Tai yra gera mintis gauti asmeninę paskolą atsiskaityti su mano kreditine kortele?

parašė , 2015-10-27 15:20

Mes gauname daug elektroninio pašto nuo žmonių, kurie yra iš tikrųjų iki jų akies obuolio skolose. Vienas klausimas mūsų paklausia vėl ir vėl yra, "mes turime gauti asmeninę paskolą atsiskaityti su mūsų kreditinėmis kortelėmis?" Kiekviena situacija yra skirtinga.

Priežastis, kodėl žmonės užduoda mums šį klausimą yra labai paprasta. Ant kreditinės kortelės jūs mokate 20 % plius metai ant palūkanų, kur ant banko kreditas jūs mokate 10 % per metus palūkanas. Skirtumas tuo metu, kai tiktai 10 % yra didžiulis doleryje vadina daugiau kaip metus, ir tai gali reikšti skirtumą mokėjimo grynaisiais už kiekį skolos daug greitesniu laiku. Atsakymas atrodo gana lengva teise; gerai yra daug atspalvių pilkų atsakyme.
Tačiau yra pora klausimų, kuriuos jūs turite užduoti savarankiškai. Tiktai, kai jūs galite atsakyti TAIP į kiekvieną klausimą turi jūs galvoti apie asmeninės kreditas gavimą atsiskaityti su jūsų kreditine kortele.

1. Kai tik su kreditinėmis kortelėmis atsiskaito, aš panaikinsiu juos? Ten beprasmiška atsiskaityme su jūsų kreditinėmis kortelėmis visiškai tiktai, kad prasidėtų nuliniame dolerio balanse ir pradėtų surinkti skolą ant jų vėl. Tik todėl, kad jūs mokate grynaisiais už savo kreditinę kortelę į nulį, kortelės kompanija nepanaikina jų. Jūs turite prašyti tai. Mes pažinome žmones praeityje, kurie padarė tai ir tęsė panaudoti kortelę kaip ji, buvo kieno nors pinigai. Greitai persiųskite metus. Jie dabar turi dalį originalios skolos asmeninėje paskoloje, plius jų kreditinės kortelės yra toje pačioje įsiskolinusioje padėtyje, kuria jie buvo, kai jie išėmė paskolą. Jūs turite sugebėti panaikinti kreditinę kortelę 100 %, kai už balansą mokėjo grynaisiais.

2. Jūs esate atsipalaidavęs su savo naminiu biudžetu? Jūs tik gramdote iki mėnesio į mėnesį? Ar padarykite jūs turite griebtis kreditinių kortelių, kad sudarytumėte skirtumą. Daug žmonių tiki, jei jie išima asmeninę paskolą, kad atsiskaitytų su jų kreditine kortele, tai bus atsakymas į jų biudžeto sudarymo problemas. Jie išima asmeninę paskolą, atsiskaito su jų kreditine kortele, jie ima mūsų patarimą ir uždaro jų kreditinę kortelę. Tačiau tada tragedijos streikai, jų šaldytuvas išyra. Dėl fakto jie gyvena mokesčio čekis, kad užmokėtų čekį, jie neturi jokių taupytų pinigų. Taip skubiai, kadangi jūs galite pasakyti, "aš darau kažką, kas nėra labai protingas", jie grįžta ant bet kokios kreditinės kortelės kompanijos greitam pritarimui gauti naują plastmasinę kortelę apimti šaldytuvą. Ar jie yra blogos nuotaikos parduotuvėse, užimančiose nepalūkaninį šaldytuvo pasiūlymą. Anksčiau, negu jūs išimsite asmeninę paskolą, išbandysite save. Pakartotas keli scenarijai jūsų prote. Kas įvyktų, jei jums reikėjo 1000$, 2000$ ar 3000$ skubiai? Jūs galėjote apimti tai be besigriebiančios nugaros į naujos kreditinės kortelės atidarymą?

