San diego oras – miesto oro sužinojimas

parašė , 2012-12-29 08:09

Taip pat kaip bet kokia vieta pasaulyje, San Diegas keičia savo orą retkarčiais. Svarbu nuolat informuoti viena linija jo orai Šiauliuose ypač, jei jūs planuojate važiuoti į ir nuo vietos.

Klimatas

Apskritai, San Diegas klasifikuoja klimatą kaip Saikingą Viduržemio jūrą, pagrįstą Kopenhagos Klimato Klasifikacijos sistema. Tai reiškia, kad jo klimatas yra charakterizuotas, kad būtų karštas ir sausas per vasaros metą ir vėsus ir šlapias per žiemos laikus. Daug kartų, orai Šiauliuose yra žinomas kaip karštas ir sausasis sezonas, kuris pasirodo tarp gegužės ir spalio, kur žmonės plūsta į kaimyninius paplūdimius ir parkus, kad turėtų temperatūrą 21 į 26º C. Vėsus periodas yra tarp lapkričio į balandį su temperatūra 19 į 21º C lietingus sezonus ir žiemos temperatūrą 10 į 13º C.

Oro pakeitimai

orai Šiauliuose pakeitimai yra dažnai draminiai, kaip yra tai patirtas tiktai Kalifornijos rajono trumpų nuotolių viduje. Galima, kad tai per karšta viename San Diego rajone tuo metu, kai temperatūra kitame rajone yra truputį žemesnė. Tai daugiausia priskiriama miesto topografijai. Topografija San Diego, kuris paveikia orą apima:

oThe Kanjonai. Yra masinių kanjonų, kurie yra net panaudoti kaip parklands miesto viduje. Gilūs kanjonai skiria rajono rajonus.

oThe įlanka. orai Biržuose miesto centras yra viduje įlanka. Tai pasibaigia Hillcrest į šiaurinę dalį. Pusiasaliai Punkto Loma ir Coronado skiria įlanką nuo Vandenyno. Nuo čia, yra keli paplūdimiai San Diege, kuris apima Okeaninį Paplūdimį, Misijos Paplūdimį, ir Taikų Paplūdimį, kurie yra paprastai pakuojami su turistais ir gyventojais panašiai per vasarą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044