3 svarbiausi mitai supantys prekybiniai grynųjų pinigų avansai

parašė , 2015-11-13 12:59

Šiame straipsnyje aš ketinu ištrinti nuogąstavimą ir klaidingas pažiūras, kurias kai kurie žmonės turi apie prekybinius grynųjų pinigų avansus. Prekybinė grynųjų pinigų pažanga yra pažanga, duota įkurtam prekiautojo būsimais kreditinės kortelės pardavimais. Tai yra fantastiškas būdas gauti apyvartinį kapitalą, kurio jūs, galbūt, reikiate dėl bet kokios priežasties. Šiame straipsnyje aš ketinu ištrinti 3 mitus, kuriuos kai kurie žmonės turi apie prekybinius grynųjų pinigų avansus.

Mitas #1 "Prekybiniai Grynųjų pinigų Avansai Yra Paskutinė priemonė"
Tuo metu, kai teisinga, kad šitie avansų tipai dirba labai gerai nepaprastose situacijose, jie taip pat dirba daugelyje kitų situacijų toks kaip tada, kai pelningos galimybės kyla, ir greiti grynieji pinigai yra būtini labai skubiai. Šitie avansai yra nepadarytas būdas auginti fondus, kurie yra būtini, kad patenkintų augančius jūsų klestinčios kompanijos kapitalo norus. Tai taip pat dirba labai gerai, kai jums reikia greito grynųjų pinigų įpylimo, kad sutiktumėte tam tikrą įsipareigojimą. Tai yra labai lankstus įrankis, kuris gali būti panaudotas dėl daugelio skirtingų priežasčių. Tai gali būti panaudojama, kad sutiktų algalapio įsipareigojimą, atsiskaityti su mokesčiais, nupirkti naują inventorių, rinkodarai išlaidų, ar tiesiog paimti jūsų mažą įmonę į kitą lygmenį. Šitie avansų tipai yra visapusiški ir dirba gerai daugelyje skirtingos finansinės padėties.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Mitas #2 "Prekybinė Grynųjų pinigų Pažanga yra Per Brangus"

Didelis daiktas apie šį finansavimo tipą yra savo lankstumas. Jūs neužstringate su pastovia trukmės greitas kreditas, kuri turi specifinį kiekį, kuris turi būti mokamas tuo pačiu metu kas mėnesį. Jūs taip pat neužsitraukiate jokios skolos, kadangi jūs esate su griežtais banko kreditas terminais. Būdas šis finansavimo tipas yra suformuotas, yra, kad mažas specifinis jūsų kasdieninių kreditinės kortelės pardavimų procentinis dydis yra išimtas. Kas daro šį finansavimo įrankį tiek efektyvų yra kad, jei jūsų pardavimai yra žemi tam tikrą dieną, tai taip yra kiekis, kurį jūs įsiskolinate tą dieną, ir jei vyksta, pardavimai yra aukšti tą tam tikrą dieną, tai užmokestis taip pat būtų aukštesnis. Būtent šis lankstumas daro tai nebrangiu finansavimo pasirinkimu.

Mitas #3 "Prekybinė Grynųjų pinigų Pažanga Ima Per Ilgai"

Šis mitas yra visiškai neteisingas. Šis alternatyvus finansavimo pasirinkimas yra iš tikrųjų vienas iš greičiausių kelių finansavimo arenoje, kad gautų greitą grynųjų pinigų įpylimą apyvartinio kapitalo, kuris egzistuoja šiandien. Didelis pranašumas apie šią finansavimo formą yra toks, kad Tam gali pritarti po tik 24 valandų, ir finansavimas gali būti prijungtas į jūsų banko sąskaitą, po tik 3 iki 7 dienų. Kanceliarinis darbas yra minimalus, ir procesas yra labai greitas. Palyginkite tai su banko greitas kreditas, kuri gali paimti savaites net mėnesiai tik, kad gautų pritarimą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Išvada

Jei jūs turite pinigų cirkuliacijos problemą, ir jums reikia greitų grynųjų pinigų, kad sutiktumėte jūsų įsipareigojimą, prekybinė grynųjų pinigų pažanga yra jūsų geriausias finansavimo pasirinkimas. Tai yra tiesiog greičiausias ir lengviausias būdas gauti pinigų cirkuliaciją ir likvidumą, kad jūs turite valdyti ir išplėsti savo verslą. Nėra jokios ilgo taikomojo proceso kankynės, ir jūs galite gauti būtinus grynuosius pinigus per dienas ne savaitės ar mėnesiai. Kai pinigų cirkuliacija yra problema, prekybinė grynųjų pinigų pažanga gali būti jūsų geriausiu sprendimu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044