3. Jūs gavote debetinę kortelę? Yra kai kurie užmokesčiai šiame pasaulyje, kur jums reikia kreditinės kortelės numerio. Susidurkime su tuo, per telefoną ir interneto parduotuves, kartais kreditinės kortelės yra vienintelis būdas užmokėti. Debetinė kortelė leidžia jums turėti visus kreditinės kortelės pranašumus, bet jūs naudojate savo savus pinigus. Tokiu būdu nėra jokios galimybės palūkanų įkrovimo. Uždarydamas jūsų kreditinę kortelę, įsitikinkite, kad jūs jau įkūrėte debetinę kortelę. Padarykite viso mėnesinio automatinio tiesioginio debeto sąrašą. Jūs galite lengvai kviesti šitas kompanijas ir gauti juos pakeisti jūsų mėnesinį automatinį tiesioginį debetą į jūsų debetinę kortelę. Jūs nenorite pradėti gauti vėlyvus mokesčius dėl jūsų kreditinės kortelės, uždarytos, kai kompanijos bando padaryti atitraukimą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

4. Jūs galite padaryti papildomus užmokesčius savo asmeninėje paskoloje, nebūdamas nubaustas? Tuo metu, kai kreditinės kortelės yra finansinis neprityręs gyvenimu produktas, jie turi vieną gerą pranašumą. Jūs galite užmokėti daugiau, negu minimalus užmokestis, nebūdamas nubaustas finansiškai. Pavyzdžiui, jei jūs turėjote skolingus 20.000$ ir atsiskaitėte su 18.000$, nėra jokio nubaudimo už tai. Asmeninės kreditas yra ne visada šis įpjovimas ir sausas. Yra du skirtingi asmeninių paskolų tipai svarstyti; nustatytos palūkanos ir kintamos palūkanos.

Didelis skirtumas yra su kintamomis palūkanomis, jūs galite padaryti papildomus užmokesčius, nebūdamas nubaustas (ar tik smulkus mokestis yra išieškotas ant sandorio priklausomai nuo banko). Tačiau su nustatytomis palūkanomis, jūs susitariate dėl komplekto kiekio palūkanų per paskolą. Iš tikrųjų jūs galėjote išmokėti 5 metų nustatytų palūkanų paskolą po 6 mėnesių, ir jus vis dar apkaltins pilni penkeri palūkanų metai.

Mes smarkiai manome, kad jūs išimate kintamą palūkanų paskolą. Jūs turėtumėte pagrindinį pranašumą mokėti papildomus pinigus, kad sumažintumėte laiką kreditas, ir visas palūkanas, kurias jūs turite užmokėti. Jei jūs skaitote tai, mes norėtume manyti, kad jūs nepaprastai trokštate pasprukti iš skolos. Ir jūs tikėtumėtės padėti bet kokius papildomus pinigus į šią priežastį. Kadangi jūsų biudžetas tampa sveikesnis ilgainiui, jūs turite turėti vis daugiau pinigų, kad atsiskaitytumėte su asmenine greitas kreditas. Jūs nenorite būti situacijoje, kur jūs turite pinigus, kad išmokėtumėte paskolą visiškai (ar didelis kiekis; tačiau nėra absoliučiai jokios finansinės naudos, darant tai.

