Spalvotų kontaktinių lęšių pasirinkimo sunkumai

parašė , 2013-04-16 14:51

Spalvoti lęšiai – paprastas ir greitas būdas pakeisti savo išvaizdą. Tereikia tik apsispręsti, kokį efektą norite pasiekti.

Šiuo metu spalvotų lęšių pasirinkimas toks didelis, kad galima pasiklysti tarp jų daugybės. Jeigu norite tik akcentuoti savo akis, rinkitės tonuotus lęšius. Jeigu jums kylo noras kuriam laikui pakeisti natūralią akių spalvą, nusipirkite dažytus vienspalvius lęšius. Mėgėjoms šokiruoti aplinkinius ir pasilinksminti sukurti specialūs karnavaliniai kontaktiniai lęšiai. Jie papuošti įvairiausiais paveiksliukais, dėl kurių atrodote originaliai. Tačiau reikia atminti, kad jie nepermatomi ir akis gauna mažiau šviesos. Dėl šios priežasties jų negalima nešioti daugiau nei keletą valandų per dieną. Jie puikiai tinka linksmam vakarėliai ar diskotekai.

Spalvoti lęšiai, taip pat kaip ir suteikiantys atspalvį, yra minkšti. Juos patogiau įsidėti nei kietus. Bet jie turi minusų – jų oro pralaidumas yra mažesnis, dėl to gali atsirasti ir plisti bakterijos. Tokius lęšius reikia labai kruopščiai prižiūrėti.

Prieš perkant spalvotus lęšius, geriausia yra pasikonsultuoti su oftalmologu, net jeigu neturite problemų su regėjimu. Bet jei jos yra, apsilankyti pas gydytoją būtina. Įvertinęs defektus, gydytojas lieps pagaminti lęšius, tinkančius būtent jūsų regėjimui.

Dabar kol kas nėra tikslių duomenų apie žalą, kurią gali sukelti spalvotų lęšių nešiojimas, todėl laikoma, kad greičiausiai lęšiai yra nekenksmingi. Tam, kad nemalonių pojūčių rizika nešiojant lęšius būtų sumažinta, būtina labai rimtai atsižvelgti ir į jų pirkimą, ir į priežiūrą.

Spalvotus lęšius pirkite tik specializuotose parduotuvėse, kuriose galite pasikonsultuoti su specialistais. Jie privalo turėti visus gaminių sertifikatus, turi būti nurodyta šalis ir gamintojas. Vadovaukitės visomis lęšių naudojimo rekomendacijomis ir būsite patenkinti bei neturėsite problemų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044