Kartą pasiimti paskolą verta kiekvienam: apie gyvenimo pamokas

parašė , 2017-08-14 12:11

Credit24 kreditasKartais žmonės būna be reikalo įsitikinę, kad greitieji kreditai rodo kažką blogo tavo gyvenime, kad kažko nesugebėjai savo rankomis. Juk tai – tik pagalba iš šalies, o visiems jos kartais prireikia. Ne tiesa, kad esame gimę lygūs, laisvės ir lygybės idėja mus gali užhipnotizuoti ir priversti graužtis, kad tau nėra taip gerai kaip kitam, o juk turėtumėte būti lygūs, tada imsi kaltinti save. Bet tai tik iliuzija. Tiesa yra tokia, kad gimstame nelygūs visais aspektais, vienas iš jų yra turtinis. Kažkas gimė pilnai aprūpintas pinigais, kitam reikia viską pačiam pasidaryti nuo nulio. Tad kažkam greitųjų paskolų nereikės, o jeigu reikės, tai tik visiško kvailumo atveju. Kitam gi, kuriam reikia pradėti nuo nieko, greitos paskolos suteiks bent šiokią tokią galimybę investuoti, kažką daryti. Be to, galiausiai, net ir kvailumo atveju, paskolos gali suteikti gerą gyvenimo pamoką.

Kai imi paskolą, turbūt ne patys geriausi laikai

Visų pirmam, greitieji kreditai parodys, kad yra ne pats geriausias laikas, tikrai ne tas, kada esi aptekęs viskuo. Jeigu imi paskolą, vadinasi jauti kažkokį trūkumą. O kad jo nejaustum, kažką turi daryti. Gal įgyvendinti tą savo svajonę, dėl kurios skoliniesi ir investuoji, o gal tiesiog stengtis daugiau dirbti. Visa tai nėra neįmanoma, reikia tik pasiryžti ir daryti, kas būtina.

Susiimi, nes bijai negrąžinti

Taip pat greitieji kreditai prideda kiekvienam asmeniui daug atsakomybės. Tarsi kokių vaikų turėjimas. Kai staiga baigiasi sparnuotos lengvos dienos ir imi dirbti daug našiau bei atsakingiau, nes turi labai rimtų įsipareigojimų. Pavyzdžiui, bijai negrąžinti paskolos ir dėl to dirbti efektyviau, našiau, brangiau, daugiau. Iškart gerėja gyvenimas ir pasitikėjimas savimi – supranti, kad tikrai nesi dugne, kad gali ir kilti labai aukštai. Tai tampa rodikliu ir pasitikėjimo savimi įrodymu.

Pagerini gyvenimo kokybę ir apmąstai, ką prieš tai darei ne taip

Galiausiai, jeigu jau paskolą grąžini, tai būni ir savo elgesį apmąstęs. Pavyzdžiui, apgalvojęs, ką galbūt prieš tai darei negerai, kad neužtekdavo pinigų. Ir kai jų ima užtekti – mokaisi iš senesnio elgesio, viską padarai, kad jų ir užtektų tikrai ilgai. Visada žinai, kad yra tokia galimybė, bet stengiesi jos neprieiti. Tačiau ramu širdyje ir žinoti, kad, jeigu kokia bėda atsitiktų, tu ne vienas. Gali pasiskolinti, o paskui grąžinti, nes, kaip įrodo praktiką, tu tą tikrai gali.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044