5. Kreditinės kortelės balansas yra per aukštas, kad išmokėtų po kitų šešių mėnesių? Jei jūs įsiskolinsite 20.000$ ant savo kreditinės kortelės, turėsite 500$ banke, ir jūs gyvenate mokesčio čekis, kad užmokėtumėte čekį, tai aišku jums reikės daugiau kaip šešių mėnesių, kad sumokėtumėte jūsų visą skolą. Tačiau, jei jūs tiktai įsiskolinate kiekį, kuris, rūpestingai žiūrėdamas į jūsų biudžetą jūs iš tikrųjų manote, kad jūs galėjote išmokėti po 6 mėnesių, mūsų patarimas turi užmiršti apie asmeninę paskolą ir koncentratą ant triuškinančio, užmušdamas ir sunaikindamas jūsų kortelę. Su dauguma asmeninių paskolų jūs turėsite užmokėti atvirą kainą, mėnesinę kainą ir kai kuriais atvejais, daryti kelias keliones ar pokalbius telefonu bankui. Visos šitos kainos gali toli sverti daugiau už bet kokį pranašumą gauti palūkanas nuo kiekio, kuriuo jūs esate taip šalia sumokėjimo. Šiuo atveju, tik energingai imkitės ir atsikratykite nuo kortelės.

6. Jūs pažiūrėjote į kreditinės kortelės balanso perkėlimą? *** (Labai Pavojingas pasirinkimas, tiktai pažiūrėkite į šį pasirinkimą, jei jūs esate drausminti 100 %), ** *, Jei jūs galite žvalgytis atgal punkte 1 ir 2, ir jūs galite atsakyti FIRMĄ TAIP ir ant šitų punktų, kodėl nepaskambinti dėl ir pažiūrėti į tai, ką balanso perkėlimas galėjo padaryti jums? Kai kurios kreditinės kortelės kompanijos pasiūlys jums nulinį palūkanų balansą iki metų. Jūs galite padaryti taip daug užmokesčių, kaip jūs mėgstate su nuliniu palūkanų balansu.

Tik kai kurie daiktai, kad apgalvotų čia apie balansą persikelia prieš asmeninę paskolą: 1. Vienas didelis daiktas apie asmeninę paskolą yra, jis nepanėšėja į grynuosius pinigus. Kai tik jūs panaudojote tai, kad sumokėtumėte jūsų kreditinės kortelės skolą, nėra nieko kita išleisti. Tačiau su balanso perkėlimu jūs galite įsitraukti į bėdą. Pavyzdžiui, jei jūs turite 20.000$ kreditinės kortelės balansą, perleistą jūsų naujai kortelei, nauja kortelė galėtų turėti 25.000$ ribą. Kreditinės kortelės kompanijos yra protingos, ir jie nori, kad jūs tęstumėte leisti ir surinkti skolą. Jūs galėjote lengvai trauktis į senus įpročius. Ypač dėl fakto, yra 0 % palūkanų norma. Jūs negalite išleisti vieno papildomo cento naujai kortelei tuo metu, kai jūs mokate grynaisiais už šį perleistą balansą?

2. Kreditinės kortelės kompanijos kaip jūs, kad užmokėtų taip menkas atgal jiems kas mėnesį kiek galima. Skirtingai nuo banko kreditas, kur jūs diktuojate, kaip ilgai tai paims jus, kad perduotų paskolą (pavyzdžiui 1 metai į 7 metus). Kreditinės kortelės gali pasilikti su jumis iki jūsų laidotuvių, jei jūs niekada neatsiskaitote su jomis visiškai. Iš tikrųjų kreditinės kortelės kompanijos kai kuriais atvejais paims taip žemai kaip 2 % viso nepadaryto balanso kaip mėnesinis užmokestis.

Kad padėtų tai į perspektyvą leido mus lyginti 20.000$ su kreditinės kortelės @20 % palūkanomis prieš asmeninę paskolą daugiau kaip 4 metai 4 % palūkanos. Ant balanso 20.000$ ant kreditinės kortelės daugiau kaip vieneri metai jūs būtumėte PRIVERSTAS užmokėti 4713$ Ant balanso 20.000$ asmeninėje paskoloje daugiau kaip vieneri metai, kuriuos jūs būsite PRIVERSTAS užmokėti 6087$

