėra jokio derėjimosi punkto, bet užmokėti tai nesvarbu, kiek tas padidėjimas yra
Tai yra beveik absolute išlaidos, kurios yra visada dalis mūsų biudžeto, ir niekada ne nepajėgia stovėti eilėje tuo pačiu metu metų.

Mokestis už mokslą yra absolute išlaidos, kurios turi visada būti mūsų biudžeto dalimi.

Kadangi mokesčiai už mokslą yra neišvengiami ir yra visiškai reguliarios išlaidos, geriausias būdas susidoroti, jis turi meistriškai padaryti biudžetą. Biudžetas yra jūsų planas būti prieš sąskaitą. Jei jūs žinote, kai ir kiek tai turi būti, tai geriausia mes prioritize ir atidėtas reguliariu pagrindu mūsų dalis Parvesti Mokestį namo, kad apimtų tai. Tai yra lengviau pasakoma nei padaroma, kadangi klišė eina. Tačiau, mums būtų geriau sukurti mąstyseną, kad mes turime biudžetą, užuot tik visada buvę stebinami, kad mes turime mokymo sąskaitą prieš mus – kad mums niekada neduos nuolaidos ant. Visada būkite ruošiami.

Tai kada nors įvyko jums, tai kaip nors, paskyrimas, kurį jūs numatėte dėl mokesčių už mokslą yra iškraipytas fakto kažkokios kitos išlaidos tokios kaip maistas, apsirengimas, benzino kainos ir transportavimas, yra taip pat neišvengiamos išlaidos, kurias namų ūkis turi taip pat apimti? Vis dėlto, lygindami mokymą su visais jais – išsimokslinimui mes negalime sureguliuoti porcijos kadangi tai pritvirtinama prie užrašymo. Ir kai su mumis stovi su kritišku trumpu nukritimu, mes paprastai reguliuojame maistą – keisdami mūsų meniu ir valgymo įpročius; apsirengimas – tam, kad praeitų sandėrius; ir benzinas ir transportavimas – į prisitaikantį judėjimą, pagrįstą eismo struktūra per dienos laiką; bet mokymui – mes tik mokame už tai!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044