Su blogu kreditu vis dar galima kreiptis dėl vidaus kreditai

parašė , 2017-08-07 17:01

Jei jūs turite blogą kreditą, jūs galite manyti, kad jums bus neįmanoma gauti paskolą nupirkti namus. Ne teisingas. Nors bloga kredito istorija neabejotinai padarys skolintojo radimą sudėtingesnį, yra galimybių net žmonėms su finansinėmis problemomis nupirkti jų savus namus. Kiti pasiūlymai negarantuos, kad jūs sugebėsite surasti kreditas skolintoją, bet patarimas apačioje padės padidinti jūsų pasisekimo galimybes:

1. Pagerinkite savo kreditą iš pradžių.

Jei jūsų einamasis kredito rezultatas yra blogas, manykite, kad laukimas perka namus ir darbą jūsų finansinės padėties gerinime iš pradžių. Bankai ir kiti skolintojai yra gerokai mažiau tikėtini, kad pritartų vidaus greitas kreditasi kažkam, kas neturi parodyto įrašo mokėti jų sąskaitas laiku. Jūs galite norėti dirbti su kredito konsultantu, kad sudėtumėte planą pagerinti jūsų finansus prieš namų ieškojimą; jūs surasite didesnį pasirinkimą skolinimuisi ir nuleisite palūkanų normas, jei jūsų kreditas bus geresnis

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

2. Padarykite didžiausią mokėjimą grynaisiais galimą.

Kai kuriais atvejais, jūs galite šiuo metu mokėti visas savo sąskaitas laiku ir dirbti, kad ištrintumėte jūsų skolą, bet ankstesnis blogas kreditas neleidžia jums turėti pasisekimą su tradiciniais skolintojais. Tokiu atveju, jūs galite vis dar sugebėti gauti gerą normą, jei jūs sugebate padaryti bent jau 20 procentų mokėjimą grynaisiais. Didelis mokėjimas grynaisiais pateikia jūsų patrauklesnę paraišką ir taip pat šalina reikalingumą gauti kreditas draudimą, kuris saugo skolintoją, jei vyksta, jūs neįvykdote įsipareigojimų. Žinoma, jei jūs esate vis dar už ant daug jūsų sąskaitų, jūs turite svarstyti atsiskaitymą su jais iš pradžių ir į didelį mokėjimą grynaisiais pinigų nedėjimą.

3. Kalbėkite su mažesniais skolintojais.

Kai kuriais atvejais, mažesnis ar vietinis vidaus kreditas brokeris gali norėti pažiūrėti pro jūsų kreditą, laimi ir svarsto jūsų einamąjį ir būsimą gebėjimą užmokėti. Jei jūsų kredito rezultatas yra daugiausia praėjusių finansinių klaidų atspindys, ir jūs esate greitai samdytas ir dirbantis, kad mokėtumėte grynaisiais už jūsų skolą, jūs galėtumėte sugebėti įtikinti skolintoją, kad jūs esate padorus pavojus. Jūs turėsite tikėtina vis dar užmokėti aukštesnę normą negu kažkas su geru kreditu, bet kadangi jūsų kreditas tęsia gerėti, jūs galite iš naujo finansuoti į žemesnę normą. Siekite rasti gerbiamą brokerį, verčiau toks, kas dirbo daugelį metų ir turi patirtį, dirbančią su pavojingesne vidaus greitas kreditas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

4. Ieškokite neatitinkančios kreditas.

Net jei jūsų kreditas yra vis dar blogas, yra galimybių gauti apgyvendinimo paskolą, nors ir pagal daug aukštesnę palūkanų normą. Ieškokite gerbiamo neatitinkančio kreditas produkto tiekėjo. Tokia greitas kreditas bus brangi todėl, kad skolintojas yra sudomintas dėl finansinių įsipareigojimų nevykdymo pavojaus, bet tai leidžia žmonėms su mažiau negu geru kreditu gauti pinigus nupirkti namus ir darbą jų kredito rezultato gerinimo kryptimi. Jei jūs tikrai gaunate neatitinkančią paskolą, kai tik jūsų kredito situacija gerėja, jūs galite ieškoti labiau tradicinės kreditas ir finansų iš naujo geresnei normai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044