Ant balanso 20.000$ ant kreditinės kortelės daugiau kaip ketveri metai jūs būtumėte PRIVERSTAS užmokėti 17.770$ (Šis kiekis mokės grynaisiais už balansą į 17.037$) Ant balanso 20.000$ asmeninėje paskoloje daugiau kaip ketveri metai, kuriuos jūs būtumėte PRIVERSTAS užmokėti 24.348$ (Šis kiekis mokės grynaisiais už balansą į nulį),

Kadangi jūs galite pamatyti, turėdamas asmeninę paskolą verčia jus, padeda jūsų pinigus į jūsų skolą. Tačiau kreditinė kortelė beveik drąsina jus padėti kiek galima mažiau į tai. Dauguma žmonių neturi disciplinos, kad padėtų virš ir už minimalių bet kokios skolos užmokesčių. Jums reikia sunkių nagų disciplinos, kad paimtumėte šį pasirinkimą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

3. Jūs žinote tai, kas vyksta, kai 12 mėnesių nulinis nepalūkaninis periodas pasibaigia? Šiame punkte, kokią palūkanų normą jūs gausite? Jie palaiko kaltinimą palūkanos dėl likusios skolos nuo pradžios datos? Kas yra metinis mokestis? Ten, kokie nors mokesčiai už balanso perdarymą persikelia į skirtingą kortelę/kompaniją? Jie yra klausimai, kuriuos jūs turite užduoti prieš judėjimą jūsų pinigų ant balanso perkėlimo. Ten beprasmiška daryti balanso perkėlimą, jei jūs ketinate gauti juokingą palūkanų normą, kai tik medaus mėnesio periodas yra baigtas. Jūs turite žinoti visus šituos daiktus anksčiau, negu jūs padarysite tai. Optimali mintis yra tokia, kai tik medaus mėnesio periodas atvyksta į pabaigą, jūs darote antrą balanso perkėlimą į naują kortelę su 0 % palūkanomis.

Jei jūs neturite to iki šiol, prašom žino, kad balanso perkėlimas yra nepaprastai pavojingas kelias paimti. Mes tiktai manome, kad jūs darote juos, jei jūs esate 100 % pasiruošęs, norite ir sugebate sumokėti šį pasirinkimą tuo pačiu laiku kaip jūsų asmeninė greitas kreditas. Yra spąstų be paliovos po šį kelią. Jei dėl kokios nors priežasties jūs turite kelis pats, abejonė NEIMA ŠIO PASIRINKIMO. Grįžkite į asmeninį kreditas pasirinkimą.

7. Jūs žinote, jei jūs galite atgauti savo metinį mokestį? Tuo metu, kai šis klausimas neturi daryti įtaką jūsų galutiniam sprendimui gauti asmeninę paskolą, tai yra toks, kurio jūs turite paklausti. Jei jūs užmokėsite 100$ už metinį mokestį sausį su jūsų kreditine kortele, ir jūs nusprendžiate išmokėti ir uždaryti kortelę birželį, kai kurios kortelės kompanijos duos jums, palaiko likusį metinį mokestį. Tuo metu, kai kiekis šiuo atveju galėtų tiktai būti 50$, visa tai sudeda. Tačiau jūs turite paprašyti šio mokesčio. Kai kurios kreditinės kortelės kompanijos mano patirtyje turi bjaurų įprotį užmiršti automatically, siunčia jums čekį. Jūs galėtumėte be to užduoti klausimą.

Paskutinė Išvada: Kadangi jūs galite pamatyti, kad yra daug atspalvių pilkų, užduodant šį klausimą. Jūs turite pasodinti ir padaryti sumas ir pasiūlyti geriausią pasirinkimą jums. Jei jūs galite atsakyti taip į šituos septynis klausimus, bent jau jūs turėsite visą informaciją po ranka, kad vėl imtumėtės geriausio sprendimo., prašom, prašom prašom nedaryti balanso perkėlimo, jei jūs neturite visų savo ančių vietoje. Mano patarimas yra kiekvienam asmeniui, kuriam tai tinka, yra 20, jis nebūtų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044