Asmeninės kreditai be kreditingumo patikrinimų: greitas takas gyvybiniams fondams

parašė , 2013-04-20 10:57

Finansinė kritiška padėtis gali padėti ekstremalų spaudimą mums, ypač kai mes turime blogus kredito reitingus ir vos tik bet kokias santaupas, kad kalbėtume apie. Prieiga prie būtinų fondų greitai yra būtina, kuris yra, kur tinkamumas asmeninių paskolų be atliktų kreditingumo patikrinimų tampa neįkainojamas.

Daugumai mūsų, mintis gauti greitą pritarimą su blogu kreditu yra svaičiojimo atvejis. Bet kai kredito daugybė yra ignoruota, garantuodama, kad jie turi nulinę įtaką sprendimui pritarti ar atmesti paraišką, tada nėra nieko, kad trukdytų greitam sprendimui.

ačiau, visam pranašumui, kad tokie patogumo pasiūlymai, tai verta pažymėti, kad asmeninės kreditas, kurioms pritariama, nepaisydamos kredito istorijos, atvyksta kaina taip pat. Didesnė palūkanų norma ir žemesnės kreditas ribos reiškia, kad sandoriai gali iš tikrųjų būti ganėtinai brangūs.

Kvalifikavimas greitas kreditasi

Kaip su bet kokia greitas kreditas, pretendentai turi atitikti tam tikrus reikalavimus anksčiau, negu jie galės ruoštis, kad siektų asmeninės kreditas be kreditingumo patikrinimų. Pretendentai turi būti per amžių 18, ir būti ar Amerikos gyventoju ar turėti ilgalaikę gyvenamosios vietos vizą. Patikimų ir pakankamų pajamų patikimo šaltinio įrodymas yra taip pat būtinas.

Pagaliau, pretendentas turi taip pat turėti galiojančią banko sąskaitą. Tai nepaprastai svarbu, kadangi tai reiškia, kad grynieji pinigai gali būti padėti į pranešimą per valandas po suteikimo pritarimo, ir atmokėjimas gali būti atsiimtas automatically skolintojo specifinėmis datomis, garantuodamas, kad jokie užmokesčiai nėra praleisti. Ši sistema daro tai galima gauti greitą pritarimą, su blogu kreditu.

Neabejotina, kad teisinga asmeninė greitas kreditas gali aprūpinti efektyvų sprendimą sutinkant finansinį nenumatytą blogiausią atvejį, jie yra idealūs. Tačiau, pagrindinis žodis yra teisinga greitas kreditas kadangi yra pasirinkimas, kad išsirinktų iš.

Gautos kreditas Prieš Negarantuotas kreditus

Pasiekiama įvairovė gali būti išardyta į dvi pagrindines kreditas kategorijas; būtent, gautas ir negarantuotas. Kai prieita prie gavimo pritarimo asmeninėse kreditase be kreditingumo patikrinimo, abu jų yra garsinis pasirinkimas, bet specifiniai terminai yra labai skirtingi.

Gauta greitas kreditas, žinoma, apima įkeistą turtą į paraišką, ir tai vieniša beveik garantuoja pritarimą. Tai yra todėl, kad skolintojai gali pasiekti, kompensacija turi kreditas gavėjas nepajėgti padaryti atmokėjimą. Kas yra daugiau, todėl, kad įkeistas turtas atitinka kreditas vertę, riba yra nustatyta kreditas gavėjo. Jei 100.000$ įkeistas turtas yra pateiktas, tai 100.000$ greitas kreditas gali būti gauta.

Tuo metu, kai saugumas reiškia, kad greitas pritarimas su blogu kreditu yra beveik garantuotas, kreditas, kurios yra negarantuotos gali tiktai laukti, kad bus pritartos, jei kreditas sumą sulaikys palyginti žemą. Galų gale, pretendento pajamos yra vienintelis daiktas, skolintojai gali praeiti. Tačiau, asmeninės kreditas kažko nuo 1.000$ į 25.000$, gali būti gautas, priklausomai nuo skolintojo.

Kokių Terminų Paieškoti

Asmeninių paskolų be kreditingumo patikrinimo gavimas gali kartais ketinti priimti kai kuriuos didelius procentų atlygius ir kartais kai kuriuos labai trumpus atmokėjimo sąrašus. Pavyzdžiui, mokėjimo dienos greitas kreditas gali aprūpinti 1.000$ greitai, bet su 30 % palūkanų norma. Ir su 30 dienų atmokėjimo trukme, kuri reiškia 1.330$ bus išimti iš atlyginimo, kiekvienas eina. Tai gali reikšti problemą su normalaus mėnesinio įsipareigojimo susitikimu.

Nepaisant atrakcijos greito pritarimo su blogu kreditu, yra pasekmių. Didesnės asmeninės kreditas gavimas reiškia, kad terminai yra labai skirtingi, su galbūt 5 metų atmokėjimo periodu, lydėdami 25.000$ paskolą. Ši suma gali išvalyti nesumokėtas skolas, bet atmokėjimo sąrašas yra taip pat labiau valdomas, su apytiksliai 400$ per mėnesį atmokėjimu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044