Skolinimas ar pasiskolinimas pinigų su draugu ar šeimos nariu

parašė , 2014-07-24 09:46

Jūs turėjote kada nors pasisukti į draugo šeimos narį, kai finansiniame riša? Manoma, kad didžiuliai $89 milijardai yra keičiami kasmet JAV tarp šeimos narių ir draugų. Tuo metu, kai gražu padėti kažkam bėdoje šalia mūsų, ar būti tos pagalbos gavimo gale, tai gali taip pat pasiversti situacija, kur santykis pablogėja. Kai kurie finansiniai ekspertai sako, kad jūs neturite niekada įsitraukti į finansinį susitarimą su kažkuo, šalia kurio jūs esate. Tuo metu, kai kiti sako, jei jūs darote, jūs turite pradėti perspėjimą ir žengti tam tikruose žingsniuose, kad išvengtumėte paversti draugišką pinigų sandorį į santykio praradimą.
Svarstydamas skolinantis mylimam ar draugui, yra įsitikinę, kad nepaskolins daugiau, negu jūs galite leisti sau pralaimėti. Kitaip tariant, nepagaminkite savęs tam, kas jūs negalite pasielgti su dingusiu be žinios, turi jūs nebūti grąžintas. Skolinimas pinigų į bet ką, nesvarbu kaip arti jūs esate jiems, yra azartinis lošimas. Nepadėkite savęs vietoje, kur jūs negalite leisti sau praradimo, turi jūs nebūti namie, ką jūs skolinate.

Svarstykite, kodėl asmuo jūs skolinate į poreikį pinigus. Jei chroniškai skolose ar pinigų problemų sprendimų ieškojimas, jūs nedarote jų paslauga, skolindamas juos pinigai. Blogi išlaidų sprendimai ir įpročių biudžeto sudarymas nenueina per naktį. greitas kreditas nuo jūsų nelengvins jų pinigų bėdų taip pat. Jei jūs iš tikrųjų norite padėti jiems, manykite, kad naudojimas kad pinigai gauna juos finansinis/įsiskolinęs patarimas.

Padėkite savo finansinę sutartį raštu. Tai gali atrodyti nerangu, bet išmintinga padaryti. Tai nėra garantija, kad jums grąžins, bet tai duos jums, tam tikros rūšies teisėta padėtis turi jūsų kreditas gavėjas įeiti į finansinių įsipareigojimų nevykdymą. Yra daug žiniatinklio svetainių, kurios leidžia, kad jūs, kad perkeltumėte paprastąjį vekselį susiformuojate veltui. Užpildykite kanceliarinį darbą, turėkite ir skolintojo, ir kreditas gavėjo ženklą, ir paskui pasirašykite kanceliarinį darbą notaro, kad padarytumėte tai teisėta. Skolinimas tarp draugų neturi nukainoti kažko reikalingumo raštu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jei batas yra ant kitos kojos, ir jūs svarstote skolinimąsi nuo draugo ar šeimos nario, yra vis dar keli daiktai, kuriuos jūs turite svarstyti. Pirma, svarstykite kitą pasirinkimą iš pradžių. Suspauskite savo rankinės diržus, sumažinkite nereikalingas išlaidas, ar paklauskite apie dirbančius viršvalandžius. Suraskite būdus išspręsti problemą iš pradžių anksčiau, negu jūs priartėsite prie kažko šalia jūsų greitas kreditasi.

Jei jūs tikrai skolinatės, mokate savo skolintojo palūkanas. Teisingai! Elkitės su greitas kreditas kaip vienas nuo banko. Pasiūlykite bent jau 2 % palūkanų normą ant atmokėjimo. Asmuo nuo kurio jūs skolinatės yra aišku labai maloningas. Būkite maloninga nugara ir užmokėkite jiems už jums pinigų skolinimą.’ Nesiderėkite taip pat! Kitaip tariant, jei jie neskolins jums tiek daug, kiek jūs norite ar prašote didesnės palūkanų normos, ar priimate terminus ar jūsų paskolą ar pasirodote kažkur kitur, kad gautumėte grynuosius pinigus, jums reikia. Jūs nesate jokioje vietoje derėtis!

Kaip su bet kokia kita finansine sutartimi jūs įsitraukiate, jūs turite dokumentuoti savo paskolą. Tuo metu, kai tai yra iki skolintojo, kad apsispręstų, jei jie nori sukurti teisėtą dokumentą su jūsų kreditas terminais, bent jau jūs turite sukurti skaičiuoklę su kiekiu, kurį jūs skolinatės, kiek jūsų užmokesčiai bus ir ant to, kas datuojama, jūs padarysite tuos užmokesčius. Tai padės jums laikyti taką to, ką jūs mokate taip pat kaip jūsų skolintojui pranešimas žinią, kai greitas kreditas bus grąžinta.

Užimkite laiką, kad iš tikrųjų svarstytumėte, ar jūs norite turėti finansinę sutartį su kažkuo, kas yra svarbus jums. Nesvarbu, kaip baisiai jums reikia grynųjų pinigų, tai nėra verta prarasti gerą draugą ar sukurti riff su šeimos nariu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044