Vazonai – gražiausios gėlės sodinamos juose

parašė , 2013-04-15 09:52

VazonaiVazonai yra dažnai daromi iš molio, bet tai nereiškia, kad nėra elegantiško ir patrauklaus pasirinkimo jums ten, kad panaudotų eglei viršuje kambarius jūsų namuose ar padarytų išorinį žvilgsnį visiškai naują. Augimas gėlių ar kitų augalų šituose puoduose nėra joks naujas prasiveržimas ar projekto susižavėjimas, bet tai efektyvu netvarkos nuo purvo laikyme minimaliai.

Apie vazonai dažniausiai galvoja kaip būdamas, kad rausva spalva, kad jie buvo per tuos metus, bet yra daugiau pasirinkimo, pasiekiamo negu tai. Per keletą pastarųjų metų plastiko puodai tapo įperkama ir netrapia alternatyva, ir dažė molio vazonai, tampa populiarūs be to.

Kiekvienas mėgsta mažą lūžį skirtumo nuo normos. Tuo metu, kai dažytas ar plastmasiniai vazonai neketina padaryti jūsų visą kambarį ar namo atrodyti visiškai nauji, jie yra gražus akcentas daugumoje namų ir gali tapti pokalbio jūsų dalimi, naudoja didelius vieno dolerio banknotus dideliems augalams, ar tiesiog ketina laikyti daug viduje jų augalo gyvenimo. Daugelis tų, kuriuos jūs randate šiandien yra priversti būti dekoratyviniai šitais tiksliais tikslais, nors tie, kurie yra mažesni neturės tokio didelio padarinio.

Prekybos miestelyje “URMAS” rasite mažesnės įvairovės vazonų, kurios yra planas gali būti surastos bet kokiame dideliame prekybos centre, kuris turi sodininkaujantį skyrių. Jie paprastai svyruoja dviejų iki septynių dolerių diapazono viduje, priklausomai nuo tikslaus dydžio ir parduotuvės. Dekoratyvinės įvairovės yra dažniausiai surastos amato parduotuvėse ir parduotuvėse, kurios specializuojasi sodininkaujančiame aprūpinime. Šitų puodų kaina yra dažnai bent jau dukart tas paprastų stilių – tai ypač teisinga tiems, kurie yra labai išlaidūs. Dideli ir labai išsamūs puodai gali būti trisdešimt dolerių ar daugiau.

Visas šitų puodų punktas turi turėti konteinerį, kad saugiai surengtų augalą ir purvą, be to turi, turi mažą vandeninį rezervuarą pagrinde. Daugelis paprastų plastmasinių puodų turės mažą lėkštę pagrinde, kuris yra pridėtas ar atskiras, ir tai parduodama su puodu savarankiškai. Kartais molio įvairovė bus parduota atskirai iš rezervuaro lėkštės. Dideli ir dekoratyviniai stiliai dažnai įstato rezervuarą į puodo pagrindą, darydami tai kažkas, kas neturi būti sujaudintas dėl.

Augimas jūsų mėgstamų augalų ir gėlių puode yra daug kitoks negu darbas taip tiesiai pagrinde, bet tai yra vienintelis tikras pasirinkimas tam, kad užaugtų viduje. Vazonai atvyksta į visą diapazoną stilių ir medžiagų, ir tipo jums pasirinkimas reikš, ar tikrai jūs norite išleisti daug ar turėti vazoną, kurių galite rasti prekybos miestelyje “URMAS”.

Daugiau informacijos – http://www.urmas.net/lt/katalogas/prekes-laisvalaikiui